Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guitar Hero 5 - ujawniono część piosenek i nowy tryb zabawy

29 postów w tym temacie

Ale ja nie jestem przeciwnikiem GH, spokojnie ;) Sam lubię pograć na PC we Frets On Fire(prawie to samo), ale to darmowa gierka. GH jest drogie, i ja bym wolał dołożyć i kupić za to prawdziwą gitarę.

Dnia 15.05.2009 o 23:59, SpecShadow napisał:

pozwala się wcielić w kogoś kim raczej nie będziemy w prawdziwym życiu

W prawdziwym życiu nie można grać na gitarze? ;)

Trochę źle mnie zrozumiałeś, nie mówię że GH jest złe, ale IMHO fajniej gra się na prawdziwej gitarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Rumcajsev''a- A udało ci się kiedyś ustawić wzmacniacz (po twoich wypowiedziach wnioskuję że grasz na gitarze) tak aby brzmiał jak wersja studyjna utworu? No właśnie...
A poza tym- na GH masz 5 "progów", na prawdziwej 22-24 i 6 strun...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 10:47, lelel-94 napisał:

Do Rumcajsev''a- A udało ci się kiedyś ustawić wzmacniacz (po twoich wypowiedziach wnioskuję
że grasz na gitarze) tak aby brzmiał jak wersja studyjna utworu?

Pomijając już zupełnie fakt, że za ostateczne brzmienie odpowiada rodzaj struny, jej zużycie, rodzaj przystawek, rodzaj i ustawienia przetworników, technika uderzania... No i do zagrania w zespole jeszcze z trzy osoby. Fajnie się gra na perkusji ale nie ma na zawołanie gitarzysty czy basisty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jakby dali chociaż po jednym kawałku Peppersów lub The Rasmus to bym kupił na bank, anie obraziłbym się jakby w grze były kawałki obu zespołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 11:47, MisioKGB napisał:

Simsy się z tego robią.


Bardzo by mi było miło gdyby się z tego simsy robiły, ale niestety do tego stopnia daleko.

Z nowych piosenek uśmiech na twarzy mi wywołało All along the watch tower, mam nadzieje że nie będzie żadnych rasmusów i Peppersów, tylko więcej klasyków, dobrego Rock''a i ciężkiego Metalu. Co do kłótni "lepiej kupić gitarę" to jedyne co mogę powiedzieć to "lepiej idź się ucz zamiast grać na komputerze". Gratuluje co po niektórym osobom przymierzania gry komputerowej do instrumentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 16:25, serek1231 napisał:

Kurde, jakby dali chociaż po jednym kawałku Peppersów lb The Rasmus to bym kupił na
bank, anie obraziłbym się jakby w grze były kawałki obu zespołów.

W World Tour jest In the Shadows jako DLC.

A właśnie - oby kolejne części były w pełni kompatybilne z DLC do World Tour... przeszkód technicznych brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować