• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
rakcio

Windows Live

Pytanie

Mam mały problem z tą usługą ponieważ gdy mój profil próbuje sie zaaktualizować z profilem w grze wyskakuje okienko że jest możliwość że ten region nie jest obsługiwany tą usługą, może wiecie czy da się coś zrobić i czy ktoś z was ma też lub miał ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 10.05.2009 o 21:52, rakcio napisał:

Mam mały problem z tą usługą ponieważ gdy mój profil próbuje sie zaaktualizować z profilem
w grze wyskakuje okienko że jest możliwość że ten region nie jest obsługiwany tą usługą,
może wiecie czy da się coś zrobić i czy ktoś z was ma też lub miał ten problem?

Będę zgadywał: przyznałeś się do mieszkania w Polsce? bo live-a u nas formalnie niema i raczej nie będzie. Tutaj http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=2503&p=3848 masz instrukcję jak zrobić w pełni działające konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.05.2009 o 21:33, rakcio napisał:

a da się jakoś w ustawieniach zmienić kraj czy trzeba nowe konto zakładać??

Raczej wątpię żeby się dało, ale nie mam gier wymagających live-a to niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety nie jest tak pięknie, jak jest w instrukcji: (mi osobiście usługa nie działa)
Trzeba pamiętać aby strona zakładania konta była po ang !! jeśli będzie po polsku region automatycznie ustawi się na Polskę i lipa ( tu przejawia się debilizm skoro Polska nie jest objęta tą usługą, to poco tworzyć rejestracje po polsku z martwym kontem ;/ )
Po stworzeniu konta dostajemy na skrzynkę mail z potwierdzeniem rejestracji - akceptujemy i teoretycznie się cieszymy...
W moim przypadku nic nie działa!!
Posiadam Dawn of War2 i około 15 razy logowałem się na stronkę xboxlive, po zalogowaniu w DOW2 pojawia się okienko gdzie wpisujemy naszego maila i hasło - znowu lipa nie mogę się zalogować (w grze) założyłem parę kont próbowałem wchodzić, logować się przelogowywać konta, niestety nić to nie daje. Próbowałem to rozwiązać ponad 1 h :(
Zastanawia mnie fakt dlaczego gra z Windows live została wypuszczona w kraju (Polska), który nie jest objęty tą usługą???
Pozostawiam to do rozwiązanie dla speców od pomocy technicznej, z niecierpliwością czekam na wyjście z tej sytuacji. Na wszelki wypadek podam, że sys. opr. to Vista U x64 <-może tu leży "dysk" pogrzebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.10.2009 o 16:41, L33T napisał:

Bo ta usługa będzie dostępna jak tylko nasi kochani isp będą w stanie zapewnić normalny
dostęp do netu.


Z tego co wiem skoro ekipa gram.pl dała instrukcje jak założyć konto windows live to znaczy, że pewnie komuś to hula, a obecne oferty na neta np. 5mb za 60zł/miech raczej kiepskie nie są, gram sobie w battlefieldheros i nawet nie mam pinga powyżej 20. Problem to samo dziwne logowanie najpierw na stronce potem w grze. Po udanym logowaniu na stronce W L nie mogę się połączyć w DOW2.
Kupiłem grę i mogę sobie grać w kampanie do znudzenie lub vs komp :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.10.2009 o 16:41, L33T napisał:

Bo ta usługa będzie dostępna jak tylko nasi kochani isp będą w stanie zapewnić normalny
dostęp do netu.


Co takiego? o.O Co rozumiesz przez normalny? A jaki my mamy, nie normalny? Czy Windows Live na prawdę wymaga łącza rzędu 8Mbit/s+? Wątpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A net via TP jest stabilny dla wszystkich ? Ceny są przystępne dla każdego ? Jest zapewniane dobre wspracie dla klienta ? Łącza są medernizowane pod najnowsze stadardy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.10.2009 o 09:11, L33T napisał:

A net via TP jest stabilny dla wszystkich ? Ceny są przystępne dla każdego ? Jest zapewniane
dobre wspracie dla klienta ? Łącza są medernizowane pod najnowsze stadardy ?


No ale co ma piernik do wiatraka? Tutaj nie są winni dostawcy internetowi, tylko Micro$oft... Co by im szkodziło uruchomić obsługę Live w Polsce? Ci co mają normalny internet na pewno by się nie obrazili, a ci co nie mają mieliby powód żeby uruchomić wyobraźnie na rynku ISP i zacząć otrzymywać usługi na poziomie XXI wieku.

Nadal nie rozumiem też po co według ciebie do Live potrzebne jest jakieś superłącze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować