Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Sims 3 - różnice w jakości grafiki

37 postów w tym temacie

Na najwyższych ustawieniach głowy patrzą w innym kierunku niż powinny. ;D

Praktycznie różnice są minimalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 10:02, gnysek napisał:

W sumie poza obszarem dorysowywania terenu na pierwszym screenie, nie widać różnic ...


jeszcze cienie, oswietlenie, dokladniejsze tekstury otoczenia - chyba czas na okulary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dosc ze nie ma prawie roznic miedzy detalami (pozdrowienia od EA dla posiadaczy slabszych komputerow) to sama gra wyglada The Sims 2, a wymagania oczywiscie wieksze. Pewnie dlatego ze teraz bedzie wiekszy support dodatkow, silniki poprzednich czesci obslugiwaly do dziesieciu naraz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka słaba grafa o dżizas...zwłaszcza na tym pierwszy obrazku. Nie wiem czy ktoś wytrzymałby grać w Sims 3 na najniższych ustawieniach grafiki dłużej niż 10 minut :l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie tylk orozbawily screeny przedstawijace miasto. Zwroccie uwage na niewiaste po lewej stronie ekranu (na jakiejs drozce sterczy). Na screenie z najnizszymi ustawienami graficznymi - jest zgrabna... na pozostalych - tęższa :D

czyli jsli sie chce oglaac szczuple Kobitki - trzeba grac na low? :) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otoczenie i grafika ogólnie jest średnia ale dzięki temu nie będziemy widzieć Loadingów podczas przechodzenia z domku do miasta co jest bardzo dużym plusem.
Poprawili też modele postaci ... i to dość mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolosalnych różnic nie ma, a to dzięki ogólnie kiepskim teksturom :P Najważniejsze to cienie i oświetlenie, sama jakość tekstur zmienia się tak minimalnie, że nie widzę sensu grania w najwyższych detalach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem i tak osobom które grają w Simsy to nie będzie przeszkadzać, bo nawet nie wiedzą, czym różnią się tekstury w wysokiej rozdzielczości, a niskie, co to wygładzanie, filtrowanie i HDR. Nie chce obrażać takie osoby, pewnie sam pogram w to z godzinkę czy dwie. Ale Simsy to simsy, tu nie chodzi o grafę, to nie jakiś mega FPS z fotorealistyczną grafiką, no bo poco.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnie w grafice pewne są, jednak niewielkie. Posiadacze słabszych komputerów powinni być zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najsmieszniejsze jest to ze gra juz jest do sciagniecia
nie wiem jak mozna bylo dopuscic do przecieku 3 tygodnioe przed premeira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania to to ma śmieszne w porównaniu do innych gier, które teraz wychodzą. Prawdę mówiąc nie sądziłem, że wyjdzie jeszcze jakaś gra, która będzie wymagała GeForce FX. Ale to znaczy, że będzie tylko Pixel Shader 2.0? Graficznie cudów się nie spodziewałem z resztą...pomiędzy Sims 1 a Sims 2 był duży skok jakościowy, ale pomiędzy 2 a 3 już chyba taki duży nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować