Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Strona Kojima Productions - nadal nie wiadomo o co chodzi

23 postów w tym temacie

ha... pierwszy! ;d

Slyszalem plotke o pracach nad konwersja MGS''a 4 na X360''tke, ^^ moze to to, ciekawe jak by sobie poradzili z DVD xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję, że to NIE MGS 5, ale po tych błyskach jestem już prawie pewien. Takich rzeczy się nie robi. Tykanie zamkniętej całości nigdy nie wychodzi fabule na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bedzie MGS 5 (to migajace cos to jest ewidentnie 5 zapisane czcionka z MGS1)

Wydaje mi sie ze albo bedziemy grac Raidenem (chociaz malo prawdopodobne),
albo glowna postacia bedzie znowu Solid Snake tym razem wcisniety w egzoszkielet taki jak mial Grey Fox, gdzie celem misji bedize ochrona Johnniego (w koncu pokazal twarz w 4 czesci wiec stal sie jakby glownym bohaterem).

Evil is Powerful but Courage is Solid.

Czekamy z niecierpliwoscia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5tka lub S ? To musi być MGS 5
Ramonek nie ma takiego słowa jak "ponawie". Jeśli chodzi o MGS5 na x360 to jest to prawdopodobne, z uwagi na fakt, że za rok lub 1,5 Blu-Ray w X360 będzie standardem; oczywiście według plotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 11:19, DonZ napisał:

w sumie chyba nie trudne Silent Hill 5?

Myślę, że mamy zwycięzcę. Zgadzam się w 99%, że to SH5 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli MGS 5 to będzie perzsada.
MGS 4 na X360 odpada bo to projekt przy którym Sony ściśle współpracowało i ot tak go nie oddadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co do samego SH to na wikipedia jest info
"Silent Hill generated a direct sequel, three indirect sequels, a prequel and a film adaptation."
wydaje mi sie ze Homecoming to jest 5 czesc...

M G S

M G S!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Co do MGS''a 5 to przecież Payton powiedział, że jest w produkcji... Może faktycznie to będzie DLC i wersja na X360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 11:35, theptrk napisał:

Silent Hill nie jest robiony przez studio Kojima Productions...
Kojima oglasza projekt a nie Konami wiec na pewno to nie jest SH5

Konami ma prawa do marki, więc myśle, że jeśli Kojima by chciał to nie było by problemów, aby mógł następną część tworzyć. A na przestrzeni ostatnich lat różne studia tworzyły kolejne części więc nie ma problemu ...

>a co do samego SH to na wikipedia jest info
>"Silent Hill generated a direct sequel, three indirect sequels, a prequel and a film adaptation."
>wydaje mi sie ze Homecoming to jest 5 czesc...
Numerka oficjalnie nie ma więc, jest Homecoming a nie "5".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kojima Productions z tego co wiem już nie ma nic robić z marką MGS. Tylko zając się nowym projektem.

MGS 4 na 360 to tak samo możliwe jak ostatnio Lost Odyssey (wydana na 4 płytach) czy FF13 które wielkością są podobne (FF13 nawet takie samo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL widzę z tą zapowiedzią dzieje się to samo co z tajemniczym znaczkiem przed MGS na iPod''a... :P Ludzie sobie ubzdurali nie wiem nawet skąd tą konwersje, a znowu okaże się coś innego... Kojima nie raz wspominał, o tym, że MGS 4 na PS 3 zostanie bo był tworzony z myślą o tej konsoli. Jeśli ma wyjść jakikolwiek MGS na Xbox''a to co najwyżej kolejna część i też wątpię by to był jakiś exclusive tej platformy. Zbyt wiele fanów MGS''a siedzi na Playstation 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MGS 5 z Raidenem. Prosta dedukcja. Raiden, czyli bóg błyskawic z MK. A skoro mamy błyskawice, to co może być innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować