Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz gameplay z... Duke Nukem Forever

93 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2009 o 14:20, Neo_12 napisał:

Jeśli to fake to jest on doskonale przygotowany :-)

Nie ukrywajmy - takie obrazki musiały być wypuszczone przez jednego z członków (byłych członków) studia. W każdym innym wypadku jest to fake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rety... Toż to JEST Duke Nukem. Choć to tylko wybrane fragmenty przypadkowych poziomów, KIPIĄ one wręcz cudownym klimatem Duke'a 3D. Wszystko wygląda pięknie, śliczne animacje, no i ten "środkowy palec"...

Niech ktoś tą grę dokończy! Take 2 - macie prawa do tytułu, na co czekacie? Zaoszczędzicie miliony na kampanii reklamowej, gdyż ta nie jest potrzebna. Lecę spamować oficjalne forum 2K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe gra i fajnie grafika ładnie zrobione, ale szkoda tak zrobione gra DNF a potem już nie robi dalej :( powinie już sprzedaje grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Duke wygląda fenomenalnie. Wydawać mi go tu.
Grafika zła? Mi się bardzo podoba. Ewentualnie jakieś drobne szlify i jest świetnie.
A co do tego, że projekt wielokrotnie anulowali - to jest bardzo możliwe. Przez 12 lat przecież mogliby zrobić grę wszech czasów. I kto wie? Może już jest w takim stanie? Ja tam czekam co dalej się będzie działo z Duke''iem. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na konsoli byłaby to niezła młócka ;) Mam nadzieję, że kiedyś wyjdzie. Gameplay prezentuje się świetnie. A graficznie też znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nieźle to wygląda, a nie wierzyłem, że cokolwiek poza paroma screenami zrobili przez tyle czasu :P Szkoda by było, gdyby gra nie miała nigdy wyjść. Co do grafiki - wygląda porządnie. Nie ma co narzekać, wolę grywalną grę z taką lub gorszą grafiką niż wypranego z grywalności Crysisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 15:25, Fitz napisał:

Naprawdę nieźle to wygląda, a nie wierzyłem, że cokolwiek poza paroma screenami zrobili
przez tyle czasu :P Szkoda by było, gdyby gra nie miała nigdy wyjść. Co do grafiki -
wygląda porządnie. Nie ma co narzekać, wolę grywalną grę z taką lub gorszą grafiką niż
wypranego z grywalności Crysisa.

A grałeś wogóle w Crysis''a? Czy ujadasz tak na tę grę bo komp nie pozwalał Ci jej odpalić z wyższymi ustawieniami niż "low"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chce zagrać w tą grę! : ( Dla mnie gameplay jest naprawdę świetny, toś to naprawdę prawdziwy Duke. Szkoda, że gra jednak nigdy nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 15:57, zermithon napisał:

A grałeś wogóle w Crysis''a? Czy ujadasz tak na tę grę bo komp nie pozwalał Ci jej odpalić
z wyższymi ustawieniami niż "low"?


Jakbym nie grał to bym się nie wypowiadał. Grałem ze wszystkim ustawionym na maksa, ale to nie ma tu większego znaczenia. Moim zdaniem poza grafiką nie ma w tej grze nic ciekawego, to samo mogę powiedzieć o Far Cry''u (pierwszym, w drugiego nie grałem). Za jakiś czas grafika się zestarzeje i podejrzewam, że mało kto będzie do Crysisa wracał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to źle. Szkoda jednak, że gry (przynajmniej w takiej formie, bo szansa na nowego Duke''a w przyszłości wciąż jest) nigdy już prawdopodobnie nie zobaczymy. Spoczywaj w pokoju, Książę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda że teksty i muzyka są stare i dodane w postprodukcji, ale klimat miecie. Sprzedalbym wszystko co mam, żeby dostać te gre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na tą grę przestałem czekać pare (naście?) lat temu. Nawet gameplaya (IMHO) nie warto oglądać, gdyż ludzkość ma znikome szanse na doczekanie się premiery tej "legendy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO fajnie by było, gdyby Take Two zdecydowało się np. zaproponować chłopakom z 3D Realms żeby się reaktywowali i dofinansowało Duke''a. Gra wygląda naprawdę fajnie, klimat zdaje się być genialny. ^^ Mam taką cichą nadzieję, że 3D Realms jeszcze to dokończy. A jak nie oni to choćby ktoś inny, aby najdłużej tworzona gra wszech czasów ever się ukazała. :) No i dobra żeby była. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc oni go naprawdę robili… kto by pomyślał… Kurcze szkoda, że go nie skończą gameplay trzyma klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej no.. ja się zaraz zapłaczę... przecież ten gameplay ocieka wręcz tłuszczem! ja to chcę! już teraz natychmiast!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglądało to bardzo fajnie, mimo wszystko to stary dobry Duke. Grafa grafą, jest lekko plastikowa (w jednym miejscu wszystko nienaturalnie się świeci - byłby niezły wabik na sroki, nie ma co), ale to wystarczyłoby poprawić i dokończyć ten tytuł - i byłaby to dobra gra. Human Head Studios byłoby dobrym kandydatem, bo z Preyem sobie znakomicie poradzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować