Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beyond Good & Evil 2 - nowy filmik w sieci

57 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2009 o 14:49, palpatine napisał:

To będzie pewnie gra multi platformowa, więc raczej na pewno nie zbliży się nawet do
poziomu z filmiku.

W jakim sensie? Twoim zdaniem któraś z konsol może być hamulcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wyglada fantastycznie... az z ciekawosci przejzalem filmiki z 1 czesci... niestety to co ujrzalem nie bylo tym co chcialem zobaczyc... to wygladalo jak gra dla 8-12 letnich dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się fajnie, ale mam nadzieję, że nie będzie za bardzo przypominać Assassin''s Creeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 16:05, HiddenNick napisał:

W jakim sensie? Twoim zdaniem któraś z konsol może być hamulcem?

Hamulcem? Tylko dla grafiki. To co jest fajne w tym fimiku (soją drogą - nie uważam, że jest to render ale też nie sądzę, że jest to animacja interaktywna - po prostu animacja na sinliku gry - to bardzo możliwe) to zachowanie postaci i jej interakcja z otoczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że w jedynce też pojawiły się dwie takie sekwencje (jedna opcjonalna), kiedy Jade uciekała przed Alpha Sections. Fakt, nie było to identycznie to, co w tym filmiku - ale przecież latka płyną. Tak więc podejrzewam, że to po prostu pokaz jednej z takich sekwencji (których może być więcej, niż poprzednio). Zresztą, ludzie - render trwa około minuty, co my tu deliberujemy, jak cała gra będzie wyglądać. Przecież jedynka była BARDZO różnorodna, Ancel raczej to utrzyma, więc nie powinno być ciągle takiego biegania a''la parkour.

Mnie osobiście najbardziej zdziwił widok broni palnej, używanej przez siły policyjne (kolejna konspiracja? Me likes dat).

Odnośnie grafiki - uważałbym z nazywaniem jej realistyczną. Fakt, nie jest tak kompletnie kolorowa i kreskówkowa, jak w jedynce - ale wciąż ma pewien nierealizm w sobie. Inna sprawa, że o gustach się nie dyskutuje - mi się podoba, inni pewnie będą narzekać na odmienność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

popieram Fomorian''a chciałem od siebie dodać ,że to nie jest gameplay z gry tylko render czyli takiego parkur jak Mirror nie bedzie. Osobiście uważam jako fan gry że Michael Ancel nie spieprzy tej czesci Beyonda NAPEWNO ! Dowód : Zagrajcie inne gry Ancela i sie przkonajcie jak sa genialne kontynuacje jego gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 19:42, Fomorian napisał:

Mnie osobiście najbardziej zdziwił widok broni palnej, używanej przez siły policyjne
(kolejna konspiracja? Me likes dat).


Ta, mnie też. To oznacza, że będzie trudniej, ale myślę, że dostaniemy w zamian jakieś nowe uniki. Fajny w tym renderze jest sposób prowadzenia kamery.

Dnia 09.05.2009 o 19:42, Fomorian napisał:

Odnośnie grafiki - uważałbym z nazywaniem jej realistyczną.


Mnie skojarzyło się trochę z filmem "Final Fantasy: The Spirits Within''"

Fakt, nie jest tak kompletnie

Dnia 09.05.2009 o 19:42, Fomorian napisał:

kolorowa i kreskówkowa, jak w jedynce - ale wciąż ma pewien nierealizm w sobie.


Buźkę Jade mało co widać, ale kreacja świata b. mi się podoba. Zobaczymy, co będzie dalej. Na razie jestem na tak. :)

O grafikę jestem spokojny, najważniejsze i tak będzie fabuła, i cała konstrukcja renesansowa, że tak powiem. W końcu Jade żadnego gatunku się nie boi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 16:38, diablolod napisał:

Gra wyglada fantastycznie... az z ciekawosci przejzalem filmiki z 1 czesci... niestety
to co ujrzalem nie bylo tym co chcialem zobaczyc... to wygladalo jak gra dla 8-12 letnich
dzieci :(


Współczuję Ci. :( Ocenianie przedziału wiekowego gier na podstawie grafiki/design''u/braku krwi to wielka pomyłka, naprawdę. "Jedynka" była świetną, dojrzałą grą. Z powodu takiego podejścia ludzie nazywają wszystkie anime "bajkami" i Final Fantasy dziecinnymi. A fuj.

Co do filmiku: Tak jak pan hallas uważam, że na 80% nie jest to gameplay na silniku z gry, a na 10% nie jest w real time. Na kolejne 10% to jest na silniku z gry. W końcu widzieliśmy już teaser, prawda? Niektóre teksturki pozwalały sądzić, że jest to real time.Ta interakcja z otoczeniem i zachowanie NPC nie pasuje mi właśnie. Wszystko jest jakby tak... Wygląda jak by wszystko było wyreżyserowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że szykuje się klon genialnej gry jaką jest Mirror''s Edge, a szkoda że Panowie z UbiSoft nie potrafią wymyśleć czegoś swojego, EA powinno im wytoczyć proces za kopiowanie ich gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite. Mam tylko nadzieję, że gra na żywo prezentować będzie podobny poziom. Wtedy będziemy mieli murowany hit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było by pięknie. Filmik bardzo mocno kojarzy mi się z filmem "13 dzielnica" (zwłaszcza fragment w kibelku).

Kurcze muszę w końcu zagrać w pierwszą część ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to tylko render. Nie mam nic przeciwko grom akcji ale BG&E to coś zdecydowanie innego i taki gameplay by tylko zarżnął magię tej gry.

BG&E to historia, postacie, muzyka i dopieszczone projekty lokacji. To opowiedziana pół żartem pół serio bajka z przednim humorem i ukrytymi w kolorowej scenerii odniesieniami do rzeczywistości.

Nie twierdzę że taka dynamiczna produkcja byłaby zła ale jednak wolałbym, żeby utrzymała styl jedynki, bo to takich gier brakuje, a nie wiecznego biegania i strzelania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zapowiada się rewelacyjne. Przez ten trailer gra awansowała u mnie z pozycji może zobaczę na jedną z bardziej oczekiwanych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 16:38, diablolod napisał:

Gra wyglada fantastycznie... az z ciekawosci przejzalem filmiki z 1 czesci... niestety
to co ujrzalem nie bylo tym co chcialem zobaczyc... to wygladalo jak gra dla 8-12 letnich
dzieci :(


ta gra zdecydowanie nie jest dla 8-12 letnich dzieci, tak samo zreszta jak inne gry Ancela - chociazby rayman
radze zagrac w BG&E, zamiast wyrazac opinie na podstawie screenow/trailerow - kolorowa grafika tworzy nniesamowity klimat, tak ajk np. w serii Prince of Persia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować