Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guitar Hero On Tour: Modern Hits - lista tytułów ujawniona

14 postów w tym temacie

Fafa rafa słaba grafa xd. Słaba lista utworów przykra sprawa. Ale czym nowsze GH tym gorsze kawałki. Najlepsze nuty były w 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze liczę?! 28 piosenek?! Tożto w GH:A jest więcej Nie popisało się Activision, nie popisało. I ta grafa jakaś taka...cukierkowo-komiksowa...Ja nie kupię za t 2 stówy tej części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam, czy ludzie udający, że czytają newsa wiedzą co to jest Nintendo Dual Screen, na którą to konsolę jest wypuszczana ta gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 13:01, Czaroxxx napisał:

słaby sprzęt w osiągach itp. ale to nie zmienia faktu, że piosenki mogły byc lepsze...
nie mam "ci" krótkiego -.-

Wyłącz hotkeys w Catalyst Control Center i wyłącz z msconfig uruchamianie usługi hotkeys.... albo po prostu zainstaluj najnowszą wersję Catalyst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modern Shits :P Kiepska ta lista strasznie, jedynie Tenacious D i Wolfmother ujdą. Gdzie Mastodon? >_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 13:04, hallas napisał:

> słaby sprzęt w osiągach itp. ale to nie zmienia faktu, że piosenki mogły byc lepsze...

> nie mam "ci" krótkiego -.-
Wyłącz hotkeys w Catalyst Control Center i wyłącz z msconfig uruchamianie usługi hotkeys....
albo po prostu zainstaluj najnowszą wersję Catalyst.


W końcu działa dziękować ^^

Korn... cóż może być ale czym większa różnorodność tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wszyscy zdają sobie sprawę, że w artykule jest mowa o GH na PRZENOŚNĄ KONSOLĘ Nintendo DS?? Bo mam wrażenie że chyba jednak nie wszyscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować