Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Cenega rozpoczyna współpracę z JoWooD - O ZGROZO !!!!

94 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2006 o 06:24, Tar The Dark napisał:

No dobra ale kto wyda Gothic''a 3 i Spellforce''a 2 ? Bo narazie jest w katalogu widawniczym
CDP.


może te gry wyda jeszcze CDP. Może mają podpisaną umowe na te gry... i tyle,reszte wyda cenega, coś jak umowa o dzieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 21:40, KrzysztofMarek napisał:

Jedyne, co mogę zrobić to ogłosić bojkot Cenegi. Nie kupować nic (z wyjatkiem Obliviona)
z tego, co wydaje Cenega!


Łojezu, po tej zapowiedzi jestem pewien, że Prezes Cenegi skoczy z Pałacu Kultury....

A tak wogóle poczytajcie wątek ten: http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=4754890&N=1

A szczególnie wypowiedź Soulcatchera, czasami warto jednak się doedukować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie,nie,nie,nie i jeszcze raz NIE!!!!! Ja nie mogę!! Co bedzie z Gothiciem 3 ? Kurde wydadzą za 129 zł,bez możliwości płacenia wPLN i jeszcze prztłumacza same napisy albo tak przetłumaczą całość że nie będzie się chciało słuchać bohaterow gry. ONI ZABIJA TE GRE !!!

Co na to Cdprojekt,pytam się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2006 o 07:09, Dowodca_Pawel napisał:


A tak wogóle poczytajcie wątek ten: http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=4754890&N=1

A szczególnie wypowiedź Soulcatchera, czasami warto jednak się doedukować.


Mam to gdzieś kto to tłumaczy.Dziwnym trafem lokalizacje Cdprojektu były prawie zawsze na medal(kilka wpadek się zdarzało) podczas gdy Cenega chrzaniała prawie każdą lokalizację,mająć rzekomo tych samych tłumaczy? Szczerze wątpię.

Po za tym,jak ktoś już wcześniej napisał,mogą wcalę gry nie tłumaczyć, tak jak w przypadku Obvilona. No i nie ma pokrycia części kosztow w wPLN,oj nie ma. A cena to może być nawet 129 zł. Więc i tak możemy trochę stracić,nawet jeżeli grę prztłumaczy ten sam zespoł ktory pracował dlal Cdprojekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie rozumiem histerii co niektórych- nie rozumiecie, że im większa konkurencja tym lepiej dla nas (graczy?). Cdp może stracić monopol, ale my tylko dobrze na tym wyjdziemy, bo wierzę, że wraz z dobrymi tytułami w parze pójdzie poprawa jakości gier cenegi. Jest konkurencja, jest zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 09:44, Budo napisał:


Nie rozumiem histerii co niektórych- nie rozumiecie, że im większa konkurencja tym lepiej dla
nas (graczy?). Cdp może stracić monopol, ale my tylko dobrze na tym wyjdziemy, bo wierzę, że
wraz z dobrymi tytułami w parze pójdzie poprawa jakości gier cenegi. Jest konkurencja, jest
zabawa.

A ja zaczynam rozumieć czemu Cprojekt robi tyle szumu wokoł HoMM 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2006 o 09:50, Darkstar181 napisał:

A ja zaczynam rozumieć czemu Cprojekt robi tyle szumu wokoł HoMM 5.


hehe, o widzisz. Zostaje im zoraz mniej asów w rękawie. Pytanie dlaczego. Pewnie niewiele osób wie, ale takie sa fakty. Zobaczymy co będzie dalej, a tym marudzącym na Cenege można by przypomnieć kilka naprawde dobrych wydań tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 21:32, Evil Khan napisał:

Źródło :
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=24601
http://www.cenega.pl/?ID=4715

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że Cenega nawiązała współpracę z JoWooD Productions
- światowym wydawcą i producentem wysokiej jakości gier wideo.....

Pytam zatem CDP : co choćby z GOTHIC 3 !?!


Czytając posty mam wrażenie, że każdy już postawił kreskę na Cenedzie.. Fakt że mieli trochę niudolnie wydanych gier, ale to nie znaczy że trzeba ich odrazu przekreślać. Poczekajamy, może doszli w końcu do wniosku że gracza można jedynie zachęcić do kupna dobrze wydanym produktem.

Inna sprawa że nie może być takiej sytacji na rynku, że jeden wydawca skupia wszystkich albo większość najlepszych producentów gier. Stałby się po prostu monopolistą i mógłby prowadzic takie praktyki jak Microsoft.
Jestem ciekaw jakby ci wszyscy ,co teraz mówią że Cenega jest bee, LEM jest bee, wtedy "śpeiwali"?

Proponuje poczekać i zobaczyć.

P.S. Własnie mi przyszła do głowy pewna myśl. Wyobraziłem sobie co by się działo gdyby Cenega przechwyciła wszystkie gry Blizzarda. O jejku co by tutaj się działo:) Strach się bać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2006 o 10:06, Quire napisał:


Inna sprawa że nie może być takiej sytacji na rynku, że jeden wydawca skupia wszystkich albo
większość najlepszych producentów gier. Stałby się po prostu monopolistą i mógłby prowadzic
takie praktyki jak Microsoft.
Jestem ciekaw jakby ci wszyscy ,co teraz mówią że Cenega jest bee, LEM jest bee, wtedy "śpeiwali"?

Też prawda. Aha, Lem nie jest be:))On robił poprawne polonizacje.No i fajne promocje ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 09:53, Budo napisał:

hehe, o widzisz. Zostaje im zoraz mniej asów w rękawie. Pytanie dlaczego. Pewnie niewiele osób
wie, ale takie sa fakty. Zobaczymy co będzie dalej, a tym marudzącym na Cenege można by przypomnieć
kilka naprawde dobrych wydań tej firmy.


dokladnie, nie rozumiem osob marudzacych na temat Cenegi. wyglada na to ze jak raz sobie cos wbija do glowy to koniec a wystarczy spojrzec na fakty. w tej chwili powaznym brakiem ze strony Cenegi jest prawie nieistniejacy kontakt z klientem (np. forum) a polonizacjom nie mam nic do zarzucenia (no moze oprocz pierwszego PoP-a - liczylem ze jak pisze napisy to sa to napisy a nie pelny dubbing ktory podoba mi sie srednio).
reasumujac : wpadki sie zdarzaja ale po stronie CDP tez takowe sie znajda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP traci kolejne zrodlo dobrych gier.
O co w tym wszystkich chodzi ???
Cdprojek spi czy jak? cenega podkrada kolejych wydawcow a cdp nic... stoi w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Cenega wyda Gothica 3 , niedługo w TVN będzie coś takiego

"Niejaki WorldWar3 wykonał zamach samobójczy na siedzibę JoWood . Wszyscy pracownicy zginęli ."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę uznać tę odpowiedź jako oficjalne wystąpienie firmy CD Projekt: Gothic 3 został przez nas zakontraktowany, znajdował się i nadal znajduje w ofercie naszej firmy i nie zamierzamy się go pozbyć :) Chciałbym także uspokoić, że firma CD Projekt nie traci żadnego źródła dobrych gier. W ofercie mamy także inne doskonałe gry JoWooD, jak choćby nowy Hotel Giant i The Guild 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uspokoiłeś mnie ;) Nie będę musiał robić ataków samobójczych ... uff... A wiesz może czy aktor który użyczył głosy bezimiennego w poprzednich częściach cyklu , tutaj również uraczy nas swymi kwestiami ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehe, lol. Cenega wzięła pewnie jakies odpady JWD po CD Projekcie i szumnie zapowiedział partnerstwo, hehe. Mam pytanie do wszystkich ludków, którzy twierdzieli, że może dobrze, że Cenega "przejeła" JowooD (hehe). Widzieiliście screeny albo filmy z tego Panzer Elite? żałosna jest ta gierka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi bardzo, ale nie mogę uznać tej wypowiedzi jako oficjalnego stanowiska CD-P. Mogę co najwyżej uznać ją za oficjalne stanowisko ;-)

Przepraszam, z natury czepialski jestem, a polonistka w szkole nam powtarza co chwilę, że uznać można coś za coś, a nie jako.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować