Zaloguj się, aby obserwować  
Mr_Bazuka

No to gram.pl poszlo pod mlotek

48 postów w tym temacie

Forumowicze nie maja się co martwić, duża ich część to przecież klienci i potencjalni klienci, a o klientów się dba. Przynajmniej tak myślę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 07:55, L33T napisał:

Ehm może i potencjalni ale tylko jak lubią przepłacać.


Na niektórych rzeczach da się przepłaci, a na niektórych wychodzi taniej, ale tych co taniej wychodzą jest mało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy sklepik czy nie ale Action jest jednym z największych dystrybutorów sprzętu w naszym kraju i przypuszczam że zacznie robić konkurencję internetową za pomocą gram.pl dla sklepu Komputronika czy Agito. Moim zdaniem poprzednie próby gramu ze sprzedażą sprzętu były nieudolne, brak koncepcji - z jednej strony "sprzęt dla graczy" (co przynajmniej dla mnie jest synonimem wysokiej jakości) z drugiej zaczęli pchać takie marki jak MediaTech itp... A powinno być tak: jasna prosta strategia skierowana w konkretnego klienta, wysoka jakość obsługi, czas realizacji i konkurencyjne ceny... I nie hasła "sprzęt dla graczy" tylko dla wszystkich, przefiltrować ofertę, pozbyć się firm krzaków typu ECS, ASRock i innej tandety, i oferować produkty o najlepszym stosunku jakość/cena oraz te o najwyższej jakości. Oczywiście mając na uwadze konkurencyjne ceny... Niech tylko chłopaki nie zapomną o budowaniu świadomości marki wśród użytkowników....a może się im uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl = drogi sklep
Komputronik = salon do przeglądania sprzętu bo ceny mają z pewnej części ciała (np Macbook Pro, procki)

Klienta mają konkretnego: śliniący się troll który błaga rodziców o nową grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby gram.pl miało upaść po takim dofinansowaniu to by się nie zgodziło na taki układ. Nikt by nie chciał upaść przecież. W każdym bądź razie zawsze jest wyjście awaryjne, dadzą reklamy na gram.pl z innych sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 09:28, xD_ominik napisał:

dadzą reklamy na gram.pl z innych sklepów.

Z lepszą ofertą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu Action zacznie mieć jakąś ciekawszą ofertę gier... i ma. No to pierwsze korzyści już są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ciekawe co to będzie oznaczać dla:
- forumowiczów,
- klientów sklepu,
- newsów,
- funkcjonalości i funkcji strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 09:36, L33T napisał:

> dadzą reklamy na gram.pl z innych sklepów.
Z lepszą ofertą :D

No nie wiadomo. Gram.pl na pewno ma jakiś doradców finansowych. Ja bym zaczął na ich miejscu jak już to dawał reklamy sprzętu komputerowego. Poza tym już zarabia ba reklamie CD ACTION i ofert Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co, będą mieli portal ze sporą liczbą userów, strona jak nie działa poprawnie tak nie będzie działać nadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 09:49, Budo napisał:


Ciekawe co to będzie oznaczać dla:
- forumowiczów,
- klientów sklepu,
- newsów,
- funkcjonalości i funkcji strony...

Ja bym nie liczył na wiele... może na początku jakieś promocje, tak jak to było z gramem, ale zarówno Action, jak i jego konkurent, Komputronik, kojarzą mi się z dość zawyżonymi cenami. Podobnie zresztą jak gram.pl, który ma chyba obecnie jedne z najwyższych cen gier w sieci.
Krótko mówiąc, lepiej chyba już dać sobie spokój z gramem, jako miejscem zakupów, i przerzucać się na MM, gdzie wciąż jest dosyć sporo promocji (przynajmniej na gry, sprzęt to lepiej kupować w normalnych sklepach komputerowych)

EDIT : Tak szczerze mówiąc, to czasami mam wrażenie, że gram.pl powstał tylko po to, by dofinansować i rozreklamować produkcję Wiedźmina. Wiem że to dość grubymi nićmi szyte, ale pod koniec produkcji gry serwis diametralnie ( w moich oczach) zaczął podupadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja na nic nie liczę, ja się raczej obawiam. Zmiany ekipy, konsuli, zmiany na forum, kasacja elementów portalu... tak se gdybam.

castlerock---> mi się wydaje, że pytanie jest nie ile cdp zarobiło na Wiedźmaku, tylko ile straciło na innyh projektach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma specjalizująca się w sprzedaży gier ^^ Jasne, patrząc na ceny mogę co najwyżej sądzić, że raczej nie są na bieżąco. Być może chodzi o wydawanie gier, to dość spora różnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie ciekawi jaki to będzie Gram.pl pod wodzą Action SA. Mam nadzieję, że poparcie tak dużej firmy przełoży się na rozwój portalu i to co najfajniejsze nie zostanie w nim zmienione. jednym słowem POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować