• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Wilku_WDZ

RollerCoaster Tycoon 1 - problemy pod windowsem XP

Pytanie

Ostatnio z nudow postanowilem sobie zainstalowac starego, dobrego RollerCoastera. Odkopalem go ze swojej szafki, wrzucilem do napedu - instalka bez problemow. Wchodze do katalogu, klikam dwa razy ikonke, wyskakuje glowne menu - wszystko OK. Klikam pierwszy park, wczytuje sie blyskawicznie jak zwykle, a po chwili wywala mnie do systemu:
Exception Raised - Access Violation
Error Location - Unkown
Bardzo konkretny blad jak widac :/.
Szukalem rozwiazania na roznych stronkach i forach, nie tylko polsko-jezycznych. Jedynym skutecznym rozwiazaniem wydaje sie zainstalowanie latki umozliwiajacej gre w XP. Jednak mam polska wersje gierki, wiec angielskie patche sa bezuzyteczne. Z tego co zauwazylem, jedyny polski patch byl na http://www.cdprojekt.info/forum_post.asp?sid=18901&page=last
ale po przeniesieniu plikow z cd-projectu na nowy serwer, link juz nie dziala (The page cannot be found), a w zasobach gram.pl patcha nie ma :(.
Kto mnie poratuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

27 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 14.10.2005 o 21:16, Wilku WDZ napisał:

Ostatnio z nudow postanowilem sobie zainstalowac starego, dobrego RollerCoastera. Odkopalem go ze swojej szafki, wrzucilem
do napedu - instalka bez problemow. Wchodze do katalogu, klikam dwa razy ikonke, wyskakuje glowne menu - wszystko OK. Klikam
pierwszy park, wczytuje sie blyskawicznie jak zwykle, a po chwili wywala mnie do systemu:
Exception Raised - Access Violation
Error
Location - Unkown
Bardzo konkretny blad jak widac :/.
Szukalem rozwiazania na roznych stronkach i forach, nie tylko polsko-jezycznych.
Jedynym skutecznym rozwiazaniem wydaje sie zainstalowanie latki umozliwiajacej gre w XP. Jednak mam polska wersje gierki,
wiec angielskie patche sa bezuzyteczne. Z tego co zauwazylem, jedyny polski patch byl na http://www.cdprojekt.info/forum_post.asp?sid=18901&page=last
ale
po przeniesieniu plikow z cd-projectu na nowy serwer, link juz nie dziala (The page cannot be found), a w zasobach gram.pl
patcha nie ma :(.
Kto mnie poratuje???



mi tez niedziala! a nawet fajna gierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Też mam ten problem.
Niedawno zainstalowałam tą gre na windowsie XP i też wyskakuje mi ten problem:(
Moja koleżanka która też ma tą gre mówiła mi że jej musiala zainstalować jakieś programy żeby jej działała.
Mówiła że było ich dużo ale nie pamiętała jak sie nazywają.
Ona ma innego windowsa.
Czy naprawde potrzeba do tego jakiś programów (nie patchów) i czy ktoś wie jak sie nazywają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.10.2005 o 19:36, Diamanda napisał:

Moja koleżanka która też ma tą gre mówiła mi że jej musiala zainstalować jakieś programy żeby jej działała.
Mówiła że było ich dużo ale nie pamiętała jak sie nazywają.
Ona ma innego windowsa.
Czy naprawde potrzeba do tego jakiś programów (nie patchów) i czy ktoś wie jak sie nazywają?


Ów "programik" nazywa się patch. ;)
Wiem, że był patch do polskiej wersji ale nie do podstawki tylko do wersji z dodatkami.
W całej tej sprawie najlepiej powinien wypowiedzieć się ktoś z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

pozostaje tylko kupic rolleroaster tycoon 2 pl zlota edycja, grywalnasc ta sama co w jedynce albo i lepsza, stare atrakcje tez sa ale oczywiscie nie zapomniano o nowych, scenariusze itp. POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Napisz do CDP i po sprawie :). Nie wiem dlaczego wiekszosc woli zakladac temat na forum niz bezposrednio napisac do CDP i liczyc na szybka i rzetelna odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.10.2005 o 11:06, Slave napisał:

pozostaje tylko kupic rolleroaster tycoon 2 pl zlota edycja, grywalnasc ta sama co w jedynce albo i lepsza, stare atrakcje
tez sa ale oczywiscie nie zapomniano o nowych, scenariusze itp. POLECAM!



NIESTETY :( kupiłem, odpaliłem, pograłem... i się ZAŁAMAŁEM :( moja siostra oczywiście jest wniebowzięta, więc jej grę zostawiłem - ja wciąż i wciąż gram w pierwszego RollerCoastera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.10.2005 o 21:16, Wilku WDZ napisał:

Ostatnio z nudow postanowilem sobie zainstalowac starego, dobrego RollerCoastera. Odkopalem go ze swojej szafki, wrzucilem
do napedu - instalka bez problemow. Wchodze do katalogu, klikam dwa razy ikonke, wyskakuje glowne menu - wszystko OK. Klikam
pierwszy park, wczytuje sie blyskawicznie jak zwykle, a po chwili wywala mnie do systemu:
Exception Raised - Access Violation
Error
Location - Unkown
Bardzo konkretny blad jak widac :/.
Szukalem rozwiazania na roznych stronkach i forach, nie tylko polsko-jezycznych.
Jedynym skutecznym rozwiazaniem wydaje sie zainstalowanie latki umozliwiajacej gre w XP. Jednak mam polska wersje gierki,
wiec angielskie patche sa bezuzyteczne. Z tego co zauwazylem, jedyny polski patch byl na http://www.cdprojekt.info/forum_post.asp?sid=18901&page=last
ale
po przeniesieniu plikow z cd-projectu na nowy serwer, link juz nie dziala (The page cannot be found), a w zasobach gram.pl
patcha nie ma :(.
Kto mnie poratuje???



Ej Siemka ...Znalazłes jush mzoe ten patch do Polskiej wersci RollerCoiaster tycoon?? Daj mi szybką odpowiedź:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2005 o 23:18, Arclight napisał:

RCT 1 PL działał na XP, jeśli zainstalowało się do niego oba dodatki PL. Inaczej nie dało rady
uruchomić go na XP.


jakie dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2005 o 23:18, Arclight napisał:

RCT 1 PL działał na XP, jeśli zainstalowało się do niego oba dodatki PL. Inaczej nie dało rady
uruchomić go na XP.


mozesz napisac skad moge wziąść te dodatki!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ze sklepu - jedne nazywal sie bodajze ''Zwariowane Krajobrazy'' a drugi ... ? Niestety nie pamietam :/. Choc teraz troche bedzie ciezko je dostac :/. Trzeba by poszukac na jakichs aukcjach, sklpeach wysylkowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować