Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Runes of Magic - bariera miliona graczy przekroczona

34 postów w tym temacie

Perfidna zrzynka z WoWa. Na dodatek ten element ,który miał ją odróżniać czyli osobne levelowanie dwóch klas jest maksymalnie upierdliwe i nudne. Na dodatek brakuje połowy dźwięków w grze. Nudne i wtórne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, że tak gra jest porównywana do WoWa i besztana. Co prawda to prawda, gra z WoWa zrzyna, ale to nie ma być WoW 2, tylko taki - powiedzmy - WoW dla ubogich. Więc grę trzeba oceniać pod kątek F2P MMO, a nie tych wirtuozów, jak WoW. Bo RoM najlepsze jest w F2P i basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Open Betę oraz po wypuszczeniu "gotowego" produktu. Pomysły na kombinacje postaci ciekawe. Jednak gra to jeden wielki lagfest. Strasznie niedopracowana - słabo zoptymalizowany kod gry powoduje drastyczne spadki fps nawet przy najlepszych kartach graficznych, grę tworzy koreański zespół i nawet w wersji angielskiej mnóstwo questów, nazw npców itp jest pisane "krzaczkami". Brakuje wielu efektów dźwiękowych. Postacie nie są wcale zbalansowane. Nie jest przyjazna casualom jeśli takowi chcą zdobyć jakiś lepszy sprzęt. Wiele rzeczy można zdobyć tylko i wyłącznie wydając realne pieniądze, nawet te najtrywalniejsze, czyli reskill postaci czy permanentne mount''y. Itd.

I tak źle, i tak niedobrze, ale jest darmowa i to się najbardziej liczy. Spróbować warto, polecam osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 000 000 zarejestrowanych, tylko ciekawe ile aktywnych. W tym milionie jest też wliczone, moje konto. Pograłem z 2 godzinki i wywaliłem, bo mi sie nie podobało:P Ciekawe ile znajdzie sie osób, które zachowały sie podobnie do mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kilka godzin w RoM, przyznam, że było całkiem przyjemne. Oczywiście każdemu polecam ściągnięcie tej gry, a nuż ktoś zostanie w tym świecie na dłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I z czego ten zachwyt ludzie ? czym tu sie podniecac ? Duza iloscia graczy ? Blagam nie rozsmieszajcie mnie ehhh ....
1.Darmowe gowno > inno czekac na dzieci neo / Naszych kochanych "Turasow" z ich kochanym " plz 10k" i jedynym slowem jakie znaja po angielsku czyli "fuk u " czasami posowaja sie nawet do slow typu noob :D
2.Inno czekac az przybeda Boty / goldfarmy i inne cuda techniki :D
3.Na darmowym badziewiu to se kazdy konto moze zrobic wiec czym sie podniecac z ta iloscia graczy?
Ehh moglbym wymieniac i wymieniac ale szkoda mi czasu ......jezeli ktos uwaza ze gadam jakies bzdety to musze go rozczarowac ale mowie prawde ...gralem 5 lat w rozne MMO w tym wiele F2P +item mal / shop czy jak se tam to nazywaja a byly to Cabal >Silkroad>Archlord>MU online >Tibia (niestety) >2Moons/Dekaron , wiecej grzechow nie pamietam =/
takze ZYCZE powodzenia na F2P ! haha
P2P FTW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, to co kolega napisał wyżej to prawda. P2P ftw. Ale... jeśli ktoś nigdy nie grał w płatne MMO, a do tej pory bawił się takimi badziewiami jak Tibia to powinien być zachwycony. Sam pomysł (co z tego, że klon? Jak zrzynać to od najlepszych!) nie jest zły, gra się całkiem przyjemnie, ale pomysł z dwiema klasami uważam za mega chybiony. A przynajmniej w formie, jaką zaprezentowano w RoM. Co do miliona kont... Hmm, sam potrafię z miejsca wymienić przynajmniej 7, które są zarejestrowane i kompletnie nieużywane (w tym moje dwa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Runes of Magic jest fajną grą, pograłem kilka tygodni, ale niestety nudną do bólu. Grind, grind i jeszcze raz grind, takie L2 z WoW, aby rozwijać postać trzeba zabijać mobki lub robić questy, w których, niespodzianka, zabija się moby (lub idzie od npc1 do npc2). Nie spotkałem na swojej drodze questa, w którym nie było by trzeba zabijać mobów, a np. rozwiązać sprawę innym torem - pokojowo, podstępem, etc. Do tego dwuklasowość, o ile skillowo całkiem przemyślana, to niestety zmusza do podwójnego grindu...
Reasumując: nuda straszna... chociaż zawsze można grać dla ludzi, klanów, etc, ale ja wolę mieć znajomych po tej stronie klawiatury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cholera, fajnie sie zapowiadalo, zamierzalem sprobowac, ale patrzac po waszych komentarzach to raczej zrezygnuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować