Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Cenega rozpoczyna współpracę z JoWooD - O ZGROZO !!!!

94 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2006 o 10:48, Jay Z napisał:

Proszę uznać tę odpowiedź jako oficjalne wystąpienie firmy CD Projekt: Gothic 3 został przez
nas zakontraktowany, znajdował się i nadal znajduje w ofercie naszej firmy i nie zamierzamy
się go pozbyć :) Chciałbym także uspokoić, że firma CD Projekt nie traci żadnego źródła dobrych
gier. W ofercie mamy także inne doskonałe gry JoWooD, jak choćby nowy Hotel Giant i The Guild
2.


The Guild 2? Wow, cżyżby w końcu Polska miała ujrzeć jedną z ciekawszych i innowacyjnych gier (fakt że sequel, bo pierwsza część nas omineła, no ale jednak?) Tylko czemu tego w planie wydawniczym nie ma ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 10:55, Mumin napisał:

Przykro mi bardzo, ale nie mogę uznać tej wypowiedzi jako oficjalnego stanowiska CD-P. Mogę
co najwyżej uznać ją za oficjalne stanowisko ;-)

Przepraszam, z natury czepialski jestem, a polonistka w szkole nam powtarza co chwilę, że uznać
można coś za coś, a nie jako.


Bardzo przepraszam i cieszę się, że mimo tego zrozumiałeś o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 11:03, Bambusek napisał:

The Guild 2? Wow, cżyżby w końcu Polska miała ujrzeć jedną z ciekawszych i innowacyjnych gier
(fakt że sequel, bo pierwsza część nas omineła, no ale jednak?) Tylko czemu tego w planie wydawniczym
nie ma ? ;)


Nie ma w planie, tak jak w planie _na stronie_ nie ma jeszcze wielu gier, które trafiły do naszej oferty. Chcemy w oficjalnych kanałach przekazywać informacje rzetelnie, kiedy poznamy wszystkie szczegóły wydania, choćby przybliżoną datę itp. Kiedy tylko będzie odpowiednia ku temu chwila, w planie na stronie pojawi się i ta gra.

Ważne jest, że tak, CD Projekt wyda w Polsce nową część The Guild :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, Bambusek, a masz jakieś szczegóły na temat tej gry, nawet pierwszej części? Bo przyznam, że mnie jakoś temat ominął. Swoją drogą o Gothic 3 w planie nic nie ma, ale sama informacja o tytule jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 11:10, The.Vinci napisał:

Hm, Bambusek, a masz jakieś szczegóły na temat tej gry, nawet pierwszej części? Bo przyznam,
że mnie jakoś temat ominął. Swoją drogą o Gothic 3 w planie nic nie ma, ale sama informacja
o tytule jest...


Nic dziwnego - pierwszego The Guild (lub Europe 1400) nikt w Polsce nie wydał. A w grze chodzilo o to, żeby doprowadzić swoją rodzinę na szczyty. W jaki sposób to już zależało od gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 09:39, Darkstar181 napisał:

Mam to gdzieś kto to tłumaczy.Dziwnym trafem lokalizacje Cdprojektu były prawie zawsze na medal(kilka
wpadek się zdarzało) podczas gdy Cenega chrzaniała prawie każdą lokalizację,mająć rzekomo tych
samych tłumaczy? Szczerze wątpię.


Ta? Splinter Cell: Chaos Theory, Silent Hunter 3, Hearts of Iron, Bards Tale, seria BiA i inne są schrzanionymi polozniacjami? Weź się nie ośmieszaj, proszę. Jęsli nadal bazujesz na Far Cry to pragnę cie poinformować, że jest juz łatka dostępna do ściągnięcia, która poprawia jakość owego tłumaczenia. Czytając takie posty jak twój ręcę się załamują....

Ps. Jakby co to nie mam nic do CDP choć zaczyna mnie wnerwiać sytuacja z DS2...

A i jeszcze jedno. Gdyby Cenega wprowadziła wPLN to mogę się założyć, że byłbyś pierwszym, który by nazwał taki krok chamskim plagiatem. Czyż nie? A jeśli mam grać na takiej zasadzie kto ma, a kto nie ma. Podwójne wersje językowe i gry za 29 zł (Still Life chociarzby, więc na gadać, że to shity) są na plus Cenegi. Czasami warto poczytać newsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 10:31, WorldWar3PL napisał:

Jeżeli Cenega wyda Gothica 3 , niedługo w TVN będzie coś takiego

"Niejaki WorldWar3 wykonał zamach samobójczy na siedzibę JoWood . Wszyscy pracownicy zginęli
."


A zaraz potem w TVP: "Dowodca_Pawel zabił wszystkich fanatyków CDP, którzy nie wychodzili ze swoich jaskini od wieków".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...) jak choćby nowy - The Guild 2.

huh, co za szczęście - bo to jedyna JoWood, po Gothicu 3, na którą naprawdę czekam, a o pierwszej części można było posłuchać niemało dobrego.

Mam nadzieję, że ten kontrak nie odbije się na kontynuacji wydawania przyszłych tytułów z serii Gothic (a zmiany dystrybutorów jednej serii wychodzą często fatalnie - patrzcie Twierdza i Twierdza: Krzyżowiec :/)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2006 o 14:18, Dowodca_Pawel napisał:

Ps. Jakby co to nie mam nic do CDP choć zaczyna mnie wnerwiać sytuacja z DS2...

A ja nie mam nic do Cenegi,chociarz z twojego postu wynika że jestem zagorzałym fanem Cdprojektu a Cenege puściłbym z dymem

Dnia 17.02.2006 o 14:18, Dowodca_Pawel napisał:

A i jeszcze jedno. Gdyby Cenega wprowadziła wPLN to mogę się założyć, że byłbyś pierwszym,
który by nazwał taki krok chamskim plagiatem. Czyż nie?

Musiałbym byc idiotą żeby wyzywać Cenegę od robienia plagiatow zamiast cieszyć się że mogę kupić tańsze gry.

>A jeśli mam grać na takiej zasadzie kto ma, a kto nie ma. Podwójne wersje językowe i gry za 29 zł (Still Life chociarzby, więc na gadać, że to shity) są na plus Cenegi. Czasami warto poczytać newsy...
Czasami warto czytać dokładniej posty.W twoich oczach wyszedłem na jednego z tych co chwalą jedynie Cdprojekt a Cenegę mają gdzieś.Bzdura do kwadratu.Sam w jednym z tematow chwaliłem Cenegę za wydawanie świetnych gier za niską cenę.A polonizacje faktycznie robią coraz lepsze.

A informacja o wspołpracy JoWood z Cenegą zaniepokoiła mnie ponieważ niewyobrarzam sobie gry ktorej wszystkie części wychodziły spod skrzydła Cdp nagle u Cenegi,w ktorej cena za grę mogłaby być dużo wieksza.No i obawy o polonizacje gier zawsze pozostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darkstar181 -> Owszem obawy są, ale Obliviona mają tłumaczyć ludzie, którzy tłumaczyli BG2 (Rysław podobno w tym projekcie troche siedzi więc do niego z pytaniami). Nie przeczę, że nagłe przejście Gothica od CDP do Cenegi byłoby niefortune, przykładem może być seria Heroes, z 3 częścią podobno jest niezły galimatias np. przy grach MP z wersją PL z IM Group i CDP. Lecz pisanie, że zabiją grę jest troche przesadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie na jowood jest wszystko ok i pisze Poland (CD Projekt)

http://news.jowood-news.de/content/section/10/58/

Hmm do cenegi nic niemam, ale nie wyobrażam sobie jak by wydali Gothic 3, ale tak to wydają nawet dobrze gry (szybko odpisują na e-maila z pytaniami :) ) i będe zamawiał od nich oczywiście Obliviona.

Pytanie do CDprojekt:

Czy CDprojekt będzie wydawał gry: Metal Gear Solid: Subsistance i Driver: Paralles Lines ?? (na hyperze pisało, że CDprojekt, więc myśle, że wydadzą i będe mógł wykorzystać wPLNy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie wydaje ze CDP ostatnio przysypia, te ploty z reklamami, coraz bardziej Cenega wplywa na obszary, gdzie do tej pory dominowalo CD-Projekt. Moze i Cenega wydaje shity, ale ich marketing wlasnie na tym polega, by jak najwiecej reklam, jak nawiecej gier, tylko zeby bylo o nich slychac, bo przeciez im wiecej w TV widzimy reklam danej rzeczy, tym bardziej chce nam sie kupic ten towar. To taki przyklad, jednak widac ze Cenega, powoli dazy do tego by wplesc w kazda firme swoje niecne lapy :C Cd-Projekt ogarnij sie obudz sie, zacznijcie dzialac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedobrze mi się robi jak widzę to Wasze objeżdżanie Cenegi... To wspaniała, zasłużona firma (no, ale nie mają uprzejmej Pani Kasi R. :P). Jak CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego że CENEGA współpracuje z JoWooD ti i tak CDPROJEKT będzie lepszym dystrybutorem i będzie dalej współpracował z JoWooD na tych samych zasadach co dawniej z tymże teraz zacznie się wyścig o najlepsze tytuły!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem krótko zwięźle i na temat. Rynek (czyli wy drodzy forumowicze między innymi) zadecydujecie, która firma będzie przodowała na rynku :-]. Bo przecież jak mawia stare dobre porzekadło "Klient ZAWSZE ma racje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej ej ej ludzie chyba ktoś musi mnie uszczypnąć ,WY CHYBA NIE MÓWICIE POWAŻNIE ŻE CENEGA WYDA GOTHICA 3??? ,powiedzcie że to żart ,kurde prima aprilis jest w kwietniu. NIEEEEEEEEE!!!!! cenega robi do bani Polonizaje ,CENEDZE MÓWIE -------NIE-------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować