Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Następny film Tomb Raider z młodą Larą

18 postów w tym temacie

Dla mnie poprzednie filmy z Larą były cienkie. A teraz zamierzam pójść na terminatora ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ta panienka jest ładna:) Dużo ładniejsza od Angelina Jolie. Nigdy nie podobała mi sie uroda Jolie, więc tęsknić za nią nie będę;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie powiem Megan Fox to bardzo atrakcyjna kobieta, ale jakoś kompletnie nie pasuje mi do roli Lary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

megan fox to b. atrakcyjna kobieta, ale moim zdaniem do roli lary w ogole sie nie nadaje, moim idelaem jest allison carol, wykapana lara, taka jak powinna byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hollywood - rak toczacy kinematografie - coraz blizej dna. temu filmowi nie wroze nic dobrego, a kandydatka na glowna role? to przeciez bardziej wymiary i ladna buzia niz aktorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej nadaje się Rhona Mitra bo jest brytyjką, jest wysportowana i ma tzw zęba ale już nie jest nastolatką tak więc chyba jedyny rozsądny wybór to Alison Carrol
Fox jest zbyt amerykańska i kojarzy sie z ładną acz głupiutką panienką a Lara taka przecież nie może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolę Jolie chociaż jest starsza niż Fox w roli Lary. Jak już robią kolejny filmy to lepiej żeby te same postacie grały bohaterów, a nie zupełnie nowi aktorzy.

Edit: Jak mogłem zapomnieć.xD Tak jak wyżej najlepiej jak by to Alison Carrol zagrała Lare! Ale szanse na to to poniżej jednego procenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomb Raider bez Angeliny Jolie, to już nie ten sam film. Co jak co, ale "Brangelina" pasowała mi tam idealnie i nie wyobrażam sobie innej aktorki, która mogłaby wcielić się w postać Lary Croft. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować