Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie tylko gram... Co nowego w świecie IT? (08.05)

9 postów w tym temacie

Po kliknięciu linka z podanej przez Was stronki OpenOffice odsyła do działu download w którym najnowszą wersją jest nie 3.1 ale 3.0.1 z 28 stycznia, więc albo nie ma 3.1 w ogóle albo nie ma 3.1 po polskiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 20:59, Waaazuuup napisał:

Po kliknięciu linka z podanej przez Was stronki OpenOffice odsyła do działu download
w którym najnowszą wersją jest nie 3.1 ale 3.0.1 z 28 stycznia, więc albo nie ma 3.1
w ogóle albo nie ma 3.1 po polskiemu.


Nie ma jeszcze polskich pakietów lokalizacyjnych dla openoffic.org w wersji 3.1. Niedługo byc powinny, do tego czasy, albo wersja ENG, albo wcześniejsza.

Z innych ciekawostek niby office 2007 SP2 obsługuje ODF, ale można zapomnieć o bezbłędnym otwarciu arkusza kalkulacyjnego z oo.o w mso i vice versa. Z plikami tekstowymi nie miałem problemów, ale z drugiej strony jakiegoś wypasionego dokumentu tekstowego nie stworzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wielu ludzi ważniejsza od wydajności jest mobilność i czas pracy na bateriach... Poza tym zwróć uwagę, że to netbook.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 01:52, marcinsud napisał:

Nie ma jeszcze polskich pakietów lokalizacyjnych dla openoffic.org w wersji 3.1. Niedługo
byc powinny, do tego czasy, albo wersja ENG, albo wcześniejsza.


W przypadku otwartych projektów warto zastanowić się nad roszczeniową postawą i zamienić ja z "nie ma" na "możemy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no muszę przyznac, że nowe procesory od AMD wyglądają obiecująco. Ciekaw jestem jak będzie wyglądała sytuacja z wydajnościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 13:25, marcinsud napisał:

> W przypadku otwartych projektów warto zastanowić się nad roszczeniową postawą i
zamienić
> ja z "nie ma" na "możemy".

http://quest-88.jogger.pl/2009/05/07/openoffice-org-3-1-wydanie-finalne/

Mówisz masz teraz trzeba tylko testować ;]


I bardzo fajnie. Takie linkowania zwiększają ilość ochotników.

P.S. Swoją drogą dzięki za inspirację, bo właśnie walczę z lokalizacją z podobnego obszaru. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować