Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

[POGŁOSKA] The Lost & Damned - także na PS3

15 postów w tym temacie

Wiadomo, zę prędzej czy póżniej musiało wyjść na PS3, R* chce zarobić także na posiadaczach ps3, a tak to M$ musiałby co parę miesięcy płacić grubą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż gdyby nie chodziło o kasę prawdopodobnie nigdy nawet nie byłoby takich plotek. Ciekawe co sony na gazetowe plotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony tu nie ma co komentować a raczej M$. Też wątpię w pogłoski gdyż tylko na 360 miały się ukazać chyba 3 dodatki. Co do liczby ich nie pamiętam. Więc na PS3 może to się dostać najwyżej po premierze 3 dodatków. Ale tak czy siak nawet te 6 miesięcy wyłączności to dużo. W innych krajach nie problem jest kupić xboxa tylko dla dodatku niż czekać pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mistshoo - No, faktycznie nie wiedziałem:D

Ja tam czekam z niecierpliwością. 50 mln $ to też spekulacje. Tak tylko było ogłoszone. A na papierku zupełnie co innego może być.

Ale wykupienie L&D jako czasowy ex i to jeszcze powiedzmy nawet takie 20 mln $ to strzał w stopę. Chociaż zarobili na niecierpliwych graczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yesss.....jesli to okaze sie prawda to kupuje napewno.....do platynki (trophy) brakuje mi juz tylko wanted....mam nadzieje ze lost and damned przyniesie ze soba dodatkowe trofea :D :D :D
wprost nie moge sie doczekac potwierdzenia tego newsa :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doczekałem się (niestety) GTA IV na PC. Przeszedłem i mogę stwierdzić, że ta gra to największy zawód w mojej długiej karierze gracza. Dlatego nie będę płakał, jeśli ten dodatek nie wyjdzie na PC. A pewnie wyjdzie, Rockstar to mistrzowie sprzedaży odgrzewanych kotletów jak się okazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować