Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy wgląd w wygląd Modern Warfare 2

75 postów w tym temacie

Już nigdy nie powrócą czasy gdy FPS starczał na 20 godzin, a można było robić co się chce. Trzeba się przyzwyczaić.

Zresztą dziwią mnie takie narzekania, kiedyś zrobienie modelu postaci trwało 5 minut, bo było tylko kilka pikseli, a teraz tworzenie postaci może ciągnąć się tygodniami. Lepsza grafika więcej roboty i krótsza gra.

Ja wole grać w gry z dobrą grafiką i multi przez 5 godzin na singlu, a potem tylko ciąć multi, niż na przykład przez 30 godzin oglądać pikselozę. Zresztą włącz sobie CoD4 czy WaW na Veteranie, to spokojnie 20-25 godzin zejdzie, oczywiście bez żadnych cheatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 14:43, mistshoo napisał:

> > Czy zna ktoś wymagania MW2 ?
> > Byłbym wdzięczny za dane :]
>
> Tak pół roku do premiery i już chcesz wymagania... Co do samej gry, będzie krótka
liniowa
> wszędzie będą skrypty, ale efektowny shooter z dobrą grafiką.

Przecież tak jest w większości shooterow wiec po co w ogóle narzekasz? Narodziłeś się
dzisiaj czy o co chodzi?

Ta... w wiekszosci?? Ale nie w takich co wychodza krocej niz rok (czy tam tera dwa).... Zreszta dopiero wypuszczono trailer, ktory w pewnym stopniu pokazuje grafike, a co dopiero wymagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oO Tak sobie właśnie ostatnio myślałem o skuterach śnieżnych w MW2 :D
Do tego płetwonurkowie. Misje podwodne? Boję się, że to nie wypali.
Na samym początku jakiś żołnierz przerzuca przeciwnika przez ramię. Zwyczajny skrypt, czy coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2009 o 15:07, Revan91 napisał:

Ja wole grać w gry z dobrą grafiką i multi przez 5 godzin na singlu, a potem tylko ciąć
multi, niż na przykład przez 30 godzin oglądać pikselozę. Zresztą włącz sobie CoD4 czy
WaW na Veteranie, to spokojnie 20-25 godzin zejdzie, oczywiście bez żadnych cheatów.


Spoko, ja czwartego CoD-a za pierwszym razem na weteranie rozwaliłem w 15 godzin bez żadnych cheatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 15:35, Bracio napisał:


> Ja wole grać w gry z dobrą grafiką i multi przez 5 godzin na singlu, a potem tylko
ciąć
> multi, niż na przykład przez 30 godzin oglądać pikselozę. Zresztą włącz sobie CoD4
czy
> WaW na Veteranie, to spokojnie 20-25 godzin zejdzie, oczywiście bez żadnych cheatów.


Spoko, ja czwartego CoD-a za pierwszym razem na weteranie rozwaliłem w 15 godzin bez
żadnych cheatów.


Sam widzisz, że FPS nie musi się kończyć po 5 godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW aż mam gęsią skórke O_x Czekam na pełna wersje filmu :D O ja cie, widzę że Engine graficzny podobny, więć o grafikę się nie boje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 15:37, Merovingian napisał:

Obawiam się, że cały film był festiwalem reżyserowanych scen.

Hym, też racja. Ale skutery będą na pewno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak krytykowałem Activision za to, że kolejna część Call of Duty nie dzieje się w okresie II wojny światowej. Mimo to Modern Warfare kupiłem, zagrałem, i byłem zszokowany. Gra była genialna, mimo, że bardzo krótka (coś jak Dark Messiah of Might and Magic). A MW2 zapowiada się jeszcze ciekawiej, szczególnie ten klimat zimowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak robimy odliczanie :)

Tak serio, podali że może się pokazać w Boże Narodzenie, tylko pojawia się problem czy nasz kraj też jest uwzględniony z tą datą premiery.

Pozdrawiam fanów CoD :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


''''Ja wole grać w gry z dobrą grafiką i multi przez 5 godzin na singlu, a potem tylko ciąć multi, niż na przykład przez 30 godzin oglądać pikselozę. Zresztą włącz sobie CoD4 czy WaW na Veteranie, to spokojnie 20-25 godzin zejdzie, oczywiście bez żadnych cheatów.''''


HAHAHAHHAHAHAH 20-25 godzin? Głowa cie boli chyba. Roznice sa skrajne i przejscie gry na veteranie zajmuje 20 minut wiecej niz na normalu. Ale mnie teraz rozbawiles hahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nakieruje nas spowrotem na temat : Filmik bomba i to grzech że bedziemy musieli tyle czekac ale lepiej zeby gra bylo dopracowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda, różne scenerie i oprócz biegania i strzelania pare urozmaiceń.
Jak co to premiera MW2 będzie 10 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 15:07, Revan91 napisał:

Ja wole grać w gry z dobrą grafiką i multi przez 5 godzin na singlu, a potem tylko ciąć
multi, niż na przykład przez 30 godzin oglądać pikselozę. Zresztą włącz sobie CoD4 czy
WaW na Veteranie, to spokojnie 20-25 godzin zejdzie, oczywiście bez żadnych cheatów.


Smutne. Mi weteran zajął 4 godziny...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 18:59, elu15 napisał:

> Ja wole grać w gry z dobrą grafiką i multi przez 5 godzin na singlu, a potem tylko
ciąć
> multi, niż na przykład przez 30 godzin oglądać pikselozę. Zresztą włącz sobie CoD4
czy
> WaW na Veteranie, to spokojnie 20-25 godzin zejdzie, oczywiście bez żadnych cheatów.


Smutne. Mi weteran zajął 4 godziny...




Na cheatach owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować