Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Planescape: Torment ponownie w sprzedaży!

173 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2009 o 18:47, dzeksondzekson napisał:

Dzisiaj przejrzałem gazetkę empiku gdyż za bardzo nie wiedziałem, że premiera Planescape
jest dopiero za 2 dni tj 15.05 - tak figuruje w gazetce empiku, ale wydaje mi się że
w innych na pewno jest podobnie. I o dziwo w gazetce napisane jest iż każda z nowych
gier z ekstra klasyki, nawet gold (był obrazek planescape) kosztuje... 19.99zł Ciekaw
tylko jestem tego czy tak jest naprawdę czy to tylko chwyt. W sumie 5 zł nie robi mi
zbytniej różnicy, jednak skoro tak było w gazetce...
Podobna sytuacja była kiedyś: raz w gazetce był Gears of War na X360 za 60 zł i o dziwo
w jednym empiku go nie było, ale w innym był :)

Muszę poczytać recki tej gry i zobaczyć w jakich ona jest realiach wtedy może kupię. Nie interesowałem się nigdy tym klasykiem, pewnie dlatego, że nie można było tego kupić. No a to przecież uznana gierka i teraz dostępna więc czas to zmienić:)
Ogólnie to co jest w Empiku zależy od jego wielkości i w jakim mieście jest. Ogólnie w MM jest większy wybór i jest taniej- za DM Metalliki zapłaciłem 70zl a nie 80 jak w Empiku o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale syfiasta grafa, ja nei moge. Fabuła moze i dobra, ale co z tego, jak taka grafa? Wole Fallouta i Arcanum.
Oryginlakny pomysl na pewno, ale przez buga nie moge jej przejsc, a nie wspomne o bledach graificznych, loool...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 13:12, hobgoblin90 napisał:

Ale syfiasta grafa, ja nei moge. Fabuła moze i dobra, ale co z tego, jak taka grafa?
Wole Fallouta i Arcanum.
Oryginlakny pomysl na pewno, ale przez buga nie moge jej przejsc, a nie wspomne o bledach
graificznych, loool...

Za moich czasow trolle byly o wiele lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 13:29, SoundWave napisał:

Za moich czasow trolle byly o wiele lepsze.

Ja tam trolli nie widzialem w tej grze, moze nie gralem za duzo. a jesli miales na mysli mnie to sie mylisz chlopcze, bo kazdy ma prawo do swojego zdania. ja nie lubie tej gry, ty lubisz i jest ok. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2009 o 13:30, hobgoblin90 napisał:

Ja tam trolli nie widzialem w tej grze, moze nie gralem za duzo. a jesli miales na mysli
mnie to sie mylisz chlopcze, bo kazdy ma prawo do swojego zdania. ja nie lubie tej gry,
ty lubisz i jest ok. ;]

Kazdy ma prawo do swojej opinii, ale ja tez mam prawo nazywac idiotyczne opinie idiotycznymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 13:32, SoundWave napisał:

Kazdy ma prawo do swojej opinii, ale ja tez mam prawo nazywac idiotyczne opinie idiotycznymi
:)

prawda, prawda. Torment byl klimatyczny, piekny soundtrack, dialogi jak i caloksztalt, tylko no ta grafika i bledy graficzne mi przeszkadzaja, a ja silnika Infinity nie trawie.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 13:36, hobgoblin90 napisał:

> Kazdy ma prawo do swojej opinii, ale ja tez mam prawo nazywac idiotyczne opinie
idiotycznymi
> :)
prawda, prawda. Torment byl klimatyczny, piekny soundtrack, dialogi jak i caloksztalt,
tylko no ta grafika i bledy graficzne mi przeszkadzaja, a ja silnika Infinity nie trawie..
:/


Rozbawiło mnie to, że narzekasz na grafikę (która wg mnie ma swój urok - pobudza wyobraźnię i uzasadnia obecność kwiecistych opisów tego na co się w grze natykamy) i bugi, a jako kontrprzykład podajesz grę (Fallout), która grafikę ma jezcze gorszą i także nie jest wolna od bugów. BTW Podaj jaki to był błąd, bo ja miałem tylko 3 poważniejsze, ale 2 z nich mi pomogły. :) Pierwszy polegał na tym, że miałem stracić na zawsze jednego z towarzyszy, ale to się na szczęście nie stało. Drugi sprawł, że jedna z postaci, Morte, w trakcie walki zyskiwał punkty życia, zamiast je tracić. Z kolei trzeci był raczej niemiły, bo natknąłem się na kogoś, kogo zostawiłem w takim miejscu, że nie powinienem był już go spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średnie to nowe wydanie. Liczyłem na coś lepszego, jak przy Falloucie i IWD. Soundtrack zawiera tylko 3 utwory i to jeszcze te, których chyba nie napisał Mark Morgan (??? jest jedynie muzyka z Alei, Baator i coś z Fortecy, ale ani nie jej główny Theme ani też genialny Battle Theme... Czemu? Nie powinna znajdować się na płycie cała genialna ścieżka dźwiękowa z gry?), jedynie kilka grafik jest godnych uwagi (plakaty itp). Brak też PLPatch. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos nigdy wczesniej nie gral, a sie zastanawia - polecam, brac poki jeszcze jest :)
Dawno nie spotkalem gry w ktorej podejscie do kazdego NPCa moze nam cos dac. A jest ich baaardzo wiele i co chwila spotykamy kogos na swojej drodze. Ogolnie jestem w Ulu wiec raczej na poczatku ale gra jest swietna. Do tego humor, zadania, ten swiat zyje! Jeszcze raz polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
bla bla, i tak nie mogę przejsc kostnicy. zawsze jak otwieram portal to nie moge przez niego przejsc. kiedys raz przeszedlem, ale z powodu braku czasu wykasowalem gre. teraz probuje i probuje i nie moge :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pogadaj z grabem przy wejściu, jak opowiesz mu swoją historię, to Cię wypuści.
A o co chodzi z portalem? Może nie masz klucza (kość z palca)? Czy otwiera się, Ty na niego klikasz i nic się nie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 19:08, Strange101 napisał:

To pogadaj z grabem przy wejściu, jak opowiesz mu swoją historię, to Cię wypuści.

Soe gryzie ziemie

Dnia 24.05.2009 o 19:08, Strange101 napisał:

A o co chodzi z portalem? Może nie masz klucza (kość z palca)? Czy otwiera się, Ty na
niego klikasz i nic się nie dzieje?

nie mam klucza, grafika portalu jest, ale on nie dziala... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować