Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Left 4 Dead - modowanie czas zacząć!

27 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2009 o 13:25, Czaroxxx napisał:

Czemu tylko PC! Konsole zostały nie fajnie potraktowane : O
Mogliby co jakiś czas wrzucać najlepsze mody na DLC

Pretensje zglaszaj do M$, nie Valve.
Tak to jest jak jedna korporacja rzadzi platforma- zdani na laske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC to platforma gdzie najczęściej się moduje gry.

Far Cry 2 na konsolach ma edytor i dosyć nieźle się spisywał. Ale modowanie i edytowanie zawsze najlepiej będzie na PC się sprawować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powód jest podobny, co przy Unreal Tournament 3.
Każda zawartość musi zostać sprawdzona pod kątem błędów i innych pierdółek (w tym i bezpieczeństwa). Efekty są różne (Fallout 3), ale jednak takie są wymogi, a to ciągnie nieraz za sobą dodatkowe koszty i kolejne dni oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 13:30, SoundWave napisał:

> Czemu tylko PC! Konsole zostały nie fajnie potraktowane : O
> Mogliby co jakiś czas wrzucać najlepsze mody na DLC
Pretensje zglaszaj do M$, nie Valve.
Tak to jest jak jedna korporacja rzadzi platforma- zdani na laske.


Nie mam do nikogo za złe o to. Po prostu szkoda. Ale z tym DLC to nie żartowałem mogliby coś takiego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno w starożytnej Grecji słowo "idiota" oznaczało człowieka, który tylko brał, a nic od siebie nie dawał. Jeśli to prawda to w kwestji modów jestem idiotą ;) . Nie znaczy to, że nie dał bym rady zrobić moda (co innego z grywalnością), tylko raz, że nie mam weny, a dwa, że zawsze mi się wydaje, że ktoś już na pewno wpadł na ten sam pomysł i nie ma się co pchać przed szereg.
Nie skorzystam ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/Nie chce mi się/
^
Krócej, nie? ;P

Mody to fajna sprawa, każda gra powinna mieć takową możliwość ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2009 o 13:39, Czaroxxx napisał:

Nie mam do nikogo za złe o to.

A powinienes. Tworca gierki tworzy do niej nowe rzeczy, ktore wypuszcza za darmo, a wy albo tego w ogole nie dostajecie, albo z opoznieniem, albo za oplata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Teraz mamy na to kolejny dowód - edytor dla wersji pecetowej!"

To jest oczywiste, nawet nie trzeba było dopisywać "dla wersji pecetowej" :)))

Nic tylko czekać na mody i ... zainstalować jeszcze raz Left4Dead

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, valve słucha graczy, wydając zabugowane tylko tak jak się da mapki + robiąc suprajs i wypuszczając SDK później niż zapowiadano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w L4D od premiery, i za prawdę powiadam wam: jest z nią tak jak z Team Fortress 2. Nie nudzi się. Mapek było mało, a broni nadal jest ale teraz to już tylko kwestia tygodni, jak dostaniemy xxx modów do gry. Raz. Dwa, zabawa w trybie Versus sprawia przyjemność nadal, po ponad 100 godzinach grania. No Mercy i Dead Air to jedne z najlepszych poziomów, w jakie przyszło mi grać w ogóle. Teraz Survival, jeszcze bardziej stawiający na współprace, pozwala przetestować swoje możliwości. No i jeszcze DLC. Gra zarobiła tyle, że na pewno nie zaprzestaną na jednym. Pewnie będzie tak jak z TF2, regularnie co 3-4 miesiące powinno coś wychodzić. A i pewnie będą niespodzianki. Coś w stylu Sniper/Spy update(btw, z wyliczeń wynika że we wtorek, albo w środę). W każdym razie, nie do końca przekonanym, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Voii --> "Coś w stylu Sniper/Spy update(btw, z wyliczeń wynika że we wtorek, albo w środę)."

Na stronie blogu jest data 21/05 więc raczej w czwartek późnym wieczorem albo w piątek zaraz po północy. Ale się będzie pyrem dobrze grało. :D


Wracając do tematu ... kilka mapek do L4D już jest, teraz moderzy będą mogli je doszlifować i jak za kilka tygodni wyjdzie nowy system do lobby to się zacznie wielkie testowanie nowych mapek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nareszcie powstałe już kampanie (te społecznościowe) będzie można uruchamiać z głównego menu gry, a nie jak do tej pory pojedyncze mapy przez konsolę gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 17:07, Marco_Polo napisał:

Hej : ile ta gra kosztuje i czy warta jest swej ceny ? Przymiezam sie do kupna jej bo
dobre recki ma ...


Gra jest naprawdę fajna i opłaca się ją kupić. Sporo frajdy, szczególnie, kiedy pierwszy raz przechodzisz ze znajomymi kampanie ;]
Jednak pomimo tego muszę powiedzieć, że aktualnie cena SKLEPOWA jest nieco przesadzona.

Na stronie Steam( http://store.steampowered.com/ ) -- 29,99€ lub £26.99.
Na gram.pl -- 139,90 zł (119,90 zł z wPLN).

Jeśli chcesz zaoszczędzić, to polecam sprawdzić serwisy aukcyjne.

---

Dnia 16.05.2009 o 17:07, Marco_Polo napisał:

Może nareszcie powstałe już kampanie (te społecznościowe) będzie można uruchamiać z głównego
menu gry, a nie jak do tej pory pojedyncze mapy przez konsolę gry.


I może podłączający się klienci będą automatycznie te kampanie ściągać, zamiast dostawać error.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie ja napisałem. Ja swój egzemplarz mam od dawna, kupiony nowy za 70zł na allegro.pl :-P
Przejrzałem aktualną ofertę aukcji, póki co mają same steam-kaye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 18:27, Marco_Polo napisał:

To nie ja napisałem. Ja swój egzemplarz mam od dawna, kupiony nowy za 70zł na allegro.pl
:-P
Przejrzałem aktualną ofertę aukcji, póki co mają same steam-kaye.


Mój błąd. Najpierw kliknąłem na odpowiedź Twojego posta, po czym stwierdziłem, że chcę najpierw odpowiedzieć na posta innej osoby i stąd to zamieszanie.

Właśnie takie klucze miałem na myśli -- jak by nie patrzeć, oferta cenowo bardziej opłacalna...tylko o ładnym pudełeczku można zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować