Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Planescape: Torment ponownie w sprzedaży!

173 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2009 o 20:39, Unf napisał:

Stara slaba gra z przecietna fabula...

Ide pograc w Halo na moim nowiutkim xboxie


hah, troll :P
zamiast wszczynać rozruchy, podaj argumenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech...naiwnym bylo liczyc ze userzy forum.gram.pl pojma ta przepelniona ironia wypowiedz... nvm "bystrzy gracze" eX i MacJack =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak uważam, że mogli by tę grę dać za symboliczne 10 złotych. W końcu gra ma trochę latek na karku. Ale co do świetności tej gry to nie będę się sprzeczał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 21:05, Unf napisał:

Ech...naiwnym bylo liczyc ze userzy forum.gram.pl pojma ta przepelniona ironia wypowiedz...
nvm "bystrzy gracze" =]

xP Wiesz, ciężko człowiekowi wychwycić ironię na ekranie monitora, bez akcentu, tonu itd. Next time daj chociaż jakigoś emota, żeby wszystko było jasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja, najlepszy RPG obok Fallout-ów, jakie świat widział. Swoją drogą parę lat temu krążyły wieści, że powstanie kolejna część Planescape i Icewind Dale 3 oczywiście pojawiły się problemy z prawami do tytułów.
Niestety, takie gry dziś nie powstają i raczej nie będą już powstawały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 21:06, cypers napisał:

Ja jednak uważam, że mogli by tę grę dać za symboliczne 10 złotych.


To by było jedno z najgłupszych posunięć CDP przy obecnym popycie na Tormenta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie, bo wstyd przyznać, ale nigdy jej nie ukończyłem, nie doszedłem nawet do połowy. A fabuła MIAŻDŻY!!! Pozycja obowiązkowa absolutnie dla wszystkich fanów crpg w starym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kurde akurat teraz jak totalnie siana nie mam i jeszcze mi nieodpakowane giery leżą i czekają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 21:05, Unf napisał:

Ech...naiwnym bylo liczyc ze userzy forum.gram.pl pojma ta przepelniona ironia wypowiedz...
nvm "bystrzy gracze" eX i MacJack =]


sorry, są po prostu na tym świecie rzeczy z których się nie żartuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 20:46, Drax747 napisał:

Najlepszy sposób jej przejścia? Koleś, to jest RPG! Tu nie chodzi o to żeby "przejść
go najlepszym sposobem", bo od takich rzeczy jest rajdowanie w WoW. Tu chodzi o klimat,
o Sigil, o bohatera, o postacie, o brutalność i przede wszystkim o sam pomysł i fabłue
która bije na głowe niejedną książkę. Zamiast szukać najlepszego sposobu jej przejścia,
jak pewnie robi dużo osób za pierwszym razem - za każdym kolejnym można szukać najgorszego,
najdziwniejszego, najtrudniejszego - a zabawa wciąż jest taka sama, jeśli nie lepsza.
Niezliczone możliwości, side questy (które są prześwietne), samo zwiedzanie świata -
cud! ARCYDZIEŁO które bije na głowe oba Baldur''s Gatey, nie umniejszając tym produkcjom
również ich perfekcyjności i legendarności.


Spoiler

*Jeżeli* grałeś kiedykolwiek w tą grę i *jeżeli* przeszedłeś ją więcej niż jedną postacią, *musiałeś* zauważyć, że gra magiem z wysoką charyzmą jest dużo bardziej obfitująca w doświadczenie i doświadczenia (choćby nawet samo zakończenie czy nienaruszalny krąg Zerthimona) niż ta od woja z niską inteligencją. I różnica w jakości między jednym a drugim sposobem przejścia gry jest tak wielka, że gdy już raz przejdziesz grę w ten "właściwy" sposób, nie będziesz chciał już wracać do poprzednich. Schemat przechodzenia zaś jest zawsze ten sam: Ul-Zakopana wioska-Katakumby-Niższa dzielnica-dzielnica urzędników-Ravela-Trias-Forteca. Side questy -wierz mi, są zliczone, choć faktycznie jest ich dużo. Smaczki zaś są smaczne, ale te najlepsze niestety nadal pamiętam, gdyż ostatnio w grę grałem jakieś 1,5 roku temu. Prawda jest taka, że to najbardziej przygodówkowy RPG w jaki w życiu grałem. Bliski również ideałowi, gdyby bardziej rozbudować motywy dla wojownika i złodzieja (bohaterów z dużą siłą, kondycją i zręcznością).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 21:11, Karfein napisał:

> Ja jednak uważam, że mogli by tę grę dać za symboliczne 10 złotych.

To by było jedno z najgłupszych posunięć CDP przy obecnym popycie na Tormenta :)


No nie wiem, ale mamy kryzys ;). Ale naprawdę, polecam. A sam kupię tą grę, ponieważ kiedyś w nią grałem, jeszcze na wiele gorszym komputerze niż mam obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 21:26, jakubcjusz napisał:

Zapytam, żeby się jeszcze upewnić - Gra jest full PL?


Tak. Poza tym nawet musi być(ponad to na okładce masz znaczek PL).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra o połowę drożej niż X lat temu? Sorry, ale jakaś słaba ta oferta – nawet jak na ten znakomity RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 21:37, Jasi-o napisał:

Gra o połowę drożej niż X lat temu? Sorry, ale jakaś słaba ta oferta – nawet jak
na ten znakomity RPG.

Połowa drożej? przecież Torment najtaniej był za 20zł w Ekstra Klasyce -_- To chyba nie widziałeś jakie ceny Torment osiągał niecały miesiąc temu na allegro. Wydanie ze starej Ekstra Klasyki nawet po 70zł się sprzedawały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj patrząc na Tom Kultury z Empiku natrafiłem na Tormenta. ;)
Tyle jest świetnych komentarzy na temat tej gry, że nie da się przejść obok tej pozycji obojętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować