Zaloguj się, aby obserwować  
Kisielek1995

Pracaaa

214 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2011 o 12:49, Cascad napisał:

siedzę w pracy i piszę tego posta. wczoraj dostałem premię. wychodzę o 15stej i po 10minutowym
spacerku jestem w domu. mam super?

A co, jesteś sekretarką w pizzerii :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 16:11, Tyler_D napisał:

Od kiedy niby wyrabianie "sanepidki" wymaga badania krwi i rtg płuc? oO


W momencie wyrabiania sanepidki musiałem zrobić RTG płuc i badanie krwi [wyrabiałem ładnych kilka lat temu, bodajże 2007]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesujące, ja ją sobie robiłem gdzieś w okolicach 2003 roku bodaj, oddawałem tylko próbki kału, jedna osoba z rodzinki wyrabiała sobie w tym roku i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze żebym miał komplet stempli w książeczce od lekarza medycyny pracy dostawałem skierowania na konkretne rtg płuc i badanie krwi bodajże na posiew.
Powoli dochodzę do wniosku, że u nas w kraju to chyba wszystko działa na zasadzie "co kraj to obyczaj" tylko względem województw/miast/gmin [co jedno to inne cuda wianki] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 16:30, DiegoPOL napisał:

> siedzę w pracy i piszę tego posta. wczoraj dostałem premię. wychodzę o 15stej i
po 10minutowym
> spacerku jestem w domu. mam super?
A co, jesteś sekretarką w pizzerii :)?


lepiej - w burdelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 18:54, Amaros napisał:

Ah już dokładnie za 21 dni wyjadę do tej Holandii ;D kicha z robotą bo strasznie gorąco
tak po 8h latać z tymi skrzyniami ;P



Pracowales juz gdzies kiedys w ogole?Powiem Ci szczerze ze wykonywalem duzo gorsze prace i szczerze powiedziawszy wolalbym nosic skrzynki w Holandii niz np pracowac w McDonaldzie w polsce gdzie juz jako 16 latek dorabialem na wakacje.Najlepsze jest ze przepracowalem tam caly miesiac pracujac po 7h przez 5 dni w tygodniu(nieletni nie mogl pracowac 8)i zarobilem jakies 550zl.W te same wakacje pozniej wyjechalem do ciotki do angli na 2 tygodnie i tam ciotka zalatwila mi fuche w salonie samochodowym,pracowalem przez 3 dni po 8h a konkretnie czyscilem samochody w srodku i na zewnatrz i uwaga przez te 3 dni zarobilem wiecej niz przez caly zasrany miesiasc w macu w polsce.Jeszcze sie zastanawiasz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 12:05, szaryczlowiek napisał:

i uwaga przez te 3 dni zarobilem
wiecej niz przez caly zasrany miesiasc w macu w polsce.Jeszcze sie zastanawiasz?:D

Też mi sztuka. Jak w Polsce poszukasz roboty to też znajdziesz dobrze płatną. Ciężką - i to bardzo - i brudną i niezdrową, ale z 1000zł za 7 dni zarobisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 13:22, Growin napisał:

Też mi sztuka. Jak w Polsce poszukasz roboty to też znajdziesz dobrze płatną. Ciężką
- i to bardzo - i brudną i niezdrową, ale z 1000zł za 7 dni zarobisz...


No to krzyz na droge chetnym do takiej pracy,ja jakos przez te 3 dni za bardzo sie nie przemeczylem.Do czyszczenia mialem wszelki odpowiedni sprzet i jakos super mega nagonki nie bylo a raczej luzne podejscie szefostwa i mila atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 12:05, szaryczlowiek napisał:

> Ah już dokładnie za 21 dni wyjadę do tej Holandii ;D kicha z robotą bo strasznie
gorąco
> tak po 8h latać z tymi skrzyniami ;P


Pracowales juz gdzies kiedys w ogole?Powiem Ci szczerze ze wykonywalem duzo gorsze prace
i szczerze powiedziawszy wolalbym nosic skrzynki w Holandii niz np pracowac w McDonaldzie
w polsce gdzie juz jako 16 latek dorabialem na wakacje.Najlepsze jest ze przepracowalem
tam caly miesiac pracujac po 7h przez 5 dni w tygodniu(nieletni nie mogl pracowac 8)i
zarobilem jakies 550zl.W te same wakacje pozniej wyjechalem do ciotki do angli na 2 tygodnie
i tam ciotka zalatwila mi fuche w salonie samochodowym,pracowalem przez 3 dni po 8h a
konkretnie czyscilem samochody w srodku i na zewnatrz i uwaga przez te 3 dni zarobilem
wiecej niz przez caly zasrany miesiasc w macu w polsce.Jeszcze sie zastanawiasz?:D

Nie nie żadna praca nie hańbi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 15:23, Amaros napisał:

Nie nie żadna praca nie hańbi ;p



Oczywiscie ze nie hanbi tylko chodzi o to ze jak masz okazje to z niej korzystaj;)

P.S na przyszlosc skracaj posty bo odpowiadasz krotkim zdaniem,a post na pol strony;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 15:32, szaryczlowiek napisał:

> Nie nie żadna praca nie hańbi ;p

Dnia 27.05.2011 o 15:32, szaryczlowiek napisał:

Oczywiscie ze nie hanbi tylko chodzi o to ze jak masz okazje to z niej korzystaj;)


Zostan prostytutka. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 15:32, szaryczlowiek napisał:

> Nie nie żadna praca nie hańbi ;p


Oczywiscie ze nie hanbi tylko chodzi o to ze jak masz okazje to z niej korzystaj;)

P.S na przyszlosc skracaj posty bo odpowiadasz krotkim zdaniem,a post na pol strony;p

Czy ogl nigdy nie pracowałem za granicą i nie wiem jak tam naprawdę jest ale dobrze płacą i to będzie gdzieś miech no ale fakt z nie ma co się owijać bo 5 już zjechało bo za wolno robili no nie dziwię się nawet jak tam temperatura jest 30 stopni ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 16:01, Amaros napisał:

Czy ogl nigdy nie pracowałem za granicą i nie wiem jak tam naprawdę jest ale dobrze płacą
i to będzie gdzieś miech no ale fakt z nie ma co się owijać bo 5 już zjechało bo za wolno
robili no nie dziwię się nawet jak tam temperatura jest 30 stopni ;d


W polsce w lato za zimno nie jest a wieksza czesc powierzchni kraju to pola na ktorych pracuja ludzie i jakos nie narzekaja a do tego za gorsze pieniadze;)Jak Ci sie nie podoba ze goraco to wyjedz do Irlandii pracowac u rolnikow, z tego co sie orientuje to tam zawsze potrzebuja rok do pracy i do tego lepiej zarobisz niz w Holandii i do tego przy temperaturze ok. 20 stopni.Fakt faktem ze czasem lubi popadac;).Tylko tam czeka Cie praca w oborze i z gnojem bo tam glownie sie hoduje zwierzeta niz uprawia warzywa nie mowiac o owocach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję porady/informacji. Jak wiele osób, chciałbym zatrudnić się na wakacje w Wielkiej Brytanii, oczywiście z językiem nie problemu. Małym mankamentem może być niepełnoletność, ale słyszałem, że nie przeszkadza to aż tak bardzo. Pytanie: jak mogę znaleźć pracę za granicą typu sprzątanie, zmywak, jakiś asystent? Naprawdę mi zależy, a nie mam zupełnie pojęcia, jak takie rzeczy załatwiać. Myślałem nad ogłoszeniami na forach internetowych i różnych serwisach tego typu, ale nie wiem czy w gąszczu ofert będę zauważony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,

Szukam w całym internecie informacji o pracy w Norwegii. Wraz z 4 kolegami lecimy do Oslo już 28 czerwca (na miesiąc), właśnie w celu zarobienie pieniędzy. Jednakże ciągle mamy problem ze znalezieniem jakiejś oferty pracy i noclegu. Czy ktoś z Was może pracował, lub zna kogoś kto pracował w Norwegii? Gdzie szukać, jak pytać, gdzie mieszkać? Jestem totalnie w tym zielony. Ja mam 18 lat, koledzy nie ukończyli jeszcze 18(mają po 17 z kawałkiem). Czy jest ktoś, kto rzucił by mi garstką informacji na ten temat. Byłbym baaardzo wdzięczny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra potrzebuje pracy najlepiej mało robic dużo zarobić ale oczywiście wezmę wszystko co popadnie możecie nawet z zagranicy wypisywać no i żadnych super wymogów o nie mam zbyt dużego doświadczenia ani kwalifikacji i znam tylko Angielski albo na terenie poznania i okolic też podejmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować