Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy filmik z nowej gry studia Team ICO w sieci

21 postów w tym temacie

Kurna ICO jest dla mnie grą na piątkę z plusem, więc i ten tytuł trafia w mój gust.

Szkoda tylko że nie mam konsoli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego! ;D Wygląda na to, że teraz będziemy opiekować się gryfem i razem z nim przemierzać wielki świat. Mechanika przyniesie wszystko, co najlepsze z ICO i SotC. Grzechem jest nie czekać! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten gryf wygląda z pyska jak hiena :P Bardzo liczyłem jednak na Shadow of the Colossus, ale tym też nie pogardzę :P Zapowiada się co najmniej ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są dwa powody, dla których mógłbym kupić PS3. God of War III (średni powód) i TRICO (boski powód). Cholera, już się zdążyłem zakochać w tej grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże ta muzyka, coś pięknego...

A patrząc na tego gryfa to wygląda on na młodego, być może będzie rósł dzięki nam? Aż w pewnym momencie bedziemy także na nim latać?

Team ICO znów nas zaszokuje ehh, Ci to mają pomysły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 17:35, Gregory_P napisał:

Boże ta muzyka, coś pięknego...

W istocie. Już jestem ciekaw, kto jest kompozytorem, bo się napaliłem na soundtrack (jak w przypadku 99% gier :P).

Dnia 20.05.2009 o 17:35, Gregory_P napisał:

A patrząc na tego gryfa to wygląda on na młodego, być może będzie rósł dzięki nam? Aż
w pewnym momencie bedziemy także na nim latać?

I jaki słodki jest xD Czy latać? To by się chyba nie pokryło z typowymi zakończeniami ich gier. Jak mniemam, dojdzie do jakiegoś rozstania... albo zakręcą to tak, że znów mi się łza w oku zakręci, jak w przypadku ich obu poprzednich gier.

Dnia 20.05.2009 o 17:35, Gregory_P napisał:

Team ICO znów nas zaszokuje ehh, Ci to mają pomysły ;)

Bez wątpienia. Także bez wątpienia winno być "ci" małą literą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2009 o 18:24, Karfein napisał:

I jaki słodki jest xD Czy latać? To by się chyba nie pokryło z typowymi zakończeniami
ich gier. Jak mniemam, dojdzie do jakiegoś rozstania... albo zakręcą to tak, że znów
mi się łza w oku zakręci, jak w przypadku ich obu poprzednich gier.


Moja siostra powiedziała, że ten gryf jest brzydki. Gryf to połączenie orła z lew a tu mamy jakiegoś kota z orłem który mam małe skrzydła :I, co do samej gry szykuje się nam świetna produkcja (ze świetną muzyką, bo ta melodia w filmiku jest po prostu świetna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budowanie emocjonalnej więzi pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem od Team Ico ? wchodzę w to i jestem już wilgotny ... wygląd stworka też kosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 18:30, Bracio napisał:

Moja siostra powiedziała, że ten gryf jest brzydki. Gryf to połączenie orła z lew a tu
mamy jakiegoś kota z orłem który mam małe skrzydła :I, co do samej gry szykuje się nam
świetna produkcja (ze świetną muzyką, bo ta melodia w filmiku jest po prostu świetna).


Co do brzydoty czy piękna stwora to wiadomo, rzecz względna. Mi jego pyszczek się podoba straszliwie :) A ten ogon raczej nie wskazuje na gryfa. Ja odebrałem tego stwora jako po prostu stworzenie ze świata uniwersum ICO i nie próbowałem porównać do jakiegokolwiek gatunku.
Co do skrzydeł, to sądzę, że on jest po prostu ranny, a to doda do gry element empatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2009 o 18:50, Karfein napisał:

Co do brzydoty czy piękna stwora to wiadomo, rzecz względna. Mi jego pyszczek się podoba
straszliwie :) A ten ogon raczej nie wskazuje na gryfa. Ja w odebrałem tego stwora jako
stworzenie ze świata uniwersum ICO.
Co do skrzydeł, to sądzę, że on jest po prostu ranny, a to doda do gry element empatii.


To dobrze wiedzieć, cóż niestety nie miałem okazji zagrać w żadną grę Team ICO mimo, że posiadam PS2, ale mam nadzieje, że w te wakacje uda mi się kupić Shadow of the Colossus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 18:52, Bracio napisał:

To dobrze wiedzieć, cóż niestety nie miałem okazji zagrać w żadną grę Team ICO mimo,
że posiadam PS2, ale mam nadzieje, że w te wakacje uda mi się kupić Shadow of the Colossus.


Obie są świetne. Przeszedłem je i mi osobiście bardziej podobało się ICO (gra bliższa sztuce i fabuła o poziom wyższa), więc polecam się tą pozycją zainteresować zwłaszcza, że ciężej ją zdobyć. Z drugiej strony w Shadow of the Colossus jest znacznie więcej akcji i gra kładzie nacisk na inny aspekt uczuć gracza. Poza tym odnośnie SotC, mam swój egzemplarz w edycji kolekcjonerskiej na sprzedaż w stanie idealnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten gryf jest... przecudowny. Kawaii. :3

Mam nadzieję, że gameplay będzie skupiał się na rozwijaniu więzi z nim. Aż chce się takiego pogłaskać po dziobie - jego animacja i design zabijają!

Zresztą to Team ICO, jedni z niewielu obrońców Pani Sztuki w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować