Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 - szczegóły i screeny!

46 postów w tym temacie

Ciekawe MW1 toczyło się w klimacie ciepłym a w MW2 będzie zima trochę dziwne ale z niecierpliwością czekam na Modern Warfare 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chyba najważniejszą zmianą względem MW1 jest porzucenie możliwości kooperacji w trybie fabularnym.

Czyżby coś mnie ominęło? Mam MW1 i jakoś nigdzie w menu nie widzę opcji kooperacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upgrade broni w singlu, koniec nieskończonych respawnów, dłuższy single player... Po prostu wszystko co może sobie wymarzyć fan CoDów :) Tylko dodać multi jeszcze lepszy niż w MW, a będzie po prostu gra-ideał. Ech, coś czuje że te wakacje będą się straaasznie dłużyć... Ja chcę żeby już był listopad! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie dobra. IW pewnie jeszcze zaskoczy niskimi wymaganiami. Jak będzie wystarczył 6600 do odpalenia to w ogóle będę zdziwiony.

Ale jak będę kupował to raczej na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Chyba najważniejszą zmianą względem MW1 jest porzucenie możliwości kooperacji w trybie fabularnym."

Jedna sprawa: w CoD 4 nie było kooperacji :F

A poza tym: nie będzie już nieskończonych respawnów? NIEEEE! Przecież to znak rozpoznawczy CoD''a xD
Ciekawe czy pojawi się cpt. Price ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dodać że Price się nieźle trzyma ;) On chyba walczył na wszystkich frontach. Druga wojna światowa, potem SAS ;d Price to już taka "maskotka" serii CoD ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 16:05, cypers napisał:

To jak to w takim razie. Przecież Cpt. Price został "zneutralizowany" w MW...

A kogo to obchodzi? ;) Price być musi, bez Price''a nie ma zabawy. Brak kooperacji trochę mnie zawiódł, ale poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super, uwielbiam zime, więc bede grając w MW2 wniebowzięty :)
i jeszcze te inne opcje, ale najbardziej podoba mi się, że o ile dobrze zrozumiałem będą różne zakończenia :0, to dla serii całkowita nowośc, życze IW powodzenia chociaż to raczej niemożliwe, bo oni i tak zrobią znakomitą grę, byleby tylko wyszła szybko ;) ojojojoj już sie napaliłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle zapowiada się MW 2. Zima to moja ulubiona pora roku, a poza tym lubię tą porę roku w FPS''ach. A kapitan Price to najlepszy kompan w walce z siłami przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no mam nadzieje, że pod koniec Modern Warfare Price nie zginął i ci Ruscy go uratowali, bo był zajebisty gość: i w CoD2 i w CoD4 :)
szkoda, że musimy czekać aż do zimy na ,,zimowe piekło" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodźby i Price zginął to i tak powróci, nawet jeśli akcja MW2 będzie się toczyć w 2200 roku. Price jest nieśmiertelny. Hehe...tylko patrzeć jak zaczną powstawać dowcipy o cpt. Price jak o Chucku Norrisie :P.

A tak swoją drogą zastanawiam się, czy MW2 nadal będzie ciągnięty na odświeżonym i zupgradeowanym, ale jednak nadal silniku Call of Duty 2, czy może na czymś innym...może Unreal Engine 3? Prawdę powiedziawszy byłbym zachwycony, gdyby ta gra była na UE3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować