Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz gameplay z... Duke Nukem Forever

93 postów w tym temacie

Nie wiedzieć czemu Duke Nukem 3D to gra mojego dzieciństwa... chociaż nie przepadam za tego typu grami, to spędziłem przy niej mnóstwo czasu młócąc wroga aż miło...
Grafika nie jest taka zła, gdy człowiek sobie wreszcie uświadomi, że nie ma to większego znaczenia. Zresztą mnie to nie obchodzi. Tym bardziej, że reszta wyglądała wyśmienicie... Martwię się jednak, bo stara przepowiednia mówi, że jeśli Duke Forever wyjdzie, to skończy się świat.

P.S.
Wolałbym jednak usłyszeć Bruce''a Campbella podkładającego głos pod Duke''a, a nie jakiegoś marnego aktorzynę udającego napakowanego sterydami osiłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaracie się tym filmem, jakbyście już zapomnieli że w 2001 roku też wyszedł nowy trailer, też wszyscy się nim zachwycali... i dupa zbita, bo gra i tak nie wyszła.
Do zobaczenia za kolejne 8 lat.

P.S Nawet jeśli gra w końcu wyjdzie dzięki przejęciu 3drealms, to i tak podejrzewam że miną jeszcze ze 3-4 latka. Rzekłem. Howgh !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda aż tak źle. Racja, może i dużo rzeczy jest... "oślizgłych'', ale jednak... prezentuje się całkiem :) Jak nie lubiłem Duke''a, to w to bym zagrał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy ci co piszą ze nigdy nie lubili Duke''a to czy w ogóle grali w DN3D? Jeżeli tak to kiedy, rok temu 2 lata temu? Nie dziwie się ze wam się nie podoba, ale gdybyście zagrali jak wyszła...to były czasy jeszcze pamiętam jak moja siostra w to grała xD. To już tyle lat minęło szok..Pozdro dla fanów co pamiętają jak to było ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam zbyt dobrze w co zagrałem najpierw, wydaje mi sie ze w Quake zanim zobaczylem Duke''a ale wczesniej duzo o nim slyszalem od braciaka, mieszkajacego w akademiku, pogrywal sobie w spiracone owczesne gry. Przypominam sobie za to bardzo dokladnie jak przychodzilem po lekcjach do chaty i cialem przez 2 albo 3 godziny w Ksiecia, czasami przychodzil ze mna kumpel ktoremu lubilem doradzac aby podszedl do miny na scianie bo to jest amunicja i ten frajer to robil, albo "idz do tego pomieszczenia, tam juz nie ma potworow" a za drzwiami dwie meduzy. Glab zawsze dal sie robic w szmaty a ja mialem z niego ubaw. Anyway gra miala bardzo dobrze zaprojektowane poziomy i calkiem fajnych przeciwnikow - zwlaszcza prosiaki ktore pieknie kwiczaly jak oberwaly z shotguna. Bylo tez kilka nawiazan do znanych filmow takich jak Indiana Jones, Imperium Kontratakuje albo Terminator. Na poczatku w wieziennej kaplicy mozna sie bylo natknac nawet na zarznietego marine z Dooma heh. Do tego wszystkiego dochodzily komentarze Duke''a i klimat, klimat, klimat ktory pozniej na prozno bylo sie doszukac w nastepnej grze (jak dla mnie z wyjatkiem HalfLifea i DeusEx) Dobrze ze mozna ja sobie sciagnac z sieci i powspominac jak to bylo kiedys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nic nadzwyczajnego, taki remake tego co bylo, a to moglo mnie bawic kilka lat temu, kiedy malo bylo fps, a teraz po takim bioshocku, Crysis czy F.e.a.r nie sadze by ta gra mnie zainteresowala, predzej tylko ludzi ktorzy naprawde bardzo lubili duke, dla mnie byl on tylko kolejna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszeczkę Serious Sama no i oczywiście Duke Nukem a grafika podobna do Dooma 3 no po filmiku chętnie bym pograł co ja mówię nie mogę się doczekać czekam już na to "damn! im lookin good..." ile lat...
ale muszę jeszcze powiedzieć że świniaki naprawdę mnie zaskoczyły dobrze je oddali ich cechy itp. ale mogliby dać jeszcze na nich jedną teksturkę ponieważ to by im nie zaszkodziło najlepiej na "mordę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak długo robię DNF że już kolejny silnik graficzny się zestarzał miejmy nadzieję że nie będą go chcieli znowu zmieniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem krótko - "must have". Co więcej jest to JEDYNA gra która aktualnie przyciągnęła moją uwagę (no może poza Diablo 3, jednak ku mojemu zdziwieniu to DNF wzięło górę - dobra robota chłopaki!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować