Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz gameplay z... Duke Nukem Forever

93 postów w tym temacie

Wniosek z tego prosty - ekipa nie grała tylko w WoW-a. Ech, coraz większy żal, że chłopaki upadły. Zwracam honor - widzę, że długi czas produkcji to wyłącznie wina samodzielnego finansowania. Aż się wstydzę, że nie wierzyłem w DNF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licencja na Księcia na pewno została sprzedana, więc miejmy nadzieję, że ktoś to w końcu doprowadzi do końca. Temat jest zbyt dobry, żeby z niego zrezygnować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Jeżeli chodzi o grafike to jest na poziomie i to wystarczy, a co poniektórzy razem z Harpenem na czele nie wiem czemu narzekają. Sam gameplay przypomniał mi starego Duke''a a ta cała masa smaczków z DN3D w nowej oprawie..mmmm :)) aż chce sie czekać :)) Mam nadzieje że gierka wyjdzie bo robi się ciekawie w sprawie tej licencj. Zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy się gafy czepiacie... jak na moje oko jest całkiem całkiem... a co do Duke Nukem to nigdy nie grałem więc czas nadrobić zaległości.. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh?! Grafika zła? Nie wyszystkie gry muszą być jak Crysis... Wyczuwam narzekania zmanierowanego redaktora. Grafika jest na poziomie Mirror's Edge, a więc gry z niespełna pół roku temu. Dodatkowo, szczególnie podobają mi się te wszystkie ujęcia z oczu, jak Duke widzi całe swoje ciało w ruchu.
BTW: Gdyby już na serio zarzucono jakiekolwiek prace na tą grą, to mogliby przynajmniej wypuścić do sieci cały ten kod gry, a więc betę czy co tam im z tego do tej pory wyszło... Z miłą chęcią bym zagrał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny filmik - widać, że jeszcze sporo pracy było przed chłopakami z 3DRealms, ale trzyma klimat starego, dobrego Duke''a :) Grafika mnie średnio interesuje, z chęcią zagrałbym i w wersję z pokazu na E3 z 2001
Zobaczymy co będzie dalej, nie wydaje mi się, by przepuścili okazję wypuszczenia na rynek gry z taką reklamą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że, ten film robi na mnie wrażenie, po części przypomina starego poczciwego Duke''a ale trochę ma z Prey''a. Widać że dużo się dzieje a akcja kręci się na pełnych obrotach i to jest TO!. Jeśli by się teraz ukazał, bez wahania bym zakupił, może dla tego że wspomnienia trzymają :)

Widać że chłopaki z 3D (R.I.P) podchodzili do tematu z tej strony co trzeba (nie tak jak ma to teraz miejsce) Gameplay najpierw oprawa wizualna na końcu. (To co miały stare gry - dusze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę legendę jaką obrosła odsłona DN Forever - z chęcią zagrałbym w przedstawioną właśnie wersję - graficznie ''szału nie robi'' - jednak klimat jest wyczuwalny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 16:43, Bimber1995 napisał:

Powiem 1 słowo... MNIAM. Czemu takie fajne gry nigdy nie wychodzą?


chyba tylko dla tego żeby ich nie zepsuć ;] Duke Nukem jest taką legendą że wydanie teraz gry może zepsuć image jaki wyrobił Duke 3D, tak że jak robią to niech dadzą z siebie 200% i jeszcze więcej aby gra się nie znudziła i przechodzenie jej za każdym razem dawało tyle samo frajdy w Duke Nukem 3D grałem setki razy (sic!) w Atomic Edition troche mniej ale też dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś dokończy tą grę i niech wydadzą choćby w tej grafice co jest... (nie jest zła nie wiem o co wam chodzi xD) bo chciałbym pograć ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować