Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Planescape: Torment ponownie w sprzedaży!

173 postów w tym temacie

Słyszałem o tej grze dużo, ale nie lubię gier podobnych do Baldura ;). Wiem, że są bardzo fajne, ale po prostu nie przypadły mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 17:30, Kirabaxior napisał:

CDP sprzedaje to w Gold, bo drogo(30zł!)

DROGO?!!!
>oraz najpewniej dlatego, że w GoG.com nikt tego nie kupował...
Nie najpewniej, tylko jak już raczysz snuć jakieś domysły to może zaglądnij np. na stronę www.gog.com i zobacz czy gra jest w ofercie. A jak starczy mocy obliczeniowej to na dole jest lista życzeń na której dwa pierwsze miejsca okupują kolejno System Shock 2 oraz Planescape Torment. Jak na moje oko - CDP za chwilę na GOG sprzeda kilka tysięcy egzemplarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg, koniec świata, już myślałem, że z tego wznowienia Tormenta zrobicie drugiego Duke Nukem Forever. Jeszcze ze dwa lata temu bym wył z radości, ale teraz mnie już RPG zbytnio nie jarają, poza tym muszę wymienić płytę główną, żeby móc zagrać w COKOLWIEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swietnie, jeszcze postarajcie sie o ponowna sprzedaz Wizardry 8 i wszystko bedzie wybaczone. Ta gra (Wiz 8) chodzi na amazon po 40-60$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uau, niesamowicie, nareszcie. Daruję sobie mentorskie gadki i sam z tej okazji przejdę sobie ponownie P:T, upatchowanego, żeby wygodnie się grało na dzisiejszych rozdzielczościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie, trochę na to czekałem, a chciałem się przekonać w co w czasach kamienia łupanego grali ludzie na kompach i czemu wszyscy piszą, że to taka super gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość. :) BTW, w eXtra Klasyce pojawi się więcej tytułów niedługo. Na merlin.pl można składać przedpremierowe zamówienia na nowe tytuły z serii TopSeller i eXtra Klasyka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość.Długo czekałem na wznowienie i się doczekałem.Pomału zastanawiałem się nad kupnem PT na Allegro,jednak tego nie zrobiłem i trochę kasy się zaoszczędzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie będę miał swój własny egzemplarz i będę mógł do woli przechodzić i poznawać historię Bezimiennego. Jak na razie grę przeszedłem 1 raz w listopadzie (egzemplarz pożyczony od kolegi), co i tak wystarczyło by przekonać się, że Torment najlepszym rolplejem jest i basta!
Teraz jeszcze przydała by się reedycja przygodówek od LucasArts, choć z tym trzeba by pukać do LEMa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Planescape: Torment grę właśnie to Nowa eXtra Klasyka to kosztuje 20 zł :) ale bardzo krótko grałem ponieważ dla mnie to trudne gra i szybko zginie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu! Jeśli tylko będzie działać bez problemu pod Vistą i z nowymi kartami graficznymi, to szybciutko dołączy do kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 17:36, zermithon napisał:

(...)
A niedawno widziałem jak ktoś sprzedał kolekcjonerkę Tormenta za 264zł!

W Polsce nie było EK. Tak wyglądała "zwykła" edycja premierowa. Wiem bo mam:) Ale wersję 1xdvd też kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 19:00, logray napisał:

> (...)
> A niedawno widziałem jak ktoś sprzedał kolekcjonerkę Tormenta za 264zł!
W Polsce nie było EK. Tak wyglądała "zwykła" edycja premierowa. Wiem bo mam:) Ale wersję
1xdvd też kupię.

No to całkiem wypasiona była ta wersja podstawowa. Ale widać jak ludzie traktuja tę grę, skoro tyle placą za egzemplarz premierowy (który kosztowal w trakcie premiery bodajże 159zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja płyta z Tormentem zepsuła się dawno temu a teraz mogę sobie to kupić. Super CDP.
Ja na 100% to kupie, jeszcze jakbyście dali Starcrafta jako osobną grę (bo tylko jego potrzebuje) to bym się bardzo cieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo dobrego naczytałem się o tym tytule. Niestety (?) tylko tyle. Chciałem go kupić w serii EK, ale niestety już był wyprzedany. O wersji premierowej nawet nie wspominam. Teraz nadarza się okazja, której na pewno nie zmarnuję : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że go nie wydajecie w poprzedniej wersji pudełka Gold. Świetnie by się prezentował obok Baldura i Icewinda. A tak, to zostanę przy swoim wydaniu z XKN, no chyba, że trochę pogrzebaliście w tej wersji i wyeliminowaliście pewne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 18:37, hallas napisał:

DROGO?!!!

heh, źle mnie zrozumieliście. W serii Gold są głównie tytuły z dodatkami i innymi duperelami, tą grę powinni dać do XK Hit ;]

Dnia 11.05.2009 o 18:37, hallas napisał:

Nie najpewniej, tylko jak już raczysz snuć jakieś domysły to może zaglądnij np. na stronę
www.gog.com i zobacz czy gra jest w ofercie. A jak starczy mocy obliczeniowej to na dole
jest lista życzeń na której dwa pierwsze miejsca okupują kolejno System Shock 2 oraz
Planescape Torment. Jak na moje oko - CDP za chwilę na GOG sprzeda kilka tysięcy egzemplarzy.

Hmm, na GoG.com nie zaglądałem, ale kiedyś widziałem reklamę, na której pudełko Tormenta ewidentnie sobie leżało. No cóż, marketing nieco wrabia klienta. W takim razie BRAĆ! Ja niestety nie kupię, bo RPG nie lubię, ale jak genialna jest ta pozycja, każdy fan powinien wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować