Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Thief 4 potwierdzony. Szczegółów brak

63 postów w tym temacie

Hurra, dzieci już się cieszą, choć na razie nie wiedzą, czy będą miały powody do radości.
Na oficjalnym forum już pierwsze niepokojące wieści (przy założeniu, że moderator o czymś wie - a wiedzieć może, gdyż scenariusz już napisano, jak wynika z wywiadu udzielonego przez Stephane D''Astous) - nie jest pewne, czy Garrett będzie głównym bohaterem gry. Możliwe, że zastąpi go "Garret w spódnicy i z biustem" z zakończenia Deadly Shadows.

Ale fetujcie dalej.

@krzysztof_wytr
Człowieku, wbij sobie do łba, że sprzęt do grania to kwestia preferencji, a nie wyznacznik rozwoju. Na Zachodzie też grają na PC, twoim zdaniem owa część społeczeństwa jest "zacofana"? Idź w cholerę, bo jesteś zakompleksiony do granic śmieszności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 20:50, pig_on_the_wing napisał:

a gdzie negatywnie nastawieni fanboye? :D jeszcze ich tutaj nie przywialo? :D czekamy
z niecierpliwoscia :p


Hmm, co prawda fanem tej serii nie jestem, ale postaram się spełnić Twoje oczekiwania. Doceń gest :) Nasz klient, nasz pan:

O z pewnością ta cześć będzie kompletnym niewypałem nastawionym jedynie na wyciągniecie kasy. Pewnie będzie to prosta rozgrywka na jakieś 5-9 godzin, nie stanowiących żadnego wyzwania. Tak w ogóle uważam że nie powinno się tej serii kontynuować gdyż DS było najlepszą częścią i kolejne będą coraz gorsze, pewnie będzie brakowało również innowacji. Garret będzie też mało Garretowaty a cienie zbyt cieniste.

Mam nadzieję że zaspokoiłem Twoją potrzebę na przeczytanie fanboyowskiego komentarza :) Polecam się na przyszłość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2009 o 21:44, Principes napisał:

Możliwe, że zastąpi go "Garret w spódnicy i z biustem" z zakończenia Deadly Shadows.

Nie jestem zwolennikiem takiego rozwiązania bo to znowu będzie półnaga cycata feministka, ale z drugiej strony może to i lepiej, że Garret nie dożyje ewentualnego szargania jego legendy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 21:47, Luk_Der_Ritter napisał:

(...) Tak w ogóle uważam że nie powinno się tej serii kontynuować gdyż DS było najlepszą
częścią i kolejne będą coraz gorsze,

:)

Tak swoją drogą to fanboje DS uważają za wpadkę. W sumie to ja to rozumiem. Bez modów na trudność, nawet na tym najwyższym poziomie dało się do gościa podejść od przodu i przywalić blackjackiem. Drugi strażnik (tuż obok) nic nie zauważał. Z modami było już jak w 1 i 2. Misja ze spalonym szpitalem wariatów miodzio:) Dla mnie tuż za misją w klasztorze (z pierwszego Thiefa). Dla mnie 1 jest najlepsza. Zresztą z modami wszystkie gry są genialne (i to nawet po latach). Chyba je sobie wszystkie powtórzę.

Jedyne czego się obawiam to to czy nie zrobią z tego klona Assasyna albo PoPa. Swoją drogą to miłe, że Ubi sięga do swojego portfolio i wyciąga wielkie tytuły. Szkoda, że tego EA częściej nie robi. Zagrałbym sobie w kolejną część gry od Origin albo Bullfrog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna "największy hit na rynku" i kolejna "rewolucja" , robione przez "największych talentów"

Uff. <ziew> Mimo wszystko czekam, seria Thief to jedna z lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 21:47, dark_master napisał:


> Możliwe, że zastąpi go "Garret w spódnicy i z biustem" z zakończenia Deadly Shadows.

> Nie jestem zwolennikiem takiego rozwiązania bo to znowu będzie półnaga cycata feministka, ale z drugiej strony może to i lepiej, że Garret nie dożyje ewentualnego szargania jego legendy?


Thief to Garrett. Jak ktoś chce grać w kolejnego Tomb Raidera albo Velvet Assassin to niech sobie sięgnie po te gry. Żadnego odsyłania na emeryturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby Garreta nie spotkał los Sama Fishera.
Chyba nadeszła pora żeby kupić sobie Antologię i przejść w końcu, bo tak na demach całe życie jechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 21:44, Principes napisał:

Możliwe, że zastąpi go "Garret w spódnicy i z biustem" z zakończenia Deadly Shadows.


To było wiadome od dawna, tylko brak czegoś więcej niż plotek... oby nie wyszło coś tylko z nazwy nawiązującego do serii, tak jak F3 :P

IMO Garret musi być, inaczej seria kończy się na trzeciej części ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się stało, że wreszcie nowy Thief został oficjalnie potwierdzony. Mnie również się wydaje, że zakończenie trzeciej części może mieć coś wspólnego z czwartą, ale czas pokaże. Oby już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze - boję się tego tytułu. Bardzo łatwo spaprać tak wspaniałą konstrukcję, stawiając ją od nowa. Mimo to - czekam na jakiekolwiek informacje.

BTW - DNF = Duke, Tomb Raider = Lara, Soul Reaver = Raziel, Beyond Good & Evil = Jade, Splinter Cell = Fisher, Alone in the Dark = Carnby. A Thief zdecydowanie = GARRETT. Żadnych nowych postacie, proszę. I najlepiej tego samego aktora, żeby podłożył głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie myślałem że to będzie Thief 4 zresztą jak sporo ludzi komentujących wpis który był w tej sprawie jakiś czas temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już samo logo mnie zaniepokoiło. Raz że ta 4 wcale nie wygląda jak E więc nie wiem skąd pomysł, dwa że taki zabieg bardziej pasowałby mi do jakiegoś "cool gangsta" GTA niż do gry, której akcja dzieje się nomen omen w klimatach średniowiecznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często słyszałem i czytałem o poprzednich częściach i myślę że nowy thief ma szansę na dzisiejszym rynku. W sumie to nie potrafię wymienić żadnej gry tego typu która by się niedawno ukazała ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 13:52, Myszasty napisał:

A ja nie wiem czemu, mam złe przeczucia. Obym się mylił...

Nie tylko Ty. Wszystko zależny od twórców i jaki target obiorą, jak pójdą na ilość i będą chcieli dotrzeć nawet do tych którzy za składankami nie przepadają to będzie zwyczajny koniec serii. Nie chciałbym zobaczyć Assassin Creada w świecie Garetta lub złodzieja rozwalającego swoim mieczem pół oddziału.
Thief''y były zawsze grami wymagającymi czasu i skupienia, ograniczającymi bezpośrednie starcia do zbędnego minimum (pomijając ogłuszanie), nastawionymi na ukrywanie się i przemykanie w cieniu. Z Assassin Creeda można jedynie zaczerpnąć ideę otwartego miasta, nic więcej.

Seria "Thief" to Garrett, a Garrett to Steven Russell.
Żadnego mentorowania młodej smarkuli, żadnego odchodzenia na emeryturę. Jak nie mają pomysłów na historię z Garrettem jako głównym bohaterem niech nie robią gry w ogóle, lub jeśli chcą zrobić z serii "Velvet Assassin" nich robią ją pod innym tytułem.

Zresztą już nowy design tytułu robi się dziwnie niepokojący. Takie zagrywki to nadają się do GTA i podobnych. Nie można było zastosować tradycyjnej formy? Zmiana/rozszerzenie targetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Droga do sklepów jest bowiem jeszcze długa.


Stary, co ty bierzesz! W końcu to tylko 2 przecznice stąd ;f.

A tak serio - mam nadzieję, że będzie świetny. Byleby zostawili system chowania się w cieniu, a nie zastosowali comanndosowsko ( w tamtym rzucie, krycie się w cieniu byłoby kompletnie niegrywalne ) - Deusoexowstrzecie rozwiązanie... A tak BTW., czy tylko mi się wydaje, czy te logo zrobiono z użyciem 2 flitrów w gimpie\photoshopie?

@Up
Dopóki nie pokazali żadnych newsów, zapowiedzi, to raczej trudno psioczyć na grę. Zobaczymy, poczekamy - a nóż dostaniemy starego Thiefa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 06:39, likop2 napisał:

@Up
Dopóki nie pokazali żadnych newsów, zapowiedzi, to raczej trudno psioczyć na grę. Zobaczymy, poczekamy - a nóż dostaniemy starego Thiefa?


Obyś miał rację. Jednakże niepokoją pewne zwiastuny nadchodzącej produkcji, pojawiły się pierwsze wywiady i komentarze. W jednym z nich pada stwierdzenie, że gry stealth są nudne. Więc jak ustosunkować się do takiego oświadczenia? Autorzy wyrażają również chęć dotarcia do jeszcze większego grona odbiorców przy jednoczesnym zadowoleniu starych fanów. Z jednej strony rozumiem to bo firma i jak każda faktoria nastawiona jest na zyski, z drugiej jednak nie przypominam sobie tytułu będącego kontynuacją, który pogodził zarówno niedzielnych graczy jak i tych bardziej przywiązanych do marki. Trzecia część, choć dość dobra, zauważalnie zalicza tendencję spadkową jeśli chodzi np. o trudność rozgrywki. Po prostu mam swoje obawy. Fakt, że za wcześnie na wieszanie psów, gra jest dopiero w bardzo wczesnej fazie produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować