Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Transformująca pamięć USB

42 postów w tym temacie

Myślałem że to jakiś przełom w technologii a tu jakaś zabawka robot podobna do tych tanich robotów za niecałem 5 złoty w kioskach. Nie chciał bym mieć takiej pamięci. Nudna zabawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły gadżet dla fanów Transformersów, hehe. ;) Poza tym - pendrive jak pendrive...

Aha, a co do jego wagi to dużo, może robić za przycisk do papieru lub za broń (jak się przyczepi do smyczy i zamachnie to... ;P). A poważnie - kto by chciał półkilowy pendrive nosić ze sobą? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ratzi, Ravage z nowego filmu wygląda zupełnie inaczej niż ten pendrive, który wygląda kropka w kropkę jak G1 Ravage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś wytłumaczy jakim cudem USB ma być technologią wspieraną przez MacOS i Windowsy...
Przecież to port jest do cholery! To po prostu działa! W BIOSIE nie żadko już! Można z tego SYSTEM POSTAWIĆ! Coś mi się zdaję, że autor nie ma pojęcia o czym pisze.

Tak jakby pendrive''y nie chodziły pod Linuxami... A właśnie linux jest najlepszym systemem dla laptopów, gdzie USB przydają się najczęściej. :D
Ubuntu 9.04 polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierzemy najbardziej tandetną podróbkę transformers zakupioną na lokalnym bazarku, rozcinamy na pół. Kupujemy najtańszego możliwego pendrive''a na rynku. Łączymy za pomocą kropelki i gadżet gotowy. Gratulacje dla projektantów. Trzeba być prawdziwym "Hardkorem", żeby kupić coś takiego za 43$...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to świetna sprawa. gdyby nie to że mam już pendrive to bym sobie może kupił ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

straszne paskudztwo - o ile złożone wygląda fajnie, to ta pantera jest rodem z jakiejś bazarowej szmiry za 10 złotych, z przekręconą nazwą (Transfurmer, Transfarmer? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezłe! Zamiast zwykłego pendrive''a leżącego na biurku, można przerobić go na panterę i postawić obok monitora :P Chociaż na razie trochę drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym "niespełna 400 gramów" - przecież to prawie pół kilograma ... tym parametrem akurat to nie warto się za bardzo chwalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawka całkiem przyjemna, można takiego przetransformowanego "pieska" postawić na biurko :) Ale jako pendrive waży ciut za dużo - prawie pół kilograma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować