Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #72: Ile najwięcej kosztowała Cię gra komputerowa?

93 postów w tym temacie

Guitar Hero World Tour - 760 PLN (przesyłka była "gratis"). Umiejętność wybijania rytmu na perkusji - bezcenna. Chyba jeszcze nic droższego nie wymyślono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za jedną grę -pudło + płyty dałem maksymalnie 199 złotych, a był to angielski Doom 3 w dniu premiery. Specjalnie dla tej gry zmieniałem kartę graficzną... W sumie miała swój klimat i kilka momentów z niej bardzo fajnie mi weszło w pamięć, więc mimo niepochlebnych opinii, w sumie nie żałuję.

Ogólnie jednak najwięcej wydałem na WoWa... 39 zł klucz do podstawki, 69 TBC w saturnie, 89 pierwsze "doładowanie", 99 drugie. I najpewniej wkrótce będzie trzecie oraz WotLK, muszę tylko powalczyć jeszcze trochę z uczelnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...Pierwszy Tekken na PSx`a, kupiony razem z konsola (konsolka za....2299 zł w...1996/1997) r, "aż" 4 gry były na rynku,ale za to jakie hehe. Tekken kosztował mnie...249 zł, do dziś go mam, i do dziś działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Age of Empires 2 jak wyszło 210 zyla :D Pamiętam, że starzy byli w szoku że gra może tyle kosztować. A cena wzięła się też stąd że dawano do środka podręcznik ze strategią do gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 22:50, luq napisał:

> Ty sam nie pouczaj, ponieważ po przecinku stawia się ''''SPACJĘ''''.

W szkole Cię tego nauczyli ? Wyobrażam to sobie :

"Ocena 4-; nie stawiasz spacji po przecinku"

On zwrócił uwagę na błędy czysto gramatyczne, a Ty kierujesz się jakąś zmyśloną zasadą.
Liczy się to, że jest poprawnie gramatycznie, a nie że ładniej wygląda.


Po pierwsze - to nie jest zmyślona zasada, więc mu tego nie zarzucaj. Po drugie - interpunkcja jest równie ważna co ortografia (często nawet ważniejsza, gdy nie można zrozumieć co użytkownik chciał napisać) i nie chodzi tu tylko o lepszy wygląd. Po trzecie - Przed znakiem zapytania i dwukropkiem też nie ma spacji :)

A jeśli chodzi o mnie to koło 220 zł. kosztował mnie Guitar Hero III, a następny w kolejności jest CoD: World at War (z nieco za wysoką ceną 130 zł.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka Outcasta. Ściągana z zagranicy.....jakieś 220-250 złotych by wyszło. W...hmmm...kiedy to było ...2000?

A najtańszy był Painkiller: Black Edition. Wyrwałem za 5 PLN-ów bodajże:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w dniu premiery na Crysisa nie pamietam dokladnie ilo to bylo ale chyba ok 140-150zl moze 149? i chyba bylo to jednorazowe szalenstwo, zazwyczaj kupuje gry jak sa w jakiejs przecenie lub jezeli ich cena zamyka sie w granicach do 90zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedpremierowe zamówienie Command&Conquer (pierwsza część) + przesyłka z Londynu jakieś 55fuńciaków gdy fuńcik był w baaardzo wysokiej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 15:58, Korzan93 napisał:

Po pierwsze - to nie jest zmyślona zasada, więc mu tego nie zarzucaj.


Nie wnikajmy czy zmyślona czy nie - będzie to bezsensowna polemika, bo i tak będę stał przy swoim.

Dnia 15.05.2009 o 15:58, Korzan93 napisał:

Po drugie - interpunkcja jest równie ważna co ortografia (często nawet ważniejsza, gdy nie można zrozumieć co użytkownik chciał napisać) i nie chodzi tu tylko o lepszy wygląd.


No to powiedz mi w takim razie, czy w wypowiedzi Gun_Suckera widzisz jakieś błędy interpunkcyjne.

Dnia 15.05.2009 o 15:58, Korzan93 napisał:

Po trzecie - Przed znakiem zapytania i dwukropkiem też nie ma spacji :)


Ciekawe.

Tak na marginesie, bo już nie chce mi się dyskutować na ten temat - akurat w tym wypadku spacje po przecinku wpływają tylko i wyłącznie na wygląd.

PS: Sorry za OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować