Zaloguj się, aby obserwować  
Kisielek1995

Pracaaa

214 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2009 o 16:37, Kisielek1995 napisał:

Owoce ok.. ale niestety dopiero od 20 czerwca(szkoła..:/) Bimber racej odpada.. mały
rynek zbytu wielkie koszta(ukrywanie przed rodzinką??:)) ) a rolnictwo to w jakim sensie
>>:)


No głównie w tym "owocowym". Zaproponuj startym pomoc w ogródku, może ci działkę odpalą. Albo może to. Sam zastanawiałem się na wejściem: http://zarabiaj-przez-internet.tk/ ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 15:31, shinoda napisał:

Jak długo trwa wyrabianie numeru NIP? I czy jest on wymagany do podjęcia pracy na umowe
na zlecenie?


No niestety tak. Po złożeniu podania jakiś tydzień może dwa i masz gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 15:48, KuroNeko napisał:

A jaki to ma związek z grami...?

A kto powiedział, że musi mieć? Forum gram.pl jest nie tylko o grach/kompach, ale w zasadzie o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 15:59, Sarturias napisał:

> A jaki to ma związek z grami...?
A kto powiedział, że musi mieć? Forum gram.pl jest nie tylko o grach/kompach, ale w zasadzie
o wszystkim.


Chodzi o to, że temat jest oznaczony na pomarańczowo, czyli jako temat o grze...

Moim zdaniem zbieranie lub rozdawanie czegokolwiek to marny pomysł, zbyt dużo na tym nie zbijesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> No niestety tak. Po złożeniu podania jakiś tydzień może dwa i masz gotowy.
>

Od złożenia wnioski minęły już mniej więcej 3 tygodnie. NIP przyjdzie pocztą, czy musze pojechać go odebrać do urzędu skarbowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloz konto w banku, kup jakas gre przez internet lub graj przez przegladarke np. w traviana i sprzedawaj rzeczy z gry na allegro, da sie z tego cos zarobic. Ja w sumie zarobilem na traviznie po 1 roku 1,5 k zl. (sprzedaz kont, porad i surowcow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 15:59, Sarturias napisał:

> A jaki to ma związek z grami...?
A kto powiedział, że musi mieć? Forum gram.pl jest nie tylko o grach/kompach, ale w zasadzie
o wszystkim.


Jak już powiedziano. Temat jest oznaczony kolorem pomarańczowym, czyli kolorem dotyczących gier. Stąd moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można otworzyć swój mały warsztacik i rozkręcić biznes ;) Na przykład moja luba kupuje na jednej ze stron elementy biżuterii (korale, klipsy, żyłki, elementy posrebrzane) po czym robi kolczyki i sprzedaje za parę złotych - wychodząc oczywiście finansowo na plus. Domyślam się że biżuteria Cię nie interesuje :P ale możesz spróbować się w czymś innym, wystarczy ruszyć główką i zastanowić się nad tym co się lubi robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 15:43, Kisielek1995 napisał:

Czy ma ktoś jakiś pomysł na biznes??..

Moja sytuacja:
- brak forsy
- jestem niepełnoletni
-mieszkam w małej wiosce
czekam na jakieś propozycje(sensowne i nie :P ) .. Z góry dziękuję za pomoc

A przerabianie zdjęć, obróbka filmów? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 16:38, shinoda napisał:

>> No niestety tak. Po złożeniu podania jakiś tydzień może dwa i masz gotowy.
>

Od złożenia wnioski minęły już mniej więcej 3 tygodnie. NIP przyjdzie pocztą, czy musze
pojechać go odebrać do urzędu skarbowego?


No to naprawdę długo czekasz. Ja mieszkam w stosunkowo małym mieście dlatego dostałem szybciej, może Ty mieszkasz w WaWie ;) NIP przyjdzie pocztą, na 101%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat się tu sam rozgrzewa:)) XD No a ja nadal czegoś szukam.. hmm.. Budowa raczej odpada...A gry to ciekawy pomysł... Zna ktoś takie aukcje za które nie trzeba płacić>??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 18:50, Kisielek1995 napisał:

Widzę że temat się tu sam rozgrzewa:)) XD No a ja nadal czegoś szukam.. hmm.. Budowa
raczej odpada...A gry to ciekawy pomysł... Zna ktoś takie aukcje za które nie trzeba
płacić>??:)


Na Świstaku na przykład. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracował/Pracuje może ktoś z forumowiczów w GoSport? Z tego co można zauważyłem ciężka praca to nie jest:) Chciałbym tam pracować, ale mam problem. W formularzu zgłoszeniowym jest wykształcenie średnie. Hmm skończyłem Liceum, ale jeszcze nie dostałem matury to chyba mam średnie nie pełne. Czy nawet bez matury mogę tam pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować