Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Cenega rozpoczyna współpracę z JoWooD - O ZGROZO !!!!

94 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2006 o 20:47, Ponet napisał:

ej ej ej ludzie chyba ktoś musi mnie uszczypnąć ,WY CHYBA NIE MÓWICIE POWAŻNIE ŻE CENEGA WYDA
GOTHICA 3??? ,powiedzcie że to żart ,kurde prima aprilis jest w kwietniu. NIEEEEEEEEE!!!!!
cenega robi do bani Polonizaje ,CENEDZE MÓWIE -------NIE-------

CENEGA nie wyda Gothic''a # gdyz on juz jest w planie wydawniczym CDPROJEKT''u !!!! Zgadzam się CENEGA robi do "bani" Polonizacje a jak by spalszczała Gothic''a 3 To by coś zepsóła znając ich!!!
Stanowczo mówię CENEGA NIE!!!!
Pozdrawiam fanów CDPROJEKT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uffff dzienks men uspokoiłeś mnie ,gdyby się okazało że cenega wyda tę grę to już chyba iść się ciąć lub wieszać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm w sumie to jakoś mnie nie przekonuje wasze podejscie do Cenegi :-P. Ja tam mam do tego podejscie takie.
Jak zrobią dobrą polonizacje to sie będę szczerzył niczym rekin na widok stada smacznych rybek.
A jak zawalą to od czego taczki i naostrzoy Pal (tak tak mówicie mi Vlad :-])
Takie odgórne zrzędzenie i biadolenie do niczego nie prowadzi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby cenega miała robić polską wersje powiedzmy goticha 3 to by sie ta gra aż tak dobrze nie sprzedała nie mam nic do cenegi ale ta firma czasami psuje gry dają do niczego spolszczenia a jak da dobre to znowu coś nie tak
tak było w przypadku TR : Legend jak ktośnie wie o co chodzi to niech kupi sobie cd action 08/2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega zrobiła to w odwecie za to, że CDP zabrało im prawa do dystrybucji konsolowych gier Ubisoft... Coś za coś... :D

PS. To jest tylko i wyłącznie moja opinia. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega do kitu CDP najlepszy. CDP robi teraz najlepsze polonizacje od gier w polsce. Jak bedzie dodatek do Gothic 3 to kuźwa wyda go Cenega i polinizacja była by do d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP powinien wydawac gry ubisofta na pc bo ubi ma swietne gry w wiekszosci partaczone przez polonizacje cenegi(do dzis im niepodaruje co zrobili z Far cry''em na premiere pl)
Ubi nie cenega ! Ubi= Cdp !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 22:20, mike91 napisał:

CDP powinien wydawac gry ubisofta na pc bo ubi ma swietne gry w wiekszosci partaczone przez
polonizacje cenegi(do dzis im niepodaruje co zrobili z Far cry''em na premiere pl)
Ubi nie cenega ! Ubi= Cdp !


taaaa... a polonizacja h5 Ci pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem. Znaczy uważacie, że polonizacja choćby Gothica 1 była dobra?
Bo ja nie. Główny bohater ma teksty i intonację idioty (To nieodłączne "Cześć, jestem tu nowy" do zbira :D), reszta bohaterów mówi 3 głosami na krzyż (kilmatycznymi wprawdzie, ale co z tego?). Gothica (mimo całej sympatii do tej gry i uznania dla zespołu lokalizacyjnego CDP) zaliczyłbym raczej do wpadek, a nie sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 22:21, moonman napisał:

> CDP powinien wydawac gry ubisofta na pc bo ubi ma swietne gry w wiekszosci partaczone
przez
> polonizacje cenegi(do dzis im niepodaruje co zrobili z Far cry''em na premiere pl)
> Ubi nie cenega ! Ubi= Cdp !

taaaa... a polonizacja h5 Ci pasuje?


cdp ma prawa do serii M&M i paru innych
ale niema gier Toma Clancy''ego nie ma RE4 bo w wiekszosci ma je cenega
a cdp powinien miec wszystkie gry Ubi
ps.a jesli jeszcze o łatke do herosów5 (1.02 bodaj) to wina Nivala a nie cdp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP moglo wydać całą serie POP bo zostałą ca spaprona jak papka dla dziecka przez Cenega.
oczywoście spolszczenie i mogły być podane dialogi po polsku. WW i T2T a nie tylko w PCZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 22:26, mike91 napisał:

ps.a jesli jeszcze o łatke do herosów5 (1.02 bodaj) to wina Nivala a nie cdp


taa.. nival podlozyl glos kobiecy w formie meskiej do mrocznej elfki (wprowadzienie do 4 kampanii), nival przekreca nazwy, wprowadza literowki itd.

nival spowodowal, ze czesc tlumaczen nie zostala uwzgledniona i jest text angielski. ale tam gdzie jest polski to bledy ewidentne CDP

z mojej strony EOT - po prostu dziwie się, że niektórzy w zaparte stawiają CDP na piedestale, nie widząc że też ostro kaszani robote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaniedługo też Cenega poperniczy Codemaster gdzie CDP ma od niego najwiecej grier.
A moze jeszcze wydadzą Wiedźmina. Wszystko zrobiażeby zniszczyć CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz dostęp do cd-action (128) tam recka polonizacji H5 i pisze jak byk winne za łatke 1.01 ponosi duet Nival-Ubi i to wina ogólnego spolszenia (bodajze polsko-węgierskiego) cdp tez ponosi wine więc zostan przy wersji 1.00
i poczekaj na pacha 1.02 w którym będzie edytor map i scenariuszy
a na koniec to co cenega zrobiła najnowszemu TR:Legenda dała mocno okrojoną wersje (hoc i tu sama wina producenta(EIDOSA) i mnóstwo innych wpadek cenegi cdp nie jest swiety ale cenega ma koszmarne wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja napisze w obronie Cenegi, a co ktoś musi... Thief III? spolszczenie, wrecz cudne! rzadko ktora gra ma tak dobre spolszczenie. Silent Hunter III? kto gral ten wie, ze spolszczenie bylo tworzone do spolki z "wilkami morskimi" i wyszedl z tego fachowy morski tekst. A cala seria MYST? To nic? tez wg mnie dobrze przetlumaczona. Nie wspominajac o mniej znanych tytulach jak np Still life... A wszystkim marudzącym i narzekajacym powiem jedno: Podajcie Przyklady! Poprzyjcie swoje zrzędzenie i narzekania konkretami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 22:42, mike91 napisał:

masz dostęp do cd-action (128) tam recka polonizacji H5 i pisze jak byk winne za łatke 1.01
ponosi duet Nival-Ubi i to wina ogólnego spolszenia (bodajze polsko-węgierskiego) cdp tez ponosi
wine więc zostan przy wersji 1.00
i poczekaj na pacha 1.02 w którym będzie edytor map i scenariuszy
a na koniec to co cenega zrobiła najnowszemu TR:Legenda dała mocno okrojoną wersje (hoc i tu
sama wina producenta(EIDOSA) i mnóstwo innych wpadek cenegi cdp nie jest swiety ale cenega
ma koszmarne wpadki


chlopie, czytaj ze zrozumieniem... gubisz sie w zeznaniach..
jak NIVAL mogl podlozyc po polsku damki glos pod damską postać w formie męskiej!!!
specjalnie napisalem ten przyklad bo to wina CDP (pusc sobie intro do czwartej kampanii)

jaki patch 1.02 ?!!! o czym Ty bredzisz.. ten patch już dawno jest dostępny i nie ma w nim edytora..
w TR nie gram.. piszę o h5 i polonizacji wszech czasów CDP - skopanej jak obsada w aktualnym rządzie..

wiem, że CDP potrafi dobrze polonizować, ale moją wyczekiwaną grę skopali.. nie wiem jakby to zrobiła cenega... wiem, że CDP dało ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na sam koniec :)
mi chodziło o koszmarny pach 1.01 który wszystko niszczył
nie mam herosów 5 i nie wiem ze wyszedł juz patch 1.02 byłem pewien ze jeszcze nie
a ze głosy sa skopane wina cdp choc polonizacja jest(ogółem) dobra
dałem ciała przepraszam
ale i tak ewszystkie gry ubi do cdp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy ci, co wrzeszcza o "mocno okrojonej wersji" nowej Lary wiedza w ogole, ile kaski musieliby wybulic ich rodzice na karte graficzna, by ich dziatwa mogla sie cieszyc "wersja pelna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 22:59, Elwro napisał:

Ciekawe, czy ci, co wrzeszcza o "mocno okrojonej wersji" nowej Lary wiedza w ogole, ile kaski
musieliby wybulic ich rodzice na karte graficzna, by ich dziatwa mogla sie cieszyc "wersja
pelna".


a co to ma do rzeczy? gosc zaplacil za pelnowartosciowy produkt i ma prawo takiego oczekiwac. to czy moze z niego skorzystac jest calkowicie poza ta sprawa. wydawca sam z siebie nie poinformowal o jego niepelnosci, zrobili to dopiero fani i tu jest problem.

wyobraz sobie ze kupiles sobie nowego mercedesa CLK za milion usd i dowiadujesz sie ze w srodku dostaniesz silnik z renault clio... bo przeciez i tak do 320 kmh w warszawie sie nie rozpedzisz, a na wybudowanie prywatnego toru przeciez trzeba miec fortune... tylko wiesz, co sprzedawcy do tego?

ps: na upartego to mozna wszystko usprawiedliwic i wmowic ze np lokalizacja gry X moze i jest skopana ale polska mlodziez i tak nie potrafi czytac ze zrozumieniem, jest ogolnie tepa, wiec i tak roznicy nie zauwazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować