Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy wgląd w wygląd Modern Warfare 2

75 postów w tym temacie

Kwestia gustu. Mi osobiście druga wojna powoli się nudzi, bo ile można? Już w WaW czasami ziewałem.
Filmik mnie nie zaskoczył. Spodziewałem się to samo co w CoD4, tylko więcej i lepiej ;] Chociaż za dużo jeszcze nie można napisac, bo filmik z krótki.
Mam nadzieję, że w CoD 8 akcja przeniesie się w czasy WWI (w 7 ponoc zagościmy w Wietnamie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że filmik daje do myślenia. Teraz zastanawiam się czy nie kupić Call of Duty: Modern Warfare, aby lepiej poznać historię, która okazała się być tłem jednej z najlepszych gier w historii. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''''Ja wole grać w gry z dobrą grafiką i multi przez 5 godzin na singlu, a potem tylko ciąć multi, niż na przykład przez 30 godzin oglądać pikselozę. Zresztą włącz sobie CoD4 czy WaW na Veteranie, to spokojnie 20-25 godzin zejdzie, oczywiście bez żadnych cheatów.''''


,,HAHAHAHHAHAHAH 20-25 godzin? Głowa cie boli chyba. Roznice sa skrajne i przejscie gry na veteranie zajmuje 20 minut wiecej niz na normalu. Ale mnie teraz rozbawiles hahahahahahah''''

No to po prostu niewybaczalne. Jak mnie wk***** takie dzicinne przechodzenie gier na czas ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2009 o 19:13, Revan91 napisał:

Na cheatach owszem


Niekoniecznie. Mi na Veteranie zajęło to 4,5h. Po prostu niektórzy są lepsi w tym rodzaju gier, niektórzy w innym, niektórzy są dobrzy we wszystkim. Tak już jest. Ale w grze nie chodzi to w jaki czas się ją przejdzie.

Modern Warfare 2? Nie podoba mi się pomysł z misją pod wodą, ale sądzę, że mnie miło zaskoczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 20:51, Leos8 napisał:


> Na cheatach owszem

Niekoniecznie. Mi na Veteranie zajęło to 4,5h. Po prostu niektórzy są lepsi w tym rodzaju
gier, niektórzy w innym, niektórzy są dobrzy we wszystkim. Tak już jest. Ale w grze nie
chodzi to w jaki czas się ją przejdzie.

Modern Warfare 2? Nie podoba mi się pomysł z misją pod wodą, ale sądzę, że mnie miło
zaskoczą.


W Veterana to nie uwierzę, na normal grając normalnie 4 starcza na około 5 godzin, a Veteran, to ciągłe chowanie się, uciekanie przed granatami, Hardened ok możliwe, jak ktoś zna mapy jak własną kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no filmik super, grafa piękna, a mnie taki zimowy klimacik odpowiada i to bardzo
pozostaje czekać do 24 maja niestety, a później, aż do listopada na gre, chociaż myślę, że i tak przesuną premierę.... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 20:57, Revan91 napisał:

>
> > Na cheatach owszem
>
> Niekoniecznie. Mi na Veteranie zajęło to 4,5h. Po prostu niektórzy są lepsi w tym
rodzaju
> gier, niektórzy w innym, niektórzy są dobrzy we wszystkim. Tak już jest. Ale w grze
nie
> chodzi to w jaki czas się ją przejdzie.
>
> Modern Warfare 2? Nie podoba mi się pomysł z misją pod wodą, ale sądzę, że mnie
miło
> zaskoczą.
>

W Veterana to nie uwierzę, na normal grając normalnie 4 starcza na około 5 godzin, a
Veteran, to ciągłe chowanie się, uciekanie przed granatami, Hardened ok możliwe, jak
ktoś zna mapy jak własną kieszeń.


Jak już wspomniałem, COD4 przeszedłem bez jakichkolwiek wspomagaczy. Normal 4 - 5 godzin? Może jednocześnie pracując. Pierwsze dwa poziomy trudności to bieganie z nożem, na trzecim już "trza strzelać", a na weteranie robi się nieco trudno, aczkolwiek nie zmienia to faktu, że to czterogodzinna rozgrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 13:57, elu15 napisał:

Jak już wspomniałem, COD4 przeszedłem bez jakichkolwiek wspomagaczy. Normal 4 - 5 godzin?
Może jednocześnie pracując. Pierwsze dwa poziomy trudności to bieganie z nożem, na trzecim
już "trza strzelać", a na weteranie robi się nieco trudno, aczkolwiek nie zmienia to
faktu, że to czterogodzinna rozgrywka.

To jakąś wadliwą wersję musiałeś mieć, na weteranie boty mają aimbota, i dlatego tak szybkie przejście gry jest niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer jak trailer, wszystko można zmontować tak, że wygląda ultrarealistycznie. Moim zdaniem póki co nie ma się absolutnie czym zachwycać. Poczekamy do 24 maja - zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 14:18, azur65 napisał:

> Jak już wspomniałem, COD4 przeszedłem bez jakichkolwiek wspomagaczy. Normal 4 -
5 godzin?
> Może jednocześnie pracując. Pierwsze dwa poziomy trudności to bieganie z nożem,
na trzecim
> już "trza strzelać", a na weteranie robi się nieco trudno, aczkolwiek nie zmienia
to
> faktu, że to czterogodzinna rozgrywka.
To jakąś wadliwą wersję musiałeś mieć, na weteranie boty mają aimbota, i dlatego tak
szybkie przejście gry jest niemożliwe.


Wystarczyło umiejętnie wykorzystywać granaty oraz flashbangi oraz w pełni koncentrować się na sytuacji widocznej na ekranie. Nie było łatwo? No nie było, ale nie powiem, że było trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować