Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Planescape: Torment ponownie w sprzedaży!

173 postów w tym temacie

Polecam każdemu miłośnikowi RPG. Dzięki tej grze przeżyjecie niesamowitą historię. Zawiła fabuła, świetni bohaterowie, bardzo dobra polonizacja. Brawo dla CDP za reedycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym, zeby jakos 2 miesiace po wznowieniu sprzedazy poinformowao o wynikach. Chce zobaczyc, czy izometryczne rpgi z masa tekstu i brakiem strzelania do orkow naprawe sie nie sprzedaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój artefaktyczny digipack z pierwszego wydania ma się dobrze, ale trzeba zacząć go oszczędzać. Tym bardziej, że płytki już mocno zryte... Tak więc czas nabyć ponownie tę genialną grę za grosze.

ps: Chyba jest mała nieścisłość w newsie. Baldura robił BioWare, a P:T to gra Black Isle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wiadomość dnia! :)
Kiedyś miałem swój egzemplarz, zakupiony zaraz po premierze za wspomniane 159 zł. Dwa lata po tym wydarzeniu odsprzedałem gierkę kumplowi i po dziś dzień żałuję tej decyzji. Z dwojga złego ostała mi się koszulka i mousepad :D
Na reedycję czekałem bardzo długo. Nie ma bata... siadam do gry zaraz po zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 13:36, SoundWave napisał:

Chcialbym, zeby jakos 2 miesiace po wznowieniu sprzedazy poinformowao o wynikach. Chce
zobaczyc, czy izometryczne rpgi z masa tekstu i brakiem strzelania do orkow naprawe sie
nie sprzedaja.


O, też bym coś takiego z chęcią zobaczył. Myślę, że sprzeda się równie dobrze (a może i lepiej) niż wychodzące właśnie nowe gry.. Ba, wystarczy zobaczyć jakie zainteresowanie wzbudziła ta wiadomość na gram.pl (ponad 140 postów w nicały dzień, z czego duża część to deklaracje chęci kupna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>O, też bym coś takiego z chęcią zobaczył. Myślę, że sprzeda się równie dobrze (a może

Dnia 12.05.2009 o 15:21, MacJak napisał:

i lepiej) niż wychodzące właśnie nowe gry.. Ba, wystarczy zobaczyć jakie zainteresowanie
wzbudziła ta wiadomość na gram.pl (ponad 140 postów w nicały dzień, z czego duża część
to deklaracje chęci kupna).


Dokładnie :) Chyba żaden news nie miał takiego powodzenia i na dodatek wszystkie posty takie pozytywne. Ten temat najlepiej ukazuje jaką grą jest Planescape Torment.

PS. Sporo osób tutaj grało już wiek temu a teraz dokupują tą edycje, a od siebie chciałbym żeby było więcej "nowych" stąd też dobrze że utrzymujemy ten wątek na szczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baldur''s to nie gra Black Isle, tylko Bioware. Black Isle stowrzyła Fallouta i miała niewielki wkład w prace nad Baldurem (w sumie było to ramię wydawnicze Interplaya)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Henrar. Black Isle współtworzyło Baldura z Bioware. I jest odpowiedzialne jeszcze za Icewind Dale <-- kolejnego świetnego cRPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 21:37, Jasi-o napisał:

Gra o połowę drożej niż X lat temu? Sorry, ale jakaś słaba ta oferta – nawet jak
na ten znakomity RPG.

Słaba? A przeczytałeś, ile osób to kupi? :D Słaba może dla Ciebie, nie dla CDPu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ostatni cRPG Infinity wyląduje w mojej kolekcji, czekałem na reedycję. Zapowiedziana była (nieoficjalnie) chyba ze dwa lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problemy w swojej premierówce z dorzuceniem większej rozdzielczości. Ktoś się tym dłużej bawi i się zna? Prosiłbym o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

będę musiał chyba skorzystać z okazji i kupić bo wersję którą miałem wcześniej komuś pożyczyłem i już jej nie odzyskałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanie: Ile gra będzie kosztować poza sklepem gram.pl czyli w sieciach typu mediamarkt, czy saturn? Bo w empikach zwykle cena jest zawyżana więc nie biorę ich pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ludzie , w końcu news bardzo pozytywny, ja już chyba od dwóch lat wyszukuje tej reedycji i mam nadzieję że tym razem dokładniej poznam historię bezimiennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 21:21, dzeksondzekson napisał:

A takie pytanie: Ile gra będzie kosztować poza sklepem gram.pl czyli w sieciach typu
mediamarkt, czy saturn? Bo w empikach zwykle cena jest zawyżana więc nie biorę ich pod
uwagę.

W Empiku faktycznie jest drożej (SYF!) ale gry i to z tanich serii kosztują tyle samo. Więc myślę, że w MM, Saturnie czy Empiku cena będzie taka sama jak na gram.pl czyli 25zł. Na gramie dochodzi jeszcze wysyłka więc już lepiej iść do MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 21:53, Witcher1990 napisał:

(...)
W Empiku faktycznie jest drożej (SYF!)

Ostatnio się wycwaniłem i zamawiam w ich sklepie internetowym z odbiorem w empiku. W sumie tak czy inaczej niestety jest drożej niż na gram (jeśli nie liczyć wysyłki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 22:00, logray napisał:

> (...)
> W Empiku faktycznie jest drożej (SYF!)
Ostatnio się wycwaniłem i zamawiam w ich sklepie internetowym z odbiorem w empiku. W
sumie tak czy inaczej niestety jest drożej niż na gram (jeśli nie liczyć wysyłki).

A ja właśnie zawsze kupuję na empik.com z odbiorem w salonie. Jako, że w zdecydowanej większości są to tanie serie to tak jest najtaniej. poza tym nikt oprócz mnie nie wie o zakupie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 21:53, Witcher1990 napisał:

W Empiku faktycznie jest drożej (SYF!) ale gry i to z tanich serii kosztują tyle samo.
Więc myślę, że w MM, Saturnie czy Empiku cena będzie taka sama jak na gram.pl czyli 25zł.
Na gramie dochodzi jeszcze wysyłka więc już lepiej iść do MM

Dzisiaj przejrzałem gazetkę empiku gdyż za bardzo nie wiedziałem, że premiera Planescape jest dopiero za 2 dni tj 15.05 - tak figuruje w gazetce empiku, ale wydaje mi się że w innych na pewno jest podobnie. I o dziwo w gazetce napisane jest iż każda z nowych gier z ekstra klasyki, nawet gold (był obrazek planescape) kosztuje... 19.99zł Ciekaw tylko jestem tego czy tak jest naprawdę czy to tylko chwyt. W sumie 5 zł nie robi mi zbytniej różnicy, jednak skoro tak było w gazetce...
Podobna sytuacja była kiedyś: raz w gazetce był Gears of War na X360 za 60 zł i o dziwo w jednym empiku go nie było, ale w innym był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwsza gra jaką kupię po roku czasu[ ; I pierwsza jaką odpalę po dłuuuższym czasie.

Na półce mam jeszcze sagę Baldur''s Gate, w ogóle nie ruszoną... czas nadrobić zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować