Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #72: Ile najwięcej kosztowała Cię gra komputerowa?

93 postów w tym temacie

Poki co moje najdrozsze gry to Simsy 2 w dniu premiery i EK Wiedzmina. Dopoki nie kupie zestawu World Toura na x360 :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę razy po stówce. Najwięcej, z tego co sobie przypominam, to ostatnio kosztowało mnie GTA 4 (90 PLN).
Kiedyś kupowałem Mark of Chaos EK, ale nie pamiętam ile kosztowała, więc się nie liczy. :P
Raczej nie jestem gotów wydawać ponad 10 dych za jedną grę. Bardziej byłbym skłonny do tego, gdyby był to zestaw naprawdę świetnych klasyków, ale np. za Civilization Chronicles (Cywilizacje od 1 do 4) dałem 60 PLN.
Moją strategią na zdobywanie starszych gier jednak nie są tanie serie, ale polowanie na Allegro na premierówki, nierzadko nieźle tańsze niż cena oficjalna gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

169zł za Metal Gear Solid 3 Snake Eater oczywiście na czarnulkę opłacało się jak cholera:D reszta poniżej 100zł;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólna zasada gierka nie może być wyhaczona za więcej niż ~100 zł po prostu uwazam ze to taki zdrowy rozsadek xD i oczywiscie gierka musi miec dobre multi inaczej nie kupuje wcale robie to co robia wszyscy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 Edycja Kolekcjonerska - 150zł
Do dzisiaj żałuję tej kasy... Niby skrzyneczka ładna, figurka fajna (aczkolwiek nawet jej jeszcze przez te pół roku nie rozpakowałem z folii :D), artbook niczego sobie, ale sama gra... Ogromne rozczarowanie. Do tego jeszcze brak Live'a w polskiej wersji... Kurde, najgorzej wydane 150zł w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przeliczeniu na PLN to będzie (po kursie z tamtych lat) około 270 zł :D ale generalnie powyżej 59 euro jeszcze nie wyszedłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licząc z mandatem za brak biletu czy bez? Bo jak bez to najwięcej chyba wydałem na jakiś tytuł koło 60 złotych. Platyna jakaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj posypią się na Ciebie głosy krytyki za oszczerstwa :[ ..ja skomentuję to tak:

Dnia 14.05.2009 o 08:27, Marcin400 napisał:

Moja najdosza

znaczy.. jaka? o_O

Dnia 14.05.2009 o 08:27, Marcin400 napisał:

gra 50 zl. Bo co za debil bedzie wydawal na gre z 200zl

debil? ..debile nie zarabiają, więc.. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raz kiedyś wydałem na grę 169zł - Conflict: Freespace.
Nówka, świeżo po premierze rok, bodajże 1999?
Gra znakomita, warta tych pieniędzy, mam ją zresztą do dziś.
Był to mój jeden z pierwszych oryginałów na PC.

Z drugiej strony - udało mi się kupić pudełkowego Quake I: The Offering za 1zł na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część Freespace 169 zł, bylo ponad dekadę temu wtedy nie kiedy nie pracowałem jeszcze, wiec musiałem powiedzieć mojej matuli na co wydalem tyle kasy, myslałem ze mnie wywali razem z ta grą :).
Niewiele taniej, bo 159 dałem za Fallouta i za Baldurs Gate 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej wydałem prawie stówkę na Battlechest WoWa. Generalnie nie lubię kupować premierówek, wolę poczekać jakiś czas aż stanieją, trafią do jakiejś taniej serii czy coś, a jak o czymś zapomnę, to po pewnym czasie w Biedronce za te 10 zł kupię. Z kolei brat mój wydał bodajże ponad 200zł na premierową edycję Age of Empires 2. Drogo, ale warto, bo gra miodna, a instrukcja i poradnik i drzewko ładnie się prezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować