Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Quake Live - nowe mapy w drodze

14 postów w tym temacie

Noo, świetnie :) Szczerze, znudziły mi się już nieco q3dm6, więc pora na coś nowego! Chwała id za świetny support Q:L! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dodatkowe mapy zawsze przydadzą się takim grom. To się chwali twórcom :) Byle tylko nie były nudne. Choć ja tam w sumie nie gram, bo mnie wszyscy biją w to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna. Sam sporo grałem, ale jakoś przestałem. Jak znudzą mi się inne gry to wrócę do QL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 21:13, Raven46 napisał:

Coś wiadomo o wersji na Linuksa bądź Mac OS X?


Podejrzewam że będzie dostępne jak skończy się okres bety... Zresztą na stronie głównej pisze cooming soon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narescie legenda Quake 3 Arena powraca ;]
No sam juz jestem dosyc niezlym masterem w zwyklego Q3A ale tego nowego troszke jestem slabszy ale daje kopa i mapki sa 1 klasa ;]
No niech tam daja stare i nowe to bedzie luksus ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie odgrzewane kotlety. Zagrałbym sobie w taką jedną mapę, kiedyś grałem na niej na turnieju 40 minut. Bardzo chciałbym ją jeszcze zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

QL super gra ostatnio kumpel mi ją pokazał i cały czas się w nią zagrywam, skill cały czas rośnie
szkoda, że gram.pl tak późno dostarcza newsa bo dawno temu grałem na Hidden Fortress: spuer mapka, bardzo ją polubiłem, wydaje się ogromna ale tylko przez dużą ilość portali
oby nastepne mapki były tak samo świetne jak ta, chociaż nie narzekam jeszcze na inne, starsze, lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mogliby zrobić remake DM4 z kłeja pierwszego, bo teraz juz całkowicie zatraciłem się w CTFie, ale DM4 przyciągnąłby mnie spowrotem na FFA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować