Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Conan łapie drugi oddech

14 postów w tym temacie

Peps ma rację. Cieszy i to bardzo, bo liczę iż jak tylko kasa napłynie na konto to znowu powrócę do gry:) Ciekawe tylko jakie mają liczby? Grunt, że zanotowali zysk a to już coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak komputer mi wróci z serwisu to chyba spróbuje sił w AoC...zobaczymy, może przypadnie mi bardziej do gustu niż WAR. Z resztą pre-paid do AoC jest bardziej na moją kieszeń niż WoW czy WAR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem triala, pograłem trochę, wyłączyłem, odinstalowałem. Pierwsze kilak godzin jest zwyczajnie nudne i monotonne. Może potem jest lepiej, jednak nie miałem siły, ani chęci aby do tego "lepiej" dotrwać. Tak więc - podziękował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej każde pierwsze kilka godzin w MMO jest nudne :P ja grałem w AoC jakiś tydzień po premierze i wtedy tyle tam bugów było, że się grać nie dało :P ale niedługo mam zamiar wbić z powrotem na polski serwer ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AoC FTW! Gdyby premiera była rok później - czyli teraz, to najprawdopodobniej AoC byłby dziś drugim po WoW pod względem popularności MMO. Tak to FC musi się cieszyć mniejszym gronem subskrybentów, ale przynajmniej mają nauczkę na przyszłość (The Secret World). Co muszę przyznać jako osoba, która rozpoczęła przygodę z AoC w zeszłym roku - zostały poczynione niebotyczne postępy. O grze można powoli zacząć mówić, że jest dopracowana, a ponadto niesamowicie grywalna.
Komu się nie podoba początek ten najzwyczajniej nie został stworzony do grania w MMO ;) Co również prawdopodobne do RPG również nie.

Do tego wreszcie mamy polsko - rosyjski serwer PvP, który jest wymarzonym miejscem dla wszystkich zwolenników ostrej i bezpardonowej walki gracz vs gracz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 11:06, kotlecik5 napisał:

Chyba raczej każde pierwsze kilka godzin w MMO jest nudne :P


Zależy od tego, co dla Ciebie jest nudne.
Z całej listy gier MMO, w które grałem przytoczę tu tylko 3 oczywiste tytuły:
World of WarCraft, Lineage II i Aion''a [i wiele innych] - w prawie każdej z tych gier najlepiej się bawiłem i najlepiej wspominam pierwsze lvle, szczególnie jak byłem "newbie" :o)
Ganianie za questami, pogawędki z przyjaciółmi, etc. etc.
Potem, z każdym kolejnym lvl''em questy robiły się nudne i monotonne, a na koniec [mimo iż PvP jest super] pozostaje tylko farmienie i PvP. PvP - ok, ale trzeba robić coś jeszcze.... a Farmienie? No bez przesady, ile można.
Lineage II od Chronicle 1 do Throne 1: Kamael cały czas tylko farmienie, WoW - do max lvlu super, potem? Dupa. :o

W każdej grze początek powinien być super, aby zachęcać do gry. Jak grając w Age of Conan czy Warhammer''a Online prawie zasnąłem już na początku i każdy kolejny quest mnie po prostu nużył to jednak są to kiepskie gry dla mnie.

Ktoś już tutaj wspomniał, że pierwsze 15-20lvli w AoC jest najlepsze i w pełni się z tym zgadzam, aczkolwiek są one "najlepsze z najgorszych [gier]".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam, że pierwsze 20 leveli na Wyspie startowej było najlepsze. Grałem od godziny zero i niestety to chyba jedyna gra przy której jak miałem wybrać: grać czy sprzątać to łapałem za odkurzacz i mopa. Obecnie jednak gram w Vanguard (imho najlepsze PvE jakie jest), a była to gra tragiczniejsza jeśli chodzi o bugi niż AoC na początku. Obecnie bugów jest niewiele i gra się świetnie. Więc może i AoC kiedyś stanie się tym czym ma być choć wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie tam ciesze ze AoC ma sie dobrze z checia wroce od tej gry jak tylko rozwiaze sie problem z prepaidami w empiku lub gdy na gram.pl beda dostepne te wysylane na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować