Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz gameplay z... Duke Nukem Forever

93 postów w tym temacie

"...(oprawa graficzna) niestety nie prezentuje się zbyt okazale." nie prezentuje sie zbyt okazale? jest okropna ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na grę, która powstaje taki szmat czasu oprawa bardzo przyzwoita. Czy każda gra musi mieć oprawę na miarę Crysisa ? Gdyby DNF jakimś cudem ujrzał światło dzienne w obecnej postaci to z chęcią bym go kupił. Ten gameplay ma taki klimat, że aż chce się w Księcia grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to źle. Jeśli chodzi o fizykę to potwory poruszają się naprawdę realistycznie.

Kto wie? Może to wczesny kod gry. Ale gra i tak nie ujrzy światła dziennego w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 13:24, Dandelion1 napisał:

Jak na grę, która powstaje taki szmat czasu oprawa bardzo przyzwoita. Czy każda gra musi
mieć oprawę na miarę Crysisa ?

Jeśli powstaje tyle czasu, to wypadałoby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby 3D Realms wydało Duke''a choćby i w takiej formie, to mogliby być spokojni o swoją sytuację finansową: sprzedałbym mieszkanie włącznie z wyposażeniem i pozbawił moją rodzinę nerek, które bym sprzedał na czarnym rynku, byle się uchowali.
Gameplay - ładny. Do oprawy nie mam zastrzeżeń. Oczywiście, jak ktoś ma wodę zamiast mózgu i oczekuje buk wie czego, to mu nie będzie pasowało. Za to bardzo podobało mi się zachowanie Duke''a: po upadku podnosi się i otrzepuje jakby nigdy nic, tudzież ten bosk fuck pokazany z soczystym komentarzem... Klimat poprzednich części zachowany.
Jak wydadzą - kupię. Jak nie wydadzą - będzie żałoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie momentami widać taką starość w grafice. Grałem w DN manchatan project i w forever widać utrzymuje się ten sam klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 13:43, Madoc napisał:

> Jak na grę, która powstaje taki szmat czasu oprawa bardzo przyzwoita. Czy każda
gra musi
> mieć oprawę na miarę Crysisa ?
Jeśli powstaje tyle czasu, to wypadałoby :P



to, że "powstaje" 12 lat, nie znaczy, że robili ją codziennie. Przypuszczam, że projekt porzucili bardzo dawno temu, nie ogłaszając tego, po czym znowu do niego po parunastu latach wrócili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach poczułem klimat starego dobrego DN: 3D, czasy 2 klasy podstawówki, kiedy komputer miał 16 mb ramu :P Dla mnie grafika jest ok, zawsze uważałem, że lepiej dostać graficznego bubla, ale grywalnego, niż Far Cry''a 2, Assassins Creed''a gdzie po 2 godzinnym podziwianiu obszarów zaczynamy odczuwać nudę.
DNF plx!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to fake to jest on doskonale przygotowany :-) Ostra jazda, zabójcze teksty Duke''a i te striptizerki :D Takiego Duke Nukem kupiłbym w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować