Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trailer z Mass Effect 2 już jest!

102 postów w tym temacie

Hmm... znowy gethy? Mam nadzieję że osobowość Wrexa nie ulegnie zmianie:) I że wątek główny będzie ze 3 razy dłuższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już się chyba domyślam, dlaczego uznano Sheparda za zmarłego...
Pierwszy ME był genialny, ten może być dużo lepszy. Chociaż w sumie, to jak dla mnie wystarczy poprawić questy poboczne, odrobinę przedłużyć główny wątek i... mamy grę idealną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mogłaby się nie różnić zbytnio od jedynki. Z wyłączeniem długości oczywiście, z dwukrotnie dłuższym wątkiem głównym i większą ilością normalnych zadań pobocznych (a nie, poleć na planetę, przejdź dwa pokoje i zabij kilkunastu wrogów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może by tak więcej rozumu,a mniej oczekwiwań? bez sprzecznie mass effect jest jedną z lepszych gier rpg ostatnich dwóch lat, ale pod względem wątku fabularnego, side questów wypada średnio choć by na tle wiedźmina, o ile główny wątek jedynki był naprawdę dobry o tyle zadania dodatkowe już tak nie byłyszczą, zero powiązania z głównym wątkiem, żadnego wpływu na świat gry, prócz tego to zaledwie 20 godzin grania co jak na bioware nie jest popszeczką zawieszoną wysoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ba, wygląda lepiej od jedynki - a jedynka też wcale słaba nie była. Chociaż ostatnio przerobiłem KOTORa II, więc poprzeczka w górę poleciała. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Mass Effect był (wręcz jest) moim zdaniem dużo lepszy od wszystkich pozostałych RPGów BioWare, no i najbardziej mnie wciągnął. To właściwie nie trailer, ale swoiste "making of", ale i tak pokazuje sporo. Jeżeli zmiany nie będa polegć po prostu na zwiększeniu ilości wszystkiego (może z wyjątkiem broni), to kolejny Mass Effect będzie następną grą RPG roku (niestety chyba dopiero 2010) w moim rankingu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ME2 to totalny must have, w ostatnim czasie brakuje mi porządnych gier SF, a przy ciągle wysokich cenach KOTORów wybór jeszcze bardziej się zmniejsza:(
Fajnie że wrzucą trochę więcej rodzajów broni, w jedynce mimo różnych typów wszystkie wyglądały w zasadzie jednakowo ale szkoda Normandii miejmy nadzieję, że dostaniemy nowy egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować