Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Thief 4 potwierdzony. Szczegółów brak

63 postów w tym temacie

Wszystkich czytelników pragnę gorąco przeprosić, że informacja ukazła się na gram.pl tak późno. i tu mały apel: oszczędźcie nam z tego powodu uszczypliwości, a dyskutujcie o samym, jakże pięknym fakcie ogłoszenia gry. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest! Jest! Jest! Juhuuuu! Yeah! Świetna seria, tylko czekać na czwórkę. Chociaż szczerze, to mam nadzieję na zrezygnowanie z elementów fantastycznych, takich jak zombie, wilkołaki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nas informacjami o "skradankach" zasypali :D Dosłownie kilka dni temu zapowiedzieli Hitman-a 5 a teraz Thief 4... fani gatunku są rozpieszczani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LoK się na szczęście nie da odświerzyć bo się zapętla chyba, że wepchną gdzieś między jeszcze coś, ale wolałbym żeby zostało jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, mam nadzieję że pójdą z duchem czasu i zatroszczą się o głównych odbiorców(w cywilizowanych krajach, tylko w Polsce pecety stanowią większość), czyli konsolowców.

P.S. Nie chcę nikogo urazić tym postem, żeby było jasne, ale pod tym względem Polska to zadupie, przyznajcie prawdę(zresztą nie tylko pod tym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy gra ukaże się w 2010 czy może później, wiadomo, że te samo studio robi równocześnie Deus Ex 3, którego premiery nie będzie w tym roku…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jes! Jes! Jes! :-) Sporo latek przerwy od części trzeciej ale warto było czekać :-). Mam nadzieję że nie zrobią zeń jakiegoś Assasina.. Może na Unreal Engine 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 20:50, krzysztof_wytr napisał:

No, mam nadzieję że pójdą z duchem czasu i zatroszczą się o głównych odbiorców(w cywilizowanych
krajach, tylko w Polsce pecety stanowią większość), czyli konsolowców.

Zgadnij na czym w większości grają Niemcy. Exclusive'y pecetowe, mimo iż jest ich coraz mniej (jak zresztą na każdą inną platformę oprócz Wii) nie są robione tylko dla Polaków, więc wypadałoby pomyśleć zanim coś się palnie.
No i doświadczenie uczy że wszystkie serie PC''towe które przeniesiono na konsole lub stały się multiplatformowe w 90% były raczej płytkie.

I tu się rodzi pytanie, czy z tego czwartego thiefa się cieszyć, czy raczej obawiać jak o F3, bo z caałym szacunkiem dla eidosu, ale dawno nie wydali skomplikowanej gry wymagającej myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować