• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
pawelek238

Pomocy!!!

Pytanie

Ej ostatnio coś dziwnego sie dzieje z moim kompem gdy włączam kompa na pulpicie pokazuje się około 30 plików "png1275.iff"(z tym że każdy plik ma inny numer) to ja te pliki do kosza i opróżnij kosz a potem znów kompa włączam i jest to samo co to jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Podejrzenie:

Według mnie ściągnąłeś coś z sieci i wypakowałeś [niechcący] na pulpit. Plików była spora liczba [nie były pochowane w folderach]. Rozwaliły się na całym pulpicie i jeszcze dalej. Za każdym razem gdy usuniesz to co widzisz po restarcie pliki, które nie zmieściły się na ekranie znów się pojawiają.

Pytania:

Ile razy restartowałeś komputer i widziałeś te pliczki? Dajmy na to, że robiłeś to już z 50x?

Możliwe Rozwiązanie:

Za każdym razem gdy oczyścisz pulpit po prostu rozmieść ponownie ikony [prawym na pulpit -> rozmieść ikony -> któraś z opcji]. I usuwaj aż usuniesz wszystko : ).

Podejrzenie 2:

Możliwe, że załapałeś jakiegoś wira, ale na tym akurat nie znam się za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.05.2009 o 14:22, pawelek238 napisał:

Ej ostatnio coś dziwnego sie dzieje z moim kompem gdy włączam kompa na pulpicie pokazuje
się około 30 plików "png1275.iff"(z tym że każdy plik ma inny numer) to ja te pliki do
kosza i opróżnij kosz a potem znów kompa włączam i jest to samo co to jest ??

Jak nic wirus, jakiś spy ware albo inny shit. Musiałeś chodzić po jakiś trefnych stronkach;/ Zobacz jakie masz użycie procesora i ile otwartych procesów.
Przeczyść kompa np ad aware se personal (taki starszy nie najnowszy) lub spy botem. Jeśli nadal będzie się toto pojawiać to nie widzę innej opcji jak tylko format o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.05.2009 o 14:22, pawelek238 napisał:

Ej ostatnio coś dziwnego sie dzieje z moim kompem gdy włączam kompa na pulpicie pokazuje
się około 30 plików "png1275.iff"(z tym że każdy plik ma inny numer) to ja te pliki do
kosza i opróżnij kosz a potem znów kompa włączam i jest to samo co to jest ??


A nie ściągałeś przypadkiem czegoś z torrentów i zapisywałeś to na pulpicie? Bo jakby wpisać nazwę tego pliku "png1275.iff" to pokazują się strony z torrentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.05.2009 o 20:21, pawelek238 napisał:

posłuchałem sie Damianuss1''a i podziałało


Skoro problem rozwiązany, to pozdrawiam i temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować