Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Windows 7 pojawi się 15 października?

18 postów w tym temacie

Październik, ok. Ale dal mnie osobiście najlepiej będzie jeśli win7 wejdzie później ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam Windows 7 64 na drugiej partycji i w porównaniu z posiadaną przeze mnie również Vistą działa jak marzenie no i wygląda. Wszystko działa wydajniej podczas testów w wydajności i narzędziach oraz użytkowaniu oprócz szybkości grafiki dla gier i programów, która wynosi 4,7 a na Viście 5,3. Wiele osób huczy na internecie że GTA 4 działa szybciej na 7 niż na Viście co nie sprawdza się u mnie co jest chyba następstwem wyniku testu. W GTA 4 mam też po bokach ekranu czarne prostokąty jakich nie ma w Viście i nie można ich wyłączyć. Ogólnie jestem zadowolony z Windows 7 i chyba go po premierze kupię ale nie wiem dlaczego wydajność grafiki jest niższa jak na gorzej zoptymalizowanej Viście no i spolszczenie pozostawia trochę do życzenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczę jeszcze że posiadam najnowsze sterowniki karty graficznej od Nvidii do 64 bitowej wersji Windowsa 7 RC i najnowsze sterowniki do karty dźwiękowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 15:24, bncfre napisał:

darmowe konta bnc nie kasujcie chce pomoc ludziom


Czy nie można zrobić czegoś z tym panem?
Może bana na IP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydajność grafiki jest gorsza niż na Viscie ale pamiętajmy, że narazie nie ma jeszcze finalnej wersji Win 7. Więc po premierze powinno się to zmienić. Pożyjemy, zobaczymy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc w tę, czy w tamtą. Co za różnica. Ważne, żeby system był jak najbardziej dopracowany i zoptymalizowany, a nie wymagał instalacji setek łatek, przed osiągnięciem jako takiego stanu używalności i stabilności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mogliby nawet poopóźniać ta premierę, żeby jeszcze popracować... system ma być stabilny i szybki, chociaż już nawet b7100 aka RC jest świetny!
Ale cóż, jak chcieli, tak będą mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 15:56, EmperorKaligula napisał:

a ja sobie poczekam do W7 SP1 - system moze to i dobry, ale napewno ma luki i rzeczy
ktore trzeba poprawic - poki co zostane na XP SP3 - bo wystarcza mi do wszystkiego


Dokładnie.
Vistę przeczekałem, gdyż Win 7 już majaczył na horyzoncie - teraz przesiadka na nowy system ma sens. Co nie zmienia faktu, że nie zamierzam zaopatrywać się w niego przed wydaniem pierwszej łatki - czyli poprawienia większych błędów. Do tego czasu wystarczy XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja i tak nie mam zamiaru zmieniać systemu. Nie dość, że wydałbym dodatkową kasę, to do gier dalej najlepszy jest XP. IMO patrząc na wyniki benchmarków w grach na becie Sevena, edycja finalna może nieźle pod kątem gier z XP powalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według kolejnych informacji Windows 7 ma się pojawić coraz wcześniej na rynku. Niedawno słyszałem coś o końcówce roku, teraz ma to być październik. Tak czy inaczej, za jakiś rok przesiadam się na nowy system :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testuje ten system od pierwszego dnia wydania RC, mam go na Vmware, bo nie chce mi się formatować dysku i powiem, że warto, jak wyjdzie, to raczej kupię, poczekam tylko na komunikat o kompatybilności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować