Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz gameplay z... Duke Nukem Forever

93 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2009 o 13:54, AjKnowJu napisał:

to, że "powstaje" 12 lat, nie znaczy, że robili ją codziennie. Przypuszczam, że projekt
porzucili bardzo dawno temu, nie ogłaszając tego, po czym znowu do niego po parunastu
latach wrócili.

Wiem przecież ;) To była lekka ironia, to chyba oczywiste, że nic z nią nie robili (a przynajmniej niewiele).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal mi tych, którzy patrzą na gry jedynie przez pryzmat grafiki. Grafika w Duke''u nigdy nie byłą najważniejsza - gdy DN3D miał premierę w 1996 roku, był już graficznie przestarzały. Przeciwnicy byli zlepkiem bitmap, tylko trochę lepszych od tych z Dooma.

Gdzieś mam zdanie profanów. Gameplay wygląda obłędnie, ale wszystko wskazuje na to, że ten projekt faktycznie pójdzie na przemiaU. Teraz mam jedynie minimum satysfakcji, że stado malkontentów wątpiących w zachowanie klimatu, katastrofalnie się pomyliło.

"Błogosławieni ci, którzy nie widzieli, a uwierzyli."

Take Two powinno zainwestować w tę licencję - to prawdziwy skarb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką nadzieję, że ta gra w końcu się ukaże. Gameplay bardzo mi się spodobał (motyw ze spadaniem i gestem na pożegnanie :) ), a grafika? Grunt, że 3d i nie wygląda jak sprzed 10 lat. Nie jest wcale do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja pier.....
Gameplay genialny. Oby ta gra w końcu wyszła. Mam nadzieję, że 3D Realms w końcu powstanie z popiołów i dokończy swe dzieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika, grafika... Sraka. Grafa nie musi być bóg wie jaka, że by wyglądała dobrze albo żeby przyjemnie grało się w grę. Gameplay naprawdę zachęcił mnie do tej gry. Z resztą wychowałem się na Duke''u więc kolejna gra o jego przygodach będą jak miód na oparzenia i zrażenie wszystkimi gniotami jakimi karmiliśmy się przez ostatnie lata. Oczekuje na tą grę z pewnym dystansem ale jak się w końcu pojawi na sklepowych półkach będę gnać do sklepu, żeby nabyć ten produkt.

BTW. Gameplay wygląda naprawdę zachęcająco i mama nadzieje, że będzie wiele elementów interakcji z otoczeniem, że przeciwnicy nie będą tępi jak jasna cholera itp itd.
BTW. 2 te prosiak fajnie się wspinały szkoda, że nie miały strojów policyjnych takich jak w duke nukem 3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do oprawy graficznej, która pokazana jest w tym filmiku: za bardzo narzekacie. Nie jest zła, ba nawet wyprzedza trochę produktów, które są wypuszczane dzisiaj. Owszem, są niektóre drażniące szczegóły, takie jak świecenie się jak cholera parę elementów, ale to są uroki silnika jaki zastosowali. Są one jednak do naprawienia gdyby im się chciało :P Wątpię, czy zobaczymy księcia na nowo. A jak już, to za kilka dobrych lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadacie jakby ta gra wygladala gorzej niz DN3D, wedlug mnie grafika na filmiku naprawde nie jest zla, gra poprostu potrzebuje dopracowania, klimat i Ksiecia juz maja,gameplay tez nie wyglada zle, wiec jedyne zmartwienie to to ze Take Two oleje projekt, w co watpie, bo gra to pewniak juz teraz( Sam bym ja kupil:) ),a co dopiero po tym dopracowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 16:59, Vojtas napisał:

Żal mi tych, którzy patrzą na gry jedynie przez pryzmat grafiki. Grafika w Duke''u nigdy
nie byłą najważniejsza - gdy DN3D miał premierę w 1996 roku, był już graficznie przestarzały.
Przeciwnicy byli zlepkiem bitmap, tylko trochę lepszych od tych z Dooma.


Święte słowa.
DNF to tytuł, na którego zmarnowanie Take 2 raczej na pewno nie pozwoli. Zobaczymy, jak rozwinie się sytuacja, w przyszłym tygodniu spodziewać się można oficjalnego komunikatu w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że z chęcią zagrałbym w tę "legendę". Może grafika faktycznie nie jest cudowna, ale nie to się liczy - liczy się wnętrze, a wygląd ? Wygląd jest tylko dodatkiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te wszystkie entuzjastyczne reakcje, Take 2 dojdzie do wniosku, że sondowanie rynku się udało :D W każdym razie ja chciałbym, żeby ten gameplay nie był tylko przeciekiem, a "sondowaniem" czy warto angażować się w Djuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. User da link do filmiku w którym pojawia się nagość - degrad. Newsman da taki link - ludzie piszą że świetny filmik, a sami modzi nic nie zrobią...

Co do DNF, to grafe wg mnie ma całkiem dobrą. A na samą grę nie czekam - za długo bym czekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest dobra ale w sumie wystarczy. Ciekawe czy te wszystkie spoko akcje nie były całkowicie złożone ze skryptów i że nie były z góry zaplanowane. Co jak co ale gra ogólnie wygląda spoko. Mam nadzieję że ktoś ją dokończy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grafika grafiką, wygląda ok ale ma to coś co miałstary dobry Duke - klimat, oglądając ten gameplay miałem wrażenie, że oglądam Duke Nukem 3D przeniesione na nowy silnik graficzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny klimat, głos Duke''a, jego kwestie i muzyka. Pewnie, że afera wokół anulowania projektu robi swoje, ale mimo to bym kupił tą gierkę. Tym bardziej, że przypomniały mi się wspaniałe, młodociane czasy DN 3D ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować