Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Planescape: Torment ponownie w sprzedaży!

173 postów w tym temacie

25 zł? Myślałem, że gry z czasem tanieją... W końcu sam kilka lat temu nabyłem Tormenta za niecałe 20 złociszy w zwykłej wtedy jeszcze ekstra klasyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A taka prawdziwa premiera to kiedy. Bo za tydzień po maturze wyruszam w miejsce, gdzie nie ma neta i jest dużo wolnego czasu na granie. Wymyśliłem już, że wezmę Penumbrę, Warchiefs i chyba MoH:Warchest, ale jeśli Planescape wyjdzie do tego czasu, to też się zastanawiał nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 17:30, Kirabaxior napisał:

CDP sprzedaje to w Gold, bo drogo(30zł!) oraz najpewniej dlatego, że w GoG.com nikt tego
nie kupował...


Ta gra warta jest i 200 zł jak i nie więcej. Nie praw herezji, tylko kup i przekonaj się, czemu wielu ludzi (w tym ja) uznaje tę grę za jedne z najbardziej poruszających i zapadających w pamięć growych doświadczeń w historii.
Ta gra to cudo, niedoceniony diament, BG, NWN, Fallout nie mogą się z nią równać. Fabuła gry zjada na śniadanie wiele ambitnych książek, w PT można dowiedzieć się co to znaczy KLIMAT (tworzy go wszystko, od muzyki po opisy przedmiotów), wzruszyć się, uśmiechnąć, poczuć więź z komputerowymi towarzyszami Bezimiennego, a jego samego utożsamiać ze sobą. Znam wielu ludzi (ja również się na to złapałem), którzy w grze nie postępowali tak, aby jak najwięcej osiągnąć, ale tak, jak dyktowało im sumienie. Skutkowało to kilkunastoma identycznymi przejściami gry i prawdziwym zżyciem z głównym bohaterem.
Chyba po raz kolejny wybiorę się na podróż po Sferach w poszukiwaniu własnej tożsamości... Wam polecam to samo. Mimo iż grę mam, nową edycję też zakupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słodki Jezu! Brylant naszej branży powraca! Kupować, powiadam - to najlepszy (zwłaszcza fabularnie) cRPG w historii. Nie znać go i nazywać się fanem gatunku to gorzej niż wstyd - to autentyczne i niewybaczalne bluźnierstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O w mordke - a właśnie zastanawiałem się czy się nie przełamac i nie ściągnąc pirata - a tu prosze: za niecałe 30zł będę sobie mógł nabyc to cudeńko i zapoznac się z klasykiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaaaaaa!!! <pisk> Nie wierzę! Jedyny prawdziwy Bezimienny musi powrócić na mój dysk twardy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może kupię jako buckup do mojej premierowej wersji tak jak zrobiłem to z sagą BG i IWD.
Premierowe wydania nadal cieszą oczy ^^ ... i serce gdy od czasu do czasu po nie sięgam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ty!! Tak do Cienie mówię. Masz komputer od 2 lat? najlepszy RPG w jakiego grałeś to Fallout 3? Więc nie denerwuj starszych kolegów z naszego portalu i zapieprzaj do sklepu po grę i łaskawie nie denerwuj więcej ludzi postami w stylu: "Jakiś Bezimienny z jakiejś beznadziejnej gry. Gdzie Bezimienny z Gothica 3?".

BTW. Mam nadzieje ze przed wydaniem poprawili kompatybilność z nowszymi kartami graficznymi, systemami operacyjnymi itp.
Jak tak to ja biorę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się doczekaliśmy :) (chociaż osobiście P:T mam od dawna z jakiejś NXK). Wydawało mi się ze GOLDy miały być po 27. Ciekawe jakie będą inne tytuły. Jakieś propozycje/domysły?

No właśnie, ciekawe jak ze zgodnością sprzętową? Odpalał ktoś stare BG, IWD i PT na Viście i 9600gt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 18:11, Opal_P napisał:

No to się doczekaliśmy :) (chociaż osobiście P:T mam od dawna z jakiejś NXK). Wydawało
mi się ze GOLDy miały być po 27. Ciekawe jakie będą inne tytuły. Jakieś propozycje/domysły?


"Pong" z dołączonymi dwoma archaicznymi pra-joystickami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Torment w sklepach?To dobrze, a raczej bardzo dobrze.Może wreście młodzi gracze zobaczą jaka jest prawdziwa gra rpg.Chociaż u mnie Torment jest drugi po sadze BG ,to ważam że gracz który nazywa siebie fanem RPG a nie zagrał BG,Tormenta czy Fallouta nie może tak siebie nazywać.Dlatego z czystego serca polecam jeden z trzech najlepszych RPGów w historii tego gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

25zł to dla Was drogo? Macie baaardzo dziwne poczucie humoru :]

To są symboliczne grosze za coś co bez wahania zapłaciłoby sie wiecej. Przesadzam? No nie wiem:] Ludzie płacą za wydanie z XK (wtedy ~20zł) 3-5 razy wiecej...
Ale i tak kupię to wydanie jako backup, mam nadzieję że dodadzą prz tym jakieś poprawki i dodatki (XP i wyżej potrafi odbierać przyjemność z gry, większa rozdziałka gratisowo? :] ) bo lata już minęły i nowe systemy operacyjne powstały.

Ciekawe ile graczy młodego pokolenia ukończy ją bez solucji :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować