Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guitar Hero 5 - ujawniono część piosenek i nowy tryb zabawy

29 postów w tym temacie

Jak na razie lista piosenek zapowiada się BARDZO średnio.

Btw to będzie czwarta gra GH wydana w tym roku Oo. EA mode on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, kolejne GH. Jedna z nielicznych gier, której popularności nie mogę zrozumieć. Nie wiem, może ma to "coś", tylko ja tego nie zauważyłem :) W każdym razie fani plastikowych gitar będą je znów mogli męczyć, chociaż ta lista utworów jest faktycznie dość skromna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 22:38, HowlingMad napisał:

Ha, kolejne GH. Jedna z nielicznych gier, której popularności nie mogę zrozumieć. Nie
wiem, może ma to "coś", tylko ja tego nie zauważyłem :) W każdym razie fani plastikowych
gitar będą je znów mogli męczyć, chociaż ta lista utworów jest faktycznie dość skromna...


Nie wszystko musi być Gears of War''em itp. żeby być ciekawe. A GH idealne na imprezy, chociaż te nowe piosenki faktonicznie troszkę słabe... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"nowe piosenki można wszak pobrać z wirtualnego sklepu."
chyba że ma się wersję na PS2, bo na PC wyszła aż jedna część, a specjalnie konsoli pod plastikową gitarę kupować się nie zamierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 22:52, Rumcajsev napisał:

Nie lepiej kupić prawdziwą gitarę? ;)


A wiesz ile trzeba się uczyć na normalnej gitarze chociaż jednego utworu?
Na pewno o wieeele krócej, GH to wybitnie imprezowa gra (acz samemu pograć jak najbardziej można) i zanim ja nauczyłbym się jednego utworu (na normalnej) to inny człowiek (także nie będący gitarzystą, a to niespodzianka) obcykałby GH na tyle że bez problemów grałby na Normalu. A w połowie "nauki setlisty z GH" pewnie miałby po 100% z każdego utworu, nie tylko na Expercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, bo sam dopiero zaczynam się uczyć, ale dla mnie wybrzdąkanie samemu jakiejś krótkiej melodyjki jest o wiele bardziej satysfakcjonujące niż brzdękanie w GH ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 22:52, Rumcajsev napisał:

Nie lepiej kupić prawdziwą gitarę? ;)

W tej chwili GH to nie tylko gitara - kupienie prawdziwej perkusji w większości przypadków skutkuje nakazem natychmiastowej eksmisji lub linczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 23:50, Rumcajsev napisał:

Wiem, bo sam dopiero zaczynam się uczyć, ale dla mnie wybrzdąkanie samemu jakiejś krótkiej
melodyjki jest o wiele bardziej satysfakcjonujące niż brzdękanie w GH ;)


No wiesz nie każdy ma czas aby się tego uczyć.
GH ma być grą i spełnia swoje podstawowe założenie jako gry - pozwala się wcielić w kogoś kim raczej nie będziemy w prawdziwym życiu.
Przeciwnicy GH nie znając tej (nie boje się użyć tego słowa) złotej zasady zaczynają niepotrzebną wojenkę, właściwie o nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>chociaż ta lista utworów jest faktycznie dość skromna...

ogarnijcie sie :] jak byk pisze ze ''ujawniono CZĘŚĆ piosenek''. to oczywiste ze bedzie ich duzo więcej.
ja tylko nie kapuje czemu tak sie ociągają z wydawaniem GH na PC. bo co, bo to idealna party game na konsole i duzy TV? teraz masa graczy ma juz duze monitory a jak nie to podpinają sie pod tv. ja tam w gh3 bardzo dobrze sie bawilem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 03:33, LIZZU napisał:

ja tylko nie kapuje czemu tak sie ociągają z wydawaniem GH na PC.

Kwestia priorytetów braku czasu - w pierwszej kolejności są robione wersje na Xbox i PS3, osobne studia zajmują się wersjami na PS2 i Wii, jeszcze inne robi Greatest Hits/Smash Hits a jeszcze w przypadku GH: Metallica stwierdzili, że nie mają czasu na przygotowanie dwóch dodatkowych zestawów nut dla gitar, które odpowiadały by partiom granym przez osobnych gitarzystów. W tego typu grach PC traktowany jest już jako totalna doczepka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie lista utworów jest miodna. Same diamenty :D. Jak będzie tak dalej, to nowe Guitar Hero chyba wyląduje na mojej półce.

Do tego, nazwę zespołu White''ów piszemy z ''The'' na początku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować