Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe "Star Warsy" - Republic Heroes

49 postów w tym temacie

Zdecydowanie byłbym za Republic Commando 2. Brakuje mi tego maniaka Scortch''a <sob> No i może wyjaśniłyby się losy Delty. Bo książki pozostawiają wiele do życzenia ;(

Tym niemniej czas na kolejną eksploatację Wojen Klonów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 23:08, Revanchist napisał:

A powiedz mi, czy następne Republic Commando NIE byłoby kolejną eksploatacją Wojen Klonów?
;D


Byłoby ale:

1 ) w Republic Commando są inni bohaterowie główni (a nie tylko Anakin i Anakin)
2 ) fabuła też toczy się raczej "obok" wątku głównego który wszyscy znają na pamięć

Podejrzewam, że to raczej postać Anakina i jego niekończące się przechodzenie na ciemną stronę wszystkim już się przejadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 23:32, Seldon napisał:

1 ) w Republic Commando są inni bohaterowie główni (a nie tylko Anakin i Anakin)


W tej grze też będziesz mógł pokierować klonami, poza tym wcale nie będzie to tylko Anakin. Pewnie i Obi-Wan, i Ahsoka, i może nawet Aayla Secura (o, byłoby fajnie ;D).

Dnia 10.05.2009 o 23:32, Seldon napisał:

2 ) fabuła też toczy się raczej "obok" wątku głównego który wszyscy znają na pamięć


Tutaj pewnie też będzie zupełnie nowa fabuła. Jakoś nie zauważyłem, by w serialu The Clone Wars poruszano tematykę Anakina kuszonego przez Ciemną Stronę Mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze PS2 i PSP niestety będą musieli obejść się smakiem. hehehe ;P ale co jak co the force było najlepsze chyba na PSP. (na DS nie grałem). Fakt faktem na innych konsolach było to bardziej efektowne ale dużo bardziej rozbudowana gra była na PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tych przez pewien okres czasu było bardzo mało, teraz na szczęście tendencja się zmieniła, zwłaszcza gdy LucasArts zaprzęgało do roboty jakieś dobre studio ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować