Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Grand Theft Auto

46 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2005 o 18:08, Don Lizak napisał:

Mówisz tak bo grałeś? Moim zdaniem i większości chyba ten


Tak grałem , i to jest jedyny GTA (pomijając 1) że multiplayer się:
-wogóle nadaje
-gra się tak samo jak w singla (jest mnóstwo aut i przechodniów)
-nie ma lagów (w tych multi modach do kolejnych GTA to sięwogóle nie da grać)


Grywalność jest super, tylko trzeba mieć kumpli bo serwera nie doświadczysz. Najlepiej kafejka czy coś, bo multi działa bez płyty z jednej kopii(ale tylko multi - kiedyś twórcy rozumieli graczy "kafejkowo-lanowych" zresztą licencja pozwala np. bratu odpalić nawet kopię). No i poza tym teraz gra jest za darmo na serwerze rockstar - więc sprawdż sam, trzeba się tylko zarejestrować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem wcześniej w GTA i GTA:VC i obie gry bardzo mi się podobały (oryginały).
Szczególnie VC - tak bardzo, że nie mogąc doczekać się normalnej wersji kolejnej części GTA, a wiele o niej słysząc i grając trochę na PS2 u sąsiada, kupiłem tę specjalną (oryginał kupiony w wirtusie za 199 złotych).
Obecnie gram GTA:SA ) i dla mnie to najlepsza ze wszystkich części.

Nie grałem w GTA3 - więc obiektywnie nie mogę stwierdzić, czy była lepsza czy gorsza od GTA:SA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej podobała się: GTA: Vice City. A San Andreas... Przebajerowane trochę ;/. Toż to nie Simsy chyba...

Ale jednak Grand Theft Auto jest jedną z najlepszych seri wydanych On the World :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z GTA 1. Chcę zainstalować spolszczenie. Robię wszystko, zainstalowywuje się i nic! Jest po angielsku! Pomocy!
P.S. Z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA 3
pomocy!
nie wiem o co chodzi w misji w ktorej jakis facet wychodzio z budynku i wsiada to taksowki ktora jest zamknieta .
jak mam to zrobic jest jakis spokometer czy cos takiego . Gdy zniszcze taksowke to facet po pewnym czasie znika.
prosze o natychmiastowa pomoc.
P.S ta misja jest w ,,S"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz go śledzić.Zanim wyjdzie,dojedź obok tego klubu,tam zaczekaj,aż ruszy,i śledź go.Jeśli pasek rosnie,musisz się NATYCHMIAST oddalić.Jak dojedzie do doków,zabij go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 16:58, mikim napisał:

Mam problem z GTA 1. Chcę zainstalować spolszczenie. Robię wszystko, zainstalowywuje się i
nic! Jest po angielsku! Pomocy!
P.S. Z góry dziękuje za odpowiedź


To widze ze masz pirata ;/
Bedziesz musial spolszczenie rozpakowac do folderu tam gdzie sa jezyki.
Ale gdzie to nie pamietam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA 3
POMOCY POTRZEBUJE 50 % SAVE GAME!!! PRZESZKEM 50% GRY I MI SIE SAVE SKASOWALY ! JEŚLI KTOS MA SAWE 50,60% TO PROSZE O PRZESLANIE NA ADRES E-MAIL : bodzio.nightwish@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA i GTA2 mają niepowtarzalny klimat gangsterki połączony z olbrzymią dawką humoru (zwłaszcza w trybie MP) Z serii osadzonej w trójwymiarze pochwalić mogę tylko vice city, które również zaszokowało mnie klimatem gry ale niestety to już nie to samo :P Jeżeli macie wolną chwilę zbierzcie 4 kumpli z podwórka, zassajcie sobie z neta GTA2 i zmierzcie się w multiplayerze. Gwarantuje bóle brzucha i turlanie po podłodze ... ze śmiechu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o serię to najlepsze części to GTA 1, Vice City i GTA 3 - moim zdaniem maja najlepszy klimat a szczególnie podoba mi się klimat w Vice City. Z kolei największym niewypałem serii jest moim zdaniem San Andreas - miasto jest za duże, to ubieranie, tatuaże i fryzury tego czarnego chłoptasia to mi simsami zalatują i to mi sie nie podoba bo simsów nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o serię to najlepsze części to GTA 1, Vice City i GTA 3 - moim zdaniem maja najlepszy

Dnia 30.07.2007 o 11:38, knopfler napisał:

klimat a szczególnie podoba mi się klimat w Vice City. Z kolei największym niewypałem serii
jest moim zdaniem San Andreas - miasto jest za duże, to ubieranie, tatuaże i fryzury tego czarnego
chłoptasia to mi simsami zalatują i to mi sie nie podoba bo simsów nie lubię.

MNIE W SAN ANDEEAS TEż DENERWUJE TO UBIERANIE, SIłOWNIA I JEDZENIE. PUSTYNIA FAJNIE WYGLąDA ALE NIC NA NIEJ NIEMA I DłUGO SIę JEDZIE, TAK SAMO JEST Z PUSTYNIą. NIE WIEM JAKA JEST GTA3, ALE NAJFAJNIEJSZE JEST VC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 21:28, L0RENS napisał:

To widze ze masz pirata ;/

Nie koniecznie gra jest już darmowa, i można ją po prostu legalnie z netu ściągnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 11:46, Dominik000 napisał:

Jeśli chodzi o serię to najlepsze części to GTA 1, Vice City i GTA 3 - moim zdaniem maja najlepszy

> klimat a szczególnie podoba mi się klimat w Vice City. Z kolei największym niewypałem
serii
> jest moim zdaniem San Andreas - miasto jest za duże, to ubieranie, tatuaże i fryzury tego
czarnego
> chłoptasia to mi simsami zalatują i to mi sie nie podoba bo simsów nie lubię.
MNIE W SAN ANDEEAS TEż DENERWUJE TO UBIERANIE, SIłOWNIA I JEDZENIE. PUSTYNIA FAJNIE WYGLąDA
ALE NIC NA NIEJ NIEMA I DłUGO SIę JEDZIE, TAK SAMO JEST Z PUSTYNIą. NIE WIEM JAKA JEST GTA3,
ALE NAJFAJNIEJSZE JEST VC.

Bodzio11:
Ja GTA VC przeszedlem 2 rayz i prubuje przejsc GTA III i bede mial GTA II
A moim zdaniem GTA san andreass nijak ma sie do GTA VC i GTA II lub III

20070731083356

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak grałem w GTA 2 to była gra :D Bardzo udana i też długa lubiałem do niej powracać parę razy. Jednak później pierwszy raz włączyłem GTA 3, byłem wniebowzięty :) Była także udana jak poprzednia część a nawet lepsza. Grajać w trzecią część powoli zacząłem dostrzegać niedociągnięcia czy też niepotrzebne rzeczy które jak na stary komputer bardzo przeszkadzały bo ciął się. Jakieś pół roku wcześniej kolega odciągnął mnie od trójki pożyczając mi GTA San Andreas. Od razu zacząłem grać. Jednak po dłuższym graniu zauważyłem że jest trochę za duża ta gra. Ma bardzo dużo możliwości ale o za dużo to nie zdrowo i zamiast plusem możliwości w San Andreas stały się jak dla mnie minusem. Wydaje mi się że np. chodzenie do restauracji jest niepotrzebne bo po co to komu. Gra jest taka trochę sztuczna w porównaniu do poprzednich części. W GTA Vice City nie grałem ale sądzę że jest to najlepsza część z tego co słyszałem. Ale każdy ma swoje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy to prawda, że gta, gta london i gta 2 są darmowe kumpel mi mówił, że są i można je pobrać normalnie z niektórych stron, jakoś mi się nie chce wierzyć, ale podał normalną stronę dość popularną głównie z grami online i niby można pobrać. Nie będę dawać linka bo jak okaże się, że jednak za free nie jest to mogę mieć problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 21:37, pendejo napisał:

czy to prawda, że gta, gta london i gta 2 są darmowe kumpel mi mówił, że są i można je pobrać
normalnie z niektórych stron, jakoś mi się nie chce wierzyć, ale podał normalną stronę dość
popularną głównie z grami online i niby można pobrać. Nie będę dawać linka bo jak okaże się,
że jednak za free nie jest to mogę mieć problem

O ile wiem, to GTA, GTA London i GTA2 można pobrać LEGALNIE za darmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować