Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe "Star Warsy" - Republic Heroes

49 postów w tym temacie

Zaitsev - zedytuj newsa i dopisz, że będzie też wersja PC zanim jakiś flame tutaj wybuchnie.

R-14 - nie omija. Obejrzyj trailer, na koniec masz wyraźnie znaczek Games for Windows Live. Ponadto inne serwisy potwierdzają wersję PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 12:00, krl_krl napisał:

Zgadza się, jest znaczek Games For Windows, więc konsolowcy nie mają co się cieszyć;)


Myślisz, że jak mam konsole to ciesze się, że gra nie wyjdzie na PC? Ja to olewam ważne, że gra wychodzi na Xboxa 360, a nie zależy mi na tym, żeby ludzie kupowali konsole, na tym to zależy chyba tylko Sony/Microsoftowi/Nintendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną jakąś rewolucją tutaj nie pachnie. Ot kolejne niekończące się gwiezdne wojny. I szczerze powiedziawszy to bardziej podobają mi się czasy Lucka Skywalker''a i Hana Solo. Ile można ciągnąć te wojny klonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...monetki czy inne flagi Templariuszy. "

I pewnie będziemy jeszcze biegać Altairem z mieczem świetlnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... czyli wyjdzie na blaszaki? Jeśli będzie trzymać wysoki poziom to kupie. Szkoda, że Lucas Arts zapomniało o takie pięknej marce jak Jedi Knight... To były świetne gry. Mogliby wydać jakąś nową cześć JK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież już powiedziano, że będzie wersja PC. Po prostu Zaitsev zapomniał dopisać...

O, już dopisał. Wiec to raczej kończy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy jest się z czego cieszyć? Jak dla mnie to to może wyjść tylko na jedną konsole. Gry w świecie Star Wars już dawno straciły swoją magię... Teraz są to proste minigierki dla dzieci... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować