Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft Windows 7 z oficjalną datą premiery

45 postów w tym temacie

Bardzo dobra wiadomość. Choć zdecydowanie lepszą byłaby informacja o tym, iż wszystkie obietnice dotyczące tegoż systemu zostaną spełnione. Cóż, pozostaje czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można liczyć na to, że przed świętami będzie już można dostać laptopy z tym systemem czy trzeba będzie jeszcze trochę poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co slyszalem bedzie mozna zupdejtowac swoja viste do 7... (xp''ka prawdopodobnie tez)
ale nie wiem na jakich warunkach.
mam nadzieje, ze to co pojawi sie w sklepach bedzie ciut lepiej od RC dzialalo... niewiele wczesniejsza beta lepiej dziala (pod wzgledem predkosci).
a poza tym... system naprawde fajny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej chwili piszę z laptopa za Windows 7 RC na pokładzie i system sprawuje się nad wyraz dobrze. Uruchamia się szybko, jest stabilny, jedyną zwiechę zaliczył przy wychodzeniu z hibernacji, którą przerwało mu podłączenie kabla zasilającego.

Biorąc pod uwag to, iż de facto do mało jakiego sprzętu istnieją już sterowniki do tego OS''a to fakt, że system ze wszystkim poza modemem sobie poradził, albo też posiłkowałem się sterownikami do Visty z pozytywnym skutkiem pozwala mi sądzić, że nie czeka nas tak bolesny start, jak w wypadku Visty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, ciekawe jaka cena będzie.Jak jest z grami na tym widnowsie , chodziły gry na tej wersji testowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 12:56, TobiAlex napisał:

Iskast wystarczy pobrać RC i sprawdzić.

Co i tak nie ukaże przed oczyma wersji finalnej... Wystarczy, że "specjaliści" z firmy Microsoft wymuszą uruchamianie większej ilości usług na starcie systemu i dodadzą obsługę DRM... To wszystko. Przeciętny użytkownik komputera nie ma zbytnio pojęcia o usługach systemowych, o tym, że wyłączenie zbędnych powoduje, że nawet systemy z rodziny Microsoft Windows Vista na w miarę nowym sprzęcie działają bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 13:13, Os0 napisał:

Oby miał lepszy start niż Vista ;)

Biorąc pod uwagę zdecydowanie lepszy "marketing" i to, iż system jest tak naprawdę jest finalną wersją Microsoft Windows Vista, nie ma ku temu żadnych przeszkód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że już na samym starcie tego systemu będę w stanie ściągnąć komplet sterowników do mojego HP. Z Vistą 64 nie było tak różowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 15:01, Mefisto napisał:

Bardzo dobrze, ciekawe jaka cena będzie.Jak jest z grami na tym widnowsie , chodziły
gry na tej wersji testowej ?


mi nawet baldursgate II dziala ;D (ale bez sprzetowego 3d)
quake live :P (ale sa duze problemy na IE... dopiero na ff''ie udalo mi sie odpalic)
niedlugo zainstaluje jeszcze kilka gierek i sie obczai. (mass effect i wiedzmin... ale problemow nie powinno byc, z tego co czytalem)

za to programy typu gimp i blender dzialaja bez zarzutu (no... do blendera mam jeszcze male ale, ale to wkoncu niestabilna wersja 64bitowa, wiec przymruzam oko)

p.s. 64-bitowa wersja RC 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 64 bitową wersje Windowsa 7 RC i chodzi bardzo stabilnie, szybko i nie mam z nim problemów. Ba jest zdecydowanie bardziej użyteczny i przyjazny użytkownikowi niż poprzednie wersje. Na pewno Kupię 7 w wersji professional. Z gierkami nie mam jakiś problemów zwłaszcza że są już sterowniki Nvidii do W7, Crysis chodzi bardzo ładnie, Mass Effect też, stary Stunt GP również:)
W7 odtwarza też pliko mov więc nie trzeba instalować quick time (i bardzo dobrze) jak i windows media player 12 odtwarza normalnie DVD i od razu wykrył że mam kino z Dolby Digital:)
Miałem chwilę problem ze sterownikami do Soud blastera Audigy, ale problem już rozwiązany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iskast spoko, ale już teraz masz w necie pełno poradników jak usprawnić 7. Do tego to jest RC więc tak naprawdę finalny build nie będzie różnił się mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować