Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty 7 już w produkcji

66 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2009 o 21:18, KrwawyMarcys napisał:

Moim marzeniem jest by wreszcie pokazano w grach rolę jaką Polacy odegrali podczas II
WŚ. Bo nie wiem jak was ale mnie lekko denerwuje pomijanie polaków.


Fakt, Polacy również zasłużyli na ukazanie się w drugowojennych grach... Co prawda, w CoD3 był z tego co słyszałem (nie wiem, nie mam konsoli) jakiś mały, czołgowy, polski epizod, ale to nie zmienia to faktu że ogólna tendencja twórców drugowojennych szuterów to pokazanie jak strasznie super, bohaterska i "hoah" (choć to w sumie bardziej do dzisiejszych czasów pasuje :D) jest US ARMY/MARINES/RANGERS, tudzież jak bardzo bohaterska jest Bohaterska Armia Czerwona Walcząca Za Wolność Naszą I Waszą, przy jednoczesnym pominięciu udziału jakichkolwiek innych państw (ok, jeszcze brytole czasami się pojawiają... To wszystko). Smutne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, kto wie, kto wie?
Mamy Techland, mamy CD-RED... Może kiedyś(w najbliższej przyszłości na pewno nie) jakimś cudem(Najlepiej Bożonarodzeniowym) te dwie grupy zaczną ze sobą współpracować przy tworzeniu Polskiego FPSa II wojennego przedstawiającego wydarzenia w Polsce:) A być może zrobią to i osobno.
Już nawet to może być RPGFPS. Ale żeby był dobry, fajny i na poziomie Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto tu popełnił gafe, ale szósta część... O ile mi wiadomo niedawno było tutaj o tym że dzieło spod ręki Infitity Ward to nie Call of Duty, a po prostu Moder Warfare 2... Więc jeśli dobrze liczymy to 6 część będzią tą, która tworzona jest teraz przez (omg -.-) Treyarch...


Btw. Jeśli to znowu II wś... nie kupie tego, chyba że na prawdę będzie to szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 19:29, azur65 napisał:

> Czy nikt nie zauważył że Treyarch nie umie robić CoD''a?? Myślałem że porażka piątki

Hahaha! Porażka? Kilka milionów sprzedanych egzemplarzy to porażka? Naprawdę sądzisz
że AB przejmuje się opiniami hardkorowych pecetowych graczy CoDa?

Sprzedaż nie zawsze świadczy o jakości produktu.

Najczęściej jest to że poprzednia część była hitem lub to że seria jest znana. To są najczęstsze przypadki kiedy gra dobrze się sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grunt żeby była dobra, tylko to się dla mnie liczy. Na razie najlepsze w serii było oczywiście Modern Warfare. Zobaczymy co będzie dalej, ale trochę się obawiam tego cyklu produkcyjnego czy nie rozmieni on serii na drobne. Nie chciałbym mieć z serii CoD takich Simsów że co chwila jakieś dodatki wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piątka w porównaniu do czwórki była taka sobie. Więc po siódemce też bym cudów nie oczekiwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby CoD:WaW było tak złym tytułem jak większość tu marudzi nie sprzedałoby się w 7,5mln egzemplarzy na świecie. Co prawda nie przebiło wyniku CoD4 ale nie można mówić żeby na tym stracili.
Poza tym CoD7 nie będzie kontynuacją WaW bo już dawno powiedziano, że wezmą się za Wietnam lub Koreę najprawdopodobniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 00:48, Czaroxxx napisał:

niech Treyarch odwalą się od serii Cod bo tylko psują renomę tej serii....


Treyrach zrobiło Call of Duty : United Offensive. Wiesz co to jest? To zajrzyj do słowniczka Call of Duty. Była to jedna z lepszych części CoD. I założe się, że Treyrach jeszcze będzie robił CoDy dorównujące Infinity. Owszem, popełniali błędy ale są ekipą, która potrafi się uczyć na nich. Więc myślę, że w CoD7 mogą nas zaskoczyć. Mile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 06:43, Leos8 napisał:

Treyrach zrobiło Call of Duty : United Offensive.

radzę sie dokształcić. UO zrobiło studio Grey Matter wchłonięte przez Treyarch i z pracujących przy CoD jest tylko garstka. Ja tych bawolich fekaliów kijem 5 metrowym nie dotknę. IW jest jedynym developerem posiadającym odpowiednie umiejętności do tworzenia CoD. Przez takie crapy jak w wydaniu Treyarch IW się odcięło od marki CoD i samo zaczyna nową. WaW się dobrze sprzedał, bo 1) Modern Warfare był genialny 2) Nazywał się Call of Duty 3) mocna kampania reklamowa 4) na konsolach mało jest dobrych FPSów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

World At War to było dno, życze panom z T podniesienia się z tego mułu opanowanego przez glony. Btw Modern Warfare 2 wydaje się być dobrą produkcją, do dziś czasem pogram w multi 1szej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 22:22, Slappy napisał:

Sprzedaż nie zawsze świadczy o jakości produktu.

Najczęściej jest to że poprzednia część była hitem lub to że seria jest znana. To są
najczęstsze przypadki kiedy gra dobrze się sprzedaje.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=48387&pid=18
Odpowiedziałem w wcześniejszym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi si€ by wrocily czasy za pierwszego medal of honor. Zadne wielkie bitwy z botami, tylko jeden czlowiek i ciche zalatwianie sprawy, od czasu do czasu wieksze biteweki... Do dzisiaj wspominam misje sabotazowa na statku z falszywym dowodzikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie teraz w jakie czasy przeniosą "siódemkę". To co głosiły pogłoski, czyli Wietnam bądź Kuba czy może dalsze brnięcie w temacie drugiej wojny światowej ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 21:18, KrwawyMarcys napisał:

Moim marzeniem jest by wreszcie pokazano w grach rolę jaką Polacy odegrali podczas II
WŚ. Bo nie wiem jak was ale mnie lekko denerwuje pomijanie polaków.


Jeśli Polacy sami takiej gry nie zrobią, to nikt inny tego nie zrobi. W interesie całego narodu leży wydanie takiej gry- rząd powinien takie przedsięwzięcia dotować, bo to nic innego jak szerzenie właściwej wizji historii za granicą. Historii, w której i Niemcy, i ZSRR są ludobójczymi agresorami, a alianci zachodni zdrajcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie , sam sie przekonałem że" historia Polski/rola podczas II Wojny Światowej to nic ciekawego w porównaniu do historii np : USA " :/

Popieram , sami musimy zrobic taką grę a nie czekać Bóg Jedyny wie ile ,ż żeby IW nam zrobiło gre o Powstaniu Warszawskim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi by się marzyła I wojna światowa .. albo Powstanie Warszawskie, tylko żeby multi zrobić tak, żeby nie dać okazji noobom do grania bo taki cod4 ... gość biega z granatnikiem i tłucze po respach :( co innego wyskoczyć i z rakiety gościa no ale z takim granatnikiem to za proste albo męczennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować