Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chiński rząd przeciwko grom online i nie tylko

62 postów w tym temacie

Domek

Problem uzależnień od gier sieciowych i Internetu w Chinach przybrał już dość niepokojące rozmiary. Na tyle, że w walkę z nim coraz bardziej angażuje się tamtejszy rząd. Ale czy naprawdę chodzi tylko o bezpieczeństwo i zdrowy rozwój młodych ludzi?

Przeczytaj cały tekst "Chiński rząd przeciwko grom online i nie tylko" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dziwnie mi się o tym czyta -.-

Rząd Chin ''troche'' przegina - OK, z uzależnieniami walczyc trzeba, ale to przybiera idiotyczne rozmiary.... A pewnie i tak nic nie da, kto bedzie chcial i tak wszystko obejdzie, w ten, czy inny, mniej lub bardziej legalny sposob.... W koncu ucisk rodzi opór, nie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak po chińsku zwie się Jack Thompson...
Ja jestem uzależniony ale bez przesady ! Ten co rządzi chinami to chyba krewny Saddama Husseina.. dyktator -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zależało im na ochronie młodych ludzi i wszystkie inne bzdury, które wygadują, to podeszliby do nich jak przyjaciele, a nie jak dyktatorzy. Sam fakt, że ogranicza, nic nie zmieni, no, chyba że zrobią to siłą. Ale wtedy młodzi Chińczycy nie będą czuli, że rząd chce o nich dbać, tylko, że chce ich kontrolować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mocno przeadzają. Zakaz dyskotek? A jaki to ma związek z grami? WoW podsyca nienawiść do innych narodów? Przecież dzięki temu następuje globalizacja i wzrost tolerancji.
Poza tym nie wiem jak mogą tam grać w WoWa i płacić abonament co miesiąc, jak tylko 3h dziennie mogą na nim siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lampak, uwierz mi, WoW podsyca nienawiść do innych narodów. Zapraszam na Spanishmagg...ee...Agamaggan (ja się przyzywczaiłem, ale są tacy, co naprawde strach się bać co mogą zrobić kiedyś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czulu co do ograniczen 3h sie nie dziwie, ludzie w chinach umieraja przez uzywanie komputera.

Moim zdaniem gruba przesada jest to, ze nie pozwala sie im na: bary z karaoke i dyskoteki. Bo jak maja nie siedziec na necie to co maja robic? Pozatym nie rozumiem kompletnego zakazu kozystania z kafejek, rozumiem jakby bylo ograniczenie od 15-18 dla mlodych, ale nie nonstop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol jak tak by bylo w polsce to nie wiem co byc zrobil na granie www mmorpg-i portrzebuje ok. 5 godzin LOLZ i jeszcze te zabawne ogranicznia buhahahahahhaahaha o lol zlalem sie ide do lazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakby to u nas wprowadzili ?? Co, licznik podpiety pod magistrale i blokuje przeplyw co 3 godziny ??

Dobre sobie. Jak dla mnie pomysł władz chińskich jest do niczego,

bo ucierpią przedewszystkim Ci, w młodym wieku, którzy twórczo korzystają z możliwości internetu.

Po prostu porażka. A jak chcą ograniczyć "zły wpływ" to niech zakażą skupowania gier MMO i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komuniści próbują zachować resztki swojego systemu, który i tak za jakiś czas padnie. I tak nie uda im się wszystkiego ograniczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jasne ograniczenia dostępu do internetu dla dobra młodzieży,jasne...

Łatwiej bedzie im wpoic te komunistyczne bzdury oraz nienwiść do innych narodow,kiedy już będą odcieci od świata.Sprytne skurczybyki.Poczekali,i teraz mają pretekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować