Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe "Star Warsy" - Republic Heroes

49 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2009 o 14:46, Netron18 napisał:

Znowu Wojny Klonów już mnie to nudzi, dlaczego nie zrobią coś z ery Nowej Republiki albo
z wojen z Yuuzhan Vongami.


Bo tego nikt nie zna, poza grupką zagorzałych fanów? Bo nie wciśniesz tego casualom? Bo dzieci w to grać nie będą? LucasArts ciągnie z wojny klonów tyle ile można, bo to się po prostu sprzedaje. Zresztą, kto by się tam przejmował Lukiem Skywalkerem, skoro można się zająć Anakinem który ma superwyczepistywkosmos stateczek i robi rozpierduchę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 13:10, Phobeus napisał:

Kolejny casualowy Star Wars... zrobiliby wreszcie Jedi Knight IV na silniku UE3 <marzyciel>

A grałeś w Force Unleashed, że tak narzekasz? Ta gierka potrafi przyłożyć graczowi po nerkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, rodzi się nadzieja na sieczkę w stylu LotR: Return of the King. Zwłaszcza tryb kooperacji brzmi obiecująco - dzięki niemu do dzisiaj gram ze znajomymi w RotK od czasu do czasu. Jak tylko dobrze to dopracują, może być ciekawie. Trochę dziwna jest za to stylistyka Clone Wars, Dooku wygląda podejrzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 15:35, Fitz napisał:

Dooku wygląda podejrzanie.

Na pewno coś knuje, łajza!
Ja dziękuję, poczekam na Battlefronta 3, bo dwójka była niezwykle fajną i grywalną grą, o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja poczekam na tę gierkę, skoro zamierzają ją wydać na PC i chętnie w nią zagram. Co jak co, ale wydaje się być fajnym tytułem, do tego jest co-op. A że serial jest świetny, to inna sprawa. Widzę tylko, że pewne mechanizmy przypominają nieco LEGO Star Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 19:08, tomoliop napisał:

hmm, jak dla mnie to zapowiada się jakaś każualowa zręcznościówka, Pegi +3...


Dziwne, bo serial ma PG-13, taki sam rating jak Zemsta Sithów :P. Ale co z tego, LEGO SW też miały taki rating a to świetne gry (zwłaszcza dwójka). Poczekam, zagram i wtedy ocenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 20:38, Revanchist napisał:

> hmm, jak dla mnie to zapowiada się jakaś każualowa zręcznościówka, Pegi +3...

Dziwne, bo serial ma PG-13, taki sam rating jak Zemsta Sithów :P. Ale co z tego, LEGO
SW też miały taki rating a to świetne gry (zwłaszcza dwójka). Poczekam, zagram i wtedy
ocenię.


No dobra, ale i tak będzie cażual, a ja lubię sobie pozrzędzić:P. Zresztą i tak bardziej na stawiam się na TOR:P Jak było LEGO to nie narzekałem, ale tu LEGO już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wolałbym przeczytać news o kolejnej części JK, ale nie narzekam. Ba, szczerze mówiąc od momentu, w którym zobaczyłem pierwszy zwiastun filmu czekałem na grę, opartą na fabule Clone Wars. Chociaż zarówno film jak i serial nie zachwyciły to jest to dobry materiał na grę. Dodatkowym plusem jest tryb co-op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, że casual. Jakaś fabułka będzie ;D. Poza tym gra w sumie ma pewne elementy z LEGO Star Wars, nie zaprzeczę. Choćby tryb co-op, wymienianie znajdziek na bonusy czy kierowanie sporą gromadką postaci. Fajnie, że będzie można pograć klonami, pokazywanie Wojny Klonów z ich perspektywy to był jeden z najmocniejszych punktów serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 21:25, Slowik00 napisał:

Serial jest beznadziejny to i gra będzie beznadziejna. Kolejny crap dla dzieci -_-


No to w niego nie zagrasz. I jedna ocena negatywna mniej :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować